Yardımlaşma ayı Ramazan’da çalışan gıda yardımı kolilerinizin hem maliyetini hem de operasyonel yüklerini hafifletiyoruz. Siz de Ramazan gıda yardımlarınız için MultiGift marka çözümü CarrefourSA hediye kartı ya da dijital kodu seçin, hem %45'e varan tasarruf sağlayın hem çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçebilme özgürlüğü tanıyın.

CARREFOURSA HEDİYE KARTININ VE DİJİTAL KODUN AVANTAJLARI NELERDİR?

Siz de avantajlardan bugün yararlanmaya başlamak için bilgilerinizi bırakın, nasıl olur arayıp anlatalım.

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi firmalar Ramazan yardımlarını temassız ve daha tasarruflu şekilde yapıyor.Peki ya siz?

Ramazan gıda kolileri paketleme, tedarik işlemleri ve birçok ek süreci nedeniyle artık şirketler tarafından tercih edilmiyor. Bunun yerine pek çok firma CarrefourSA hediye kartı veya dijital kodunu kullanarak Ramazan erzak kolilerini daha pratik ve ekonomik şekilde oluşturuyor. Üstelik devlet teşviği ile vergi indirimi yakalayarak %45’e varan tasarruf sağlıyor. Koli temini, dağıtımı, muhafazası gibi süreçlerle uğraşmadan, siz de CarrefourSA hediye kartı ya da dijital kodları ile çalışanlarınıza veya ihtiyaç sahiplerine yapacağınız Ramazan yardımlarınızda kolaylık ve tasarruf sağlayabilirsiniz. Üstelik dijital kodu almaya karar verin hızla Ramazan yardımınızı çalışanınızın telefonuna SMS olarak gönderelim, kullanmaya hemen başlasın. İşte bu kadar kolay!

ramazan yeni

CARREFOURSA
HEDİYE KARTI VE
DİJİTAL
KODUNUN
AVANTAJLARI
NELERDİR?
 • Erzak kolilerindeki görülebilecek eksik, bozuk, hasarlı ürün problemlerini yaşamadan, çalışanlarınıza direkt olarak ihtiyaca uygun alışveriş imkânı sunar.
 • Erzak kolisi yerine alacağınız CarrefourSA hediye kartı ya da kodu kolilerin hazırlanması, tedarik, lojistik vb. problemleri ortadan kaldırırken %45’e varan vergi tasarrufu elde etmenizi sağlar.
 • Ramazan kolilerinin evlere taşınma problemi ortadan kalkar, çalışanlarınıza güvenli ve pratik alışveriş fırsatı sunar.
 • Koli ve tedarik sürecinde ortaya çıkan kağıt israfını önler.

CARREFOURSA HEDİYE KARTI NASIL KULLANILIR?

MARKETTE HARCAMA

 • Dijital kod veya hediye kartını alan

 • Mağazada satın almak istediği ürünü seçer.

 • Dijital kod veya hediye kartını kasiyere verir.

 • Kasiyer, kullanıcının harcama
  tutarını Kartından veya
  kodundan çeker ve alışveriş
  tamamlanır.

SANAL MARKETTE HARCAMA

 • Hediye kartını veya dijital kod alan kullanıcı ihtiyaçlarını belirler.

 • Satın almak istediği ürünü sepete ekler.

 • "Sepetim" "teslimat fatura adresi" "ödeme" adımlarında, ödeme alanına kart veya kod numarasını ekleyerek alışverişini tamamlar.

CarrefourSA  hediye kartını veya dijital kodunu almak için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli.

CarrefourSA hediye kartı veya dijital kodunuzla hem fiziki mağazalarda hem de online alışverişlerinizde bakiyenizi kullanabilirsiniz.

Hediye kartı ve dijital kodunuz online alışverişlerde kullanılabilmektedir.

Bakiyeler, toplu olmayan, perakende alkollü içecek ve tütün mamülleri alımlarında kullanılabilir. Ancak bakiye, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde kullanılamaz. Hediye kartı kullanıcıları CarrefourSA Sadakat kartlara uygulanan kampanyalardan yararlanabilir (Plus Kart, Venüs Kart gibi).

Hayır, hediye kartı nakite çevrilemez.