notification-announcements

Duyurular

 

Shell TTS Akıllı Halka

1996 yılından beri Türkiye’de ilk defa Shell tarafından kullanılan Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS), araç/araçlarınız için akaryakıt yönetimi yapmanız için pratik çözümler sunuyor. Akaryakıt harcamalarının tek merkezden yönetilmesini sağlayan bilgisayar destekli bir sistem olan taşıt tanıma sistemi özellikle şirket filo sahiplerinin tercihi oluyor. Shell, taşıt tanıma sistemi ile bugün, Türkiye’nin dört bir yanında 1000’i aşkın istasyonuyla beraber 30.000 firmanın 600.000 aracına hizmet veriyor. 

TTS, ihtiyaca göre farklı ürün çözümleri ile seçenekler sunuyor. En çok tercih edilen TTS ürünü olan akıllı halka, kullanıcılarına pratiklik ve kolaylık sunuyor.

Shell Akıllı Halka Nedir?

Akıllı halka Shell Taşıt Tanıma Sistemi içinde çözüm sunan bir ürün seçeneğidir. Direkt olarak aracın depo kapağının ağız kısmına monte edilen akıllı halka, akaryakıt alımının takip edilmesi açısından önemlidir. Araca zarar vermeyen ve garantiyi bozmasına sebep olmayan akıllı halka hızlıca monte edilir. Araçlarınıza monte edilen akıllı halka sayesinde, şirket aracınızı/araçlarınızın yakıt tüketimlerini hızlı, güvenli ve kolaylıkla kontrol edilebilirsiniz.
 

Shell Akıllı Halka Özellikleri

  • Araçtan inmeden güvenli ve hızlı yakıt alımı sağlar.
  • Araçtan inilmeden yakıt alımı işlemi gerçekleştirileceği için zamandan tasarruf edilir. 
  • Direkt araca monte edilir ve araca monte edilme işlemi oldukça kolaydır. 
  • Kilometre verisini rapora işlemez. 
  • Filo yönetimini kolaylaştıracağı için bu ürünün özellikle satış pazarlama araçlarında kullanılması önerilir.

Akıllı Halka Monte İşlemi Nasıl Yapılır?

Shell Taşıt Tanıma Sistemi montaj işlemleri, Shell'in yetkili servisi TURPAK tarafından yapılır. Eğer araç sayınız 5 ve 5’ten fazla ise servis bulunduğunuz adrese ulaşır ve akıllı halka montajını gerçekleştirir. Fakat araç sayınız belirlenen limitten az ise aracınızı/araçlarınızı akıllı halka montajı için TURPAK montaj servisine götürmelisiniz.

Cihazlar araca özel olarak tanımlandığından, kurulu olan üniteler başka araca taşınamaz. Eğer yeni ya da başka bir şirket aracınızda da akıllı halka hizmeti almak istiyorsanız, yeni bir halka talep etmelisiniz.

 

Shell'i Keşfet