MultiGift ile Kurban Bayramı’nın Coşkusunu Çalışanlarınızla Paylaşın!

Dayanışma ve Yardımlaşmanın Sembolü Kurban Bayramı’nda Çalışanlarınıza Destek Olmak MultiGift ile Çok Kolay!

Kurban Bayramı’nda çalışanlarınıza yapacağınız giyim (bayramlık), gıda, çocuk veya aile yardımlarını hazırlatmak için farklı tedarikçilerle iletişime geçmenize ve farklı ücretlerle satılan ürünleri takip edip nakliye süreçlerini yönetmenize gerek yok. Çünkü MultiGift kurumsal hediye kartı ile tek tedarikçiniz Multinet Up’tır ve tüm operasyonel süreçleri sizin için yürütür. Siz ise sadece çalışanlarınıza yönelik bütçenizi belirlersiniz.

MultiGift ile çalışanlarınıza, dijital kod veya fiziki hediye kartı çözümleri sunabilirsiniz. Böylece yardımlarınız hem hızlı hem de pratik bir şekilde ulaşır. Çalışanlarınız ise kendi ihtiyaçlarına uygun ürünleri satın alabilirler. Böylece hem israfın önüne geçmiş olursunuz hem de çalışanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilir.

20.000’i aşkın noktada geçerli olan MultiGift kurumsal hediye kartı ile işveren olarak 10 çalışan için 5.598 TL tasarruf edebilirsiniz. Kısacası hem çalışanlarınız hem de siz mutlu olursunuz.

2024 Kurban Bayramı’nda çalışanlarınız için MultiGift kurumsal hediye kartı almak için:

2024 Kurban Bayramı Yardımları Tek Kartta!

MultiGift’in Kurban Bayramı hediye kartı seçeneği ile hem vergiden tasarruf edebilir hem de kolayca operasyonel süreçleri yönetebilirsiniz. Türkiye’nin ilk kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı olan MultiGift ile Kurban Bayramı’nda da çalışanlarınıza destek olabilirsiniz.

Çalışanlarınıza tek kartla giyimden gıdaya, teknolojiden ev eşyasına kadar birçok alanda alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

Kurban Yardımında 5.598 TL Tasarruf Edin!

2024 Kurban Bayramı yardımlarında 10 çalışan için 1.000 TL'lik MultiGift ödemesi yaparsanız, 5.598,32 TL tasarruf elde edersiniz. Çalışanlarınızın motivasyonunu artırmak için yardımlarınızı tüm yıl sürdürürseniz, yıllık kazancınız 67.179,86 TL olur. Dilerseniz çalışan sayınızı ve ödeyeceğiniz bakiyeyi seçip MultiGift avantajlarından ne kadar yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Neden Ayni Yardım Yerine Kurban Yardım Kartı Tercih Edilmeli?

Kurban Bayramı’nda MultiGift ile kurumsal hediye kartı tercih etmeniz durumunda operasyonel yükleri en aza indirirsiniz. Yani birden fazla tedarikçiyi takip etmek, ürünleri depolamak ve nakliye süreçlerini yönetmek zorunda kalmazsınız. Tek kartla çalışanlarınız, binlerce noktada ihtiyaçlarına uygun olarak alışveriş yapabilir. 

MultiGift’in hem işveren olarak size hem de çalışanlarınıza sağladığı kolaylıklar şöyle sıralanır:

 • Vergi Avantajı

  İster 1 ister 1000 çalışanınız olsun, MultiGift ile kurban yardımı yapabilirsiniz. Üstelik tüm çalışanlarınız için yapacağınız yardımlarda %45’e varan vergi tasarrufu avantajından faydalanabilirsiniz.

 • Binlerce Noktada Geçerli

  20.000’i aşkın noktada geçerli olan MultiGift ile çalışanlarınız, Çağrı, MOPAŞ veya Happy Center gibi marketlerde ya da Çetinkaya, Boyner veya Mavi gibi giyim markalarında alışveriş yapabilir.

 • Ürün Bekleme Derdi Yok

  MultiGift ile tedarikçilerin ürünleri yollamasını beklemezsiniz. Kart işlemlerinizi gerçekleştirip dilerseniz dijital kod dilerseniz de fiziksel kart seçenekleri ile çalışanlarınıza zaman kaybetmeden yardımlarınızı iletebilirsiniz.

 • Çalışan Motivasyonu

  20.000’i aşkın noktada geçerli MultiGift ile çalışanlarınız ihtiyaçlarına uygun bir şekilde alışverişlerini yapabilir. Böylece hem çalışanların bağlılıkları hem de motivasyonu artar.

MultiGift ile Vergi Tasarrufunuzu Hesaplayın!

