notification-announcements

Duyurular

 

 

Şimdi MultiNet yemek kartınızla Shell Select marketlerden gıda alışverişi yapabilir, yol üstü lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz!

Türkiye genelinde 30.000 noktada ve en sevilen markalarda alışveriş imkânı sunan MultiNet yemek kartı, artık yol üzerinde de sizinle. Lezzetli, doyurucu ve taze sandviçler, sağlıklı meyve suları, taze çekirdekten mis gibi kahveler, sıcacık fırın ürünleri veya masum atıştırmalıklar yolculuklarınıza, MultiNet yemek kartı ise ödemelerinize eşlik etsin.

 

   

İstasyon Adı

Açık Adres

İlçe

İl

Barbaros 

Balmumucu Barbaros Bulvarı No:155

Beşiktaş

İstanbul

Çırpıcı

Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. E-5

Karayolu No:58

Güngören

İstanbul

Ömerli - Hadımköy

Ömerli Mahallesi  No:23

Gişeler Mevkii Hadımköy Yolu Üzeri

Arnavutköy

İstanbul

Maslak

Maslak Mahallesi Atatürk Oto Sanayi Sitesi

53. Sokağı  No:7

Sarıyer

İstanbul

Odayeri OHT

Kuzey Marmara Otoyolu, Odayeri - Paşaköy Kesimi,

Edirne - Ankara İstikameti, 67+500 Km

Eyüp

İstanbul

Acıbadem

Acıbadem Mahallesi Dinlenç Caddesi No:12

Kadıköy

İstanbul

Ataşehir Gümrük

Küçükbakkalköy Mahallesi Dudullu Caddesi No:17

Ataşehir

İstanbul

Çiğdem Mahallesi

İşçi Blokları Mahallesi  No:172 Konya Devlet Yolu

Çankaya

Ankara

Söğütözü

Söğütözü Mahallesi Dumlupınar Bulvarı  No:108

Çankaya

Ankara

Karşıyaka

Gümüşpala Mahallesi Anadolu Caddesi No:170

Bayraklı

İzmir

 

Sıkça Sorulan Sorular

Shell Select Market Nedir?
Shell, Türkiye’deki 1000’i aşkın istasyonunda, günde yaklaşık 1 milyondan fazla kişiye, yenilikçi ürün ve hizmetler sunan Shell, Select marketlerle 11 kategorideki yaklaşık 1500 farklı ürün ile yolculuklara keyif katıyor.

Shell Select Market Ürünleri Nelerdir?
7 gün 24 saat hizmet veren Shell Select marketler 11 kategoride 1500 ürüne yer veriyor. Özellikle kendi markası olan deli2go ürünleri ile misafirler tarafından çok beğenilen Shell Select, deli2go sandviçleri ile öne çıkıyor. Shell Select; lezzetli, doyurucu ve taze deli2go sandviçleri, katkısız ve sağlıklı soğuk sıkım meyve suları, taze çekirdekten mis gibi kahveleri, sıcacık fırın ürünleri, geleneksel lezzette deli2go çiğ köfteleri ve masum atıştırmalıklarıyla yolculuklarınıza eşlik ediyor.

Shell’de MultiNet Yemek Kartı Geçer mi?
o Shell akaryakıt alışverişlerinde MultiNet yemek kartı kullanılamamaktadır. Fakat MultiPetrol akaryakıt çözümü ile avantajlı akaryakıt alımı ve daha pek çok fırsattan yararlanabilirsiniz. Bilgilerinizi bırakın arayıp nasıl olur anlatalım!

MultiNet Yemek Kartı Benzinlikte Geçer mi?
MultiNet yemek kartınızı anlaşmalı Shell Select marketlerinde gıda alışverişlerinizde kullanabilirsiniz ancak akaryakıt alışverişlerinde MultiNet yemek kartınızı kullanamazsınız.
 

MultiNet Yemek Kartı Hangi Marketlerde Geçerli?
Türkiye genelinde 25.000 restoran, 5.000 market toplamda 30.000 noktada bakiyelerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tüm harcama noktalarını görüntülemek için tıklayın!
 

MultiNet Yemek Kartı ile Neler Yapabilirim?
MultiNet yemek kartınız ile dilediğiniz kafe, market ve restoranda harcama yapabilir, tüm gıda alışverişlerinizde bakiyenizi bölerek ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.