notification-announcements

Duyurular

 

Shell TTS Akıllı Anahtarlık

1996 yılından beri araç kullanıcılarına ve filo yönetimine kolaylıklar sağlayan Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS), araç/araçlarınız için akaryakıt takibi yapmanıza akılcı çözümler sunuyor. Akaryakıt harcamalarının tek merkezden yönetilmesini sağlayan bilgisayar destekli bir sistem olan taşıt tanıma sistemi şirket filo sahiplerinin işini kolaylaştırma yönünden büyük önem taşıyor. Shell Taşıt Tanıma Sistemi günümüzde, Türkiye’nin dört bir yanında 1000’i aşkın istasyonuyla beraber 30.000 firmanın 600.000 aracına hizmet veriyor.

TTS, ihtiyaca göre farklı ürün çözümleri ile seçenekler sunuyor. TTS çeşitleri (akıllı anahtarlık, akıllı halka ve taşıt tanıma ünitesi) arasında ön plana çıkan akıllı anahtarlık çözümü, montaj gerekmeyen pratik bir seçenek olarak değerlendiriliyor.

Hemen Başvur

Shell Akıllı Anahtarlık Nedir?

Shell akıllı anahtarlık, taşıt tanıma sisteminde bulunan bir üründür. Montaj gerektirmeden elde taşınabilen akıllı anahtarlık, akaryakıt alımının takip edilmesi açısından önemlidir. Ayrıca, sahip olduğunuz akıllı anahtarlık sayesinde Shell istasyonları otomatik olarak aracınızı tanır, yakıt alım işlemi tamamlandığında ek bir şey yapmanıza gerek olmaz ve böylece yakıt ikmalini en pratik yoldan halledebilirsiniz.

Shell Akıllı Anahtarlık Özellikleri

  • Akıllı anahtarlık, montaj gerektirmez.
  • İçerisinde akıllı bir çip olan anahtarlık şeklindeki bu ürün, elde taşınabilir.
  • Araçtan inmeden, güvenli ve hızlı akaryakıt ikmali sağlar.
  • Yapılan yakıt harcamaları tüm ayrıntılarıyla düzenli olarak raporlanır ve internet bağlantısının olduğu her yerden sistem üzerinden izlenebilir.
  • Akıllı anahtarlık, sadece kayıtlı olduğu araçta kullanılır. Bu teknolojiyi başka araçta kullanabilmek için yeni cihaz talebinde bulunmak gerekir.

Shell'i Keşfet