notification-announcements

Duyurular

 

Multinet Up Rehber

Alanında uzman olmanın verdiği güvenle şirket açmaya karar veren her girişimci, sürecin sadece işi bilmek değil aynı zamanda personel ilişkilerini en iyi şekilde yönetmekle ve personelin motivasyonunu yüksek tutmakla ilgili olduğunu unutmamalıdır. Güçlü bir ekip olmak ve başarıya odaklanmak için yapabileceğiniz pek çok şey var ancak işe kendinize iyi bir çözüm ortağı bularak başlamakta fayda var.

Çalışanlarınıza seçme özgürlüğü sağlayan MultiNet yemek kartı , kurumsal seyahatlerinizi yönetebileceğiniz MultiTravel , kurumsal ödüllendirme ve sosyal yardım için kullanabileceğiniz MultiGift , filo yönetiminde profesyonelleşeceğiniz MultiPetrol ve çok daha fazlası… Çalışanlarınıza daha iyi ve daha profesyonel çalışma koşulları sunarak personel-işletme ilişkilerini güçlendirirken aynı zamanda kâra geçip işlerinizi büyütebileceğiniz alternatif kurumsal çözüm önerilerimiz ile mutlaka tanışmalısınız.

multinet

İşveren Rehberi

Şirket kurmak, belli bir yetkinliğe sahip veya iyi bir iş fikri olan girişimci ruhlu insanlar için atılması gereken ilk adımdır. Bu, yeni iş fikrini hayata geçirmek, var olan işini resmileştirmek veya büyütmek isteyen insanlar için bir dönüm noktası niteliğindedir.

Vergi & Muhasebe Rehberi

Ülkenin ekonomisini canlandırmak ve vatandaşlarının yaşam standardını yükseltmek için projeler üstlenmek üzere gelir elde etmek için hükümetler tarafından vatandaşlardan vergiler alınır . Verginin ödenmesiyle; ülkenin kalkınması, toplumsal hayatın refah seviyesinin iyileştirilmesi gibi hedefler yapılır.

multinet
multinet

İşverenler İçin Günlük Yemek Ücreti Rehberi

Günümüzde çalışana yemek ücreti ya da hizmeti sağlamayan firma sayısı yok denecek kadar az. İş hayatının en önemli gereksinimlerinden biri haline gelen günlük yemek ücreti kavramı, mavi yaka, beyaz yaka fark etmeksizin tüm çalışanlar tarafından tercih ediliyor.

Yan Haklar ile Çalışanlarınızın Motivasyonunu Artırın

Çalışan motivasyonu, işletmelerin verimliliğini doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Bu durumun farkında olan işletmeler, çalışan motivasyonunu artırabilmek için çeşitli yöntemler uyguluyorlar. Ücret, prim, ödül gibi araçların yanı sıra, özellikle yeni nesil (Y ve Z kuşakları) için en az bu araçlar kadar etkili olan yan haklar da öne çıkıyor.

multinet
multinet

Girişimci ve Kobi Rehberi

KOBİ, küçük ve orta büyüklükteki işletmelere karşılık gelen bir kavram olarak kullanılır. Sahip oldukları belirli özelliklere bağlı olarak mikro ölçekli, küçük ölçekli gibi çeşitli KOBİ türleri bulunuyor.