Vergi Avantajınızı Hesaplamak İçin Bilgilerinizi Giriniz.

Çalışan Sayısı
-
+
Yüklenecek Tutar (Çalışan Başına)
-
+
MultiGift ile Aylık Kazancınız
MultiGift ile Yıllık Kazancınız
Detaylar
Nakit Ödeme
MultiGift

Aylık Net Hak Ediş
Gelir Vergisi
Damga Vergisi
SGK Primi İşçi Payı
İşsizlik Sigortası İşçi Payı
SGK Primi İşveren Payı
İşsizlik Sigortası İşveren Payı

İşverene Toplam Maliyet
Aylık
Yıllık

MultiGift Hediye Kartı Nerelerde Geçerli?

20.000'i aşkın nokta

MultiGift ve Marka Çözümlerimiz

MultiGift ile Kurban Bayramı’nda yardımlarınızı çalışanlarınıza hem dijital kod hem de fiziksel kartlarla sunabilirsiniz. Çalışanlarınız, hızlı ve avantajlı alışveriş yapma imkanı sunabilirsiniz. MultiGift ile 20.000 noktada geçerli kurumsal hediye kartı yerine %45’e varan vergi avantajı sunabilirsiniz.

Çalışanlarınıza sunabileceğiniz MultiGift marka çözümlerimiz şöyle:

Hepsiburada Dijital Kod

Kurban Bayramı yardımınızı ayni yardımlar yerine Hepsiburada dijital kod ile yapabilirsiniz. %45’e varan vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Böylece hem çalışanlarınız ihtiyaçlarını karşılayabilir hem de siz tek fatura ile muhasebe süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz.

A101 Hediye Kartı ve Dijital Kod

Kurban Bayramı yardımınızı ayni yardım yerine A101 dijital kod veya hediye kartları ile sağlayabilirsiniz. Koli temini, dağıtımı veya hediyelerinizin muhafazası gibi süreçlerle uğraşmadan, %45’e varan vergi avantajından da yararlanabilirsiniz.

CarrefourSA Hediye Kartı ve Dijital Kod

Kurban Bayramı yardımlarınızda CarrefourSA dijital kod ve fiziksel kartı tercih edip operasyonel yüklerden kurtulabilirsiniz. Böylece hem çalışanlarınız market alışverişleriniz yapabilir hem de %45’e varan vergi tasarrufundan yararlanabilirsiniz.

Kurban Bayramı İçin Tercih Edebileceğiniz Marka Çözümlerimiz

MultiGift marka çözümleri ile Kurban Bayramı’nda Türkiye’nin en sevilen markalarından çalışanlarınıza bayram hediye kartları sunabilirsiniz.

Page CSS

@media (min-width: 768px){

div#gbimo44sjw div {

padding: 0;

}

.bottom-25 {
    margin-bottom: 25px;
    flex: 0 1 calc(20% - 0px);
}
.brands .bottom-25 {
    margin-bottom: 25px;
    flex: 0 1 calc(20% - 0px);
}
.flex-container {
    display: flex;
    flex-flow: row wrap;
    position: relative;
}
.az-carousel.panel1 {
    display: none;
}
}
.img-border img, .border-img img {
    border: 1px solid #1B1D40;
    border-radius: 5px;
    padding: 10px;
}
.brand-box h2 {
    text-align: center;
    margin-bottom: 0;
}
.brand-box p {
    text-align: center;
}
.brand-box .action {
    text-align: center;
}
.bg-light-grey {
    background-color: #F7F7F9;
    padding: 30px 0;
    margin: 50px 0;
}
@media (max-width: 768px){

.bg-light-grey {
    margin: 20px 0;
}

.az-row--equal-height .col-sm-12.flex-container {

margin-bottom: 0px !important;

}

.desktop-box {
    display: none;
}
.brand-box #gb5mv65lio, .brand-box #gb92bcujl9{
    margin-right: -15px !important;
}
.bg-light-grey .bottom-25 {
    margin-bottom: 0px;
}
.panel1.p1mobver .owl-carousel .owl-wrapper-outer {
    padding-top: 20px;
}
.solid-bg {
    background-color: #ECF7FA !important;
}
.mobil-img img {
    height: auto !important;
}
img.az-image-content {
    margin-bottom: 30px  !important;
}
p.more-number {
    height: 86px !important;
}

.border-img {
    width: 50%;
    display: inline-flex;
}
}

img.az-image-content {
    background: #fff;
}

h2 {

margin: 30px 0;

}

.panel1 {

background: transparent;

}

.panel1.p1mobver .owl-carousel .owl-wrapper-outer {

background: #fff;

}

.bg-light-grey .owl-wrapper-outer {

padding-bottom: 20px;

