notification-announcements

Duyurular

 

Mali Müşavirlerin Tercihi:
Shell Güvencesiyle MultiPetrol!

 Hepsiburada Ramazan Çeki

Shell'in Premium Aracı Kurumu MultiPetrol, 1 araçtan 1000 araca tüm firmalara Shell kalitesinin verdiği güvenle Türkiye'nin dört bir yanındaki 1000'den fazla istasyonda geçerli, yenilikçi bir akaryakıt yönetimi çözümü sunar.

Mali müşavirler, mükelleflerini MultiPetrol'le tanıştırarak, Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ile akaryakıt gider takibi ve raporlama işlemlerini kolay, kontrollü ve tasarruflu şekilde yapmalarını sağlarken, kendi süreçlerini de verimlilikle yöneterek işlerinde fark yaratır.

Hemen Formu Doldurun, MultiPetrol'ü Size Daha Detaylı Anlatalım!

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiPetrol'ün Mali Müşavirlere Sunduğu 5 Avantaj

1. Rekabette Öne Çıkarsınız: Kurumsal araçlar için akaryakıt limiti belirleme, online harcama takibi ve Türkiye genelinde 1000'den fazla merkezi lokasyonda bulunan Shell istasyonları sayesinde akaryakıta hızlı ulaşım imkanları sunan MultiPetrol’le, mükelleflerinizin akaryakıt yönetimini kontrol altında tutar, işinizde fark yaratarak öne çıkarsınız.

2. İşinizi Geliştirecek Konulara Odaklanırsınız: MultiPetrol, mükelleflerinizin akaryakıt giderlerinin aylık üç fatura ile basit bir şekilde yönetilmesine olanak tanır. Böylece fatura kaybolması, silinmesi gibi hatalarla ya da faturaların tek tek kontrol edilmesi gibi süreçlerle ilgilenmenize gerek kalmadan, vaktinizi kanun, mevzuat değişiklikleri gibi takip etmeniz gereken ana konulara ayırır, işinize odaklanırsınız.

3. Kendinize ve Sevdiklerinize Zaman Ayırırsınız: Mükelleflerinizin, danışmanlık yaptığınız firmaların akaryakıt yönetimi süreçlerini MultiPetrol’le dijtialleştirmelerini ve bu sayede tüm mali işlemlerin güvenli ve hızlı şekilde tamamlanabilmesini sağlayarak kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırabilirsiniz.

4. İşinizi Kolaylaştırırsınız: Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) teknolojisi sayesinde, mükellefleriniz akaryakıt yönetimi için kolayca raporlama yapabilir, siz de işinizi daha rahat ve kolay şekilde tamamlarsınız.

5. Maliyetleri Kontrol Altında Tutarsınız: MultiPetrol’ün akıllı limitlendirme özelliği ile mükelleflerinizin akaryakıt harcamalarını kontrol altında tutmalarını sağlayarak gereksiz giderlerin önüne geçilmesini sağlarsınız.

 

 mali-musavir

Sıkça Sorulan Sorular

İster 1 ister 1000 çalışanı olsun tüm mükellefleriniz tarafından kullanılabilir.

Akaryakıt alımlarında limit belirleyerek ve Shell’in merkezi ve kolay ulaşılabilir istasyon ağı sayesinde fazla akaryakıt tüketimini önleyerek mükelleflerinizin akaryakıt giderlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlanır.

Mali müşavir olarak mükelleflerinizi, danışmanlık yaptığınız firmaları MultiPetrol avantajları hakkında bilgilendirerek akaryakıt yönetimi için MultiPetrol’ü tercih etmelerini sağlayabilir, sayfada yer alan form aracılığıyla başvuru yapmalarını sağlayabilirsiniz. MultiPetrol başvurusu yapan mükelleflerinizi, ekibimiz dakikalar içinde arar ve başvuru sürecini kolayca tamamlamalarını sağlar.

Dilerseniz kendi mali müşavirlik firmanızda da MultiPetrol'ün tüm avantajlarından ve Multinet Up'ın ödüllü Müşteri Deneyimi ve Çözüm Merkezi ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Şimdi başvurun