}

.brand-box h2 {
    font-size: 26px;
}
h3.width {
    padding: 0 25px;
}

.orange-bg h3, .solid-bg h3{
padding-top: 20px;
}

.solid-bg img.az-image-content,
.orange-bg img.az-image-content{
background: transparent;
margin-bottom: unset !important;
}

.orange-bg { background-color: #F59C7E !important; } .blue-bg { background-color: #5279BF !important; } .solid-bg { background-color: #ECF7FA !important; ; } .yellow-bg { background-color: #FEC763!important; } #gb6lb68uja .form-control { padding: 25px 15px; border: none; } #gb6lb68uja .form-group { align-items: flex-end; } #gb6lb68uja form { margin: 10px 0; padding: 25px; border-radius: 5px; display: flow-root; background: #1b1d40; } #gb6lb68uja form .form-type-checkbox { margin-left: 0px; color: #ccc; font-size: 16px } #gb6lb68uja form .form-type-checkbox .form-checkbox { transform: scale(1.5); margin-left: -20px; border: solid; } #gb6lb68uja form label:not(.option) { display: none; } #gb6lb68uja .form-actions { display: flex; justify-content: flex-end; } #gb6lb68uja .form-actions button { border-radius: 30px; } .logo-img1 { width: 100%; border: 1px solid #1B1D40; border-radius: 5px; margin-bottom: 15px; padding: 10px; background: #ffff; } @media (max-width: 768px) { #gb7nz91ain .az-element, #gb7nz91ain .az-ctnr { margin-left: 0!important; margin-right: 0!important; } #gb7nz91ain img.az-image-content { width: 70%!important; margin-left: 15%; } } #gb6lb68uja .form-actions button { border-radius: 30px; background: #E89335 !important; } #apply-sticky { position: fixed; transform: rotate(90deg) translateX(-50%); transform-origin: left; left: 50px; top: 50%; cursor: pointer; z-index: 999; } #apply-sticky button{ font-size: 18px!important; border-radius: 20px; padding: 0 30px!important; border: none; } .btn-default.apply-btn { color: #fff !important; background-color: #f9a533; border-color: #ccc; } div#gb2lbozyql .az-image, div#gbbeo2p8i6 .az-image, div#gbow1hrscz .az-image, div#gbqcovd7d5 .az-image, div#gbqi3b4mph .az-image, div#gbkobyea9z .az-image { margin-top: 10px; }.min-hg { min-height: 400px; }@media (min-width: 992px){ .img-top { margin-top: 10px; } } @media (max-width: 992px){.orange-bg, .solid-bg, .blue-bg, .yellow-bg{ padding-bottom: 40px !important; }}

element.style {

  }

  .ramazan-basvuru-page .panel-5 .grid-table {

  background: #e7e7f1;

  margin-bottom: 15px;

  }

  * {

  -webkit-box-sizing: border-box;

  -moz-box-sizing: border-box;

  box-sizing: border-box;

  }

  user agent stylesheet

  div {

  display: block;

  }

  Inherited from 

  body.multigift-hediye-karti-ramazan-basvuru.page-node-32

  font-family: 'Montserrat', Arial, Helvetica, sans-serif;

  color: #000;

  }

  body {

  font-family: "Helvetica Neue",Helvetica,Arial,sans-serif;

  font-size: 14px;

  line-height: 1.42857143;

  color: #333;

  background-color: #fff;

  }

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  body {

  font-family: 'Montserrat' , sans-serif !important;

  font-size: 16px;

  overflow-x: hidden;

  }

  Inherited from 

  html.js

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  html {

  scroll-behavior: smooth;

  font-size: 16px;

  }

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  html {

  font-size: 10px;

  -webkit-tap-highlight-color: rgba(0,0,0,0);

  }

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  html {

  font-family: sans-serif;

  -webkit-text-size-adjust: 100%;

  -ms-text-size-adjust: 100%;

  }

  Pseudo ::before element

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  :after, :before {

  -webkit-box-sizing: border-box;

  -moz-box-sizing: border-box;

  box-sizing: border-box;

  }

  Pseudo ::after element

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  :after, :before {

  -webkit-box-sizing: border-box;

  -moz-box-sizing: border-box;

  box-sizing: border-box;

  }

  .well .white-bullet h3 {
      margin-top: 0 !important;
  }

  div#gb9f53dt4a { margin-top: 3rem; }

  .cont-4 .bg-light-grey .az-image {
      background-color: #FFF;
      border: 0.45px solid #1B1D40;
      border-radius: 5px;
      height: 70px;
      margin-bottom: 16px;
      display: flex;
      align-content: center;
      align-items: center;
      justify-content: center;
  }

  Yukarı Çık