notification-announcements

Duyurular

 

Hava Yolu Kurumsal Seyahat Programı Nedir?

Hava Yolu Kurumsal Seyahat Programı Nedir?

Multinet Up
Kurumsal Seyahat 8 Dakikalık Okuma Süresi

Hava yolları kurumsal seyahat, iş dünyasının dinamik ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan kurumsal gezi programlarının merkezindedir. Bu programlar, şirketlerin maliyetleri optimize etmelerine, seyahat planlamalarını yönetmelerine ve çalışanlarının konforunu artırmalarına olanak tanır. Hava yolları tarafından sağlanan kurumsal seyahat programları; özel indirimler, esnek rezervasyon seçenekleri ve özel hizmetlerle birleşerek iş seyahatlerini verimli hâle getirir. İş dünyasının rekabetçi atmosferinde, kurumsal seyahat programları şirketlere rekabet avantajı sağlar. Ayrıca çalışan memnuniyetini artırarak iş performansını destekler.

MultiTravel ile Konaklama Çok Kolay!

Gittiğiniz şehirlerde konaklama için ise MultiTravel’dan yararlanabilirsiniz. Türkiye genelinde geniş bir ağı bulunan MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu ile ister 1 isterseniz 1000 çalışanınız olsun, tüm konaklamalar için tek fatura alırsınız. Böylece muhasebe süreçleri de kolaylaşır. 

Kısacası kurumsal seyahat programları ile uçak hizmetini kolayca alabilir, MultiTravel ise konaklama süreçlerini yönetmenizi sağlar. Böylece uçtan uca tüm süreçleri kolayca yönetebilirsiniz. 

Kurumsal Seyahat Programı Nedir?

Hava yolları kurumsal seyahat hizmetleri, işletmelerin seyahat ihtiyaçlarına özel çözümler sunan stratejik planlamalardır. Bu programlar, hava yolları kurumsal seyahat hizmetleri kapsamında, şirketlerin maliyetleri düşürmesine ve planlama süreçlerini optimize etmesine yardımcı olur. Hava yolları kurumsal seyahat hizmetlerinde sunulan hizmetlerden her biri iş seyahatlerini verimli hâle getirir. Kurumsal seyahat programları, şirketlerin bütçe kontrolünü artırırken çalışanların konforunu da göz önünde bulundurarak iş seyahatlerini optimize eder.

Şirketler için Hava Yolları Kurumsal Seyahat Programlarının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Hava yolları kurumsal seyahat programları, işletmelere çeşitli avantajlar sunar. Bu programlar, iş seyahati planlama süreçlerini kolaylaştırarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Hava yolları şirket çözümleri arasında genellikle aşağıdakiler bulunur:

  • Özel indirimler
  • Ekstra bagaj hakkı
  • Esnek rezervasyon imkânı
  • Araç kiralama ve otel rezervasyonlarında ekstra kolaylıklar
  • Satış sonrası destek hizmeti
  • Özel bekleme salonlarına erişim imkânı

Sıralanan avantajların yanı sıra hava yolu şirketine bağlı olarak farklı imkânlar da sunulur. Bu programlar, şirketlerin bütçe kontrolünü artırırken çalışanların konforunu da gözetir. Böylece verimliliği artırır ve iş seyahatlerini sorunsuz hâle getirir. Üstelik şirketinizin gelişimi bağlamında da büyük bir adım atmanız konusunda size yardımcı olur.

Hava Yolları Şirketlerinin Sunduğu Kurumsal Seyahat Programları

Hava yolları şirketleri, sundukları kurumsal seyahat çözümleriyle şirketlere çeşitli avantajlar sağlar. Bu programlar; ekstra bagaj hakkı, özel indirimler ve öncelikli hizmetler sunarak iş seyahatlerini optimize eder. Ayrıca bütçe kontrolünü artırır ve çalışanların konforunu gözeterek verimliliği artıran çeşitli avantajlar sunar.

Türk Hava Yolları Kurumsal Seyahat Programı

Türk Hava Yolları Kurumsal Seyahat Programı, iş seyahatlerinizi daha avantajlı hâle getirir. Turkish Airlines Corporate Club üyeleri, dış hat uçuşlarında özel indirimlerden faydalanırken ekstra bagaj ayrıcalıklarıyla seyahatlerini daha rahat gerçekleştirebilirler. Ayrıca Business Class kontuarında check-in yapma ve özel yolcu salonunda misafir ağırlama imkânlarından da yararlanabilirler.

Türk Hava Yolları kurumsal seyahat programı üyelerine özel otel ve araç kiralama avantajları da bulunur. Tüm bunların yanı sıra online rezervasyonlarınızla ekstra bonus Mil kazanma ve %35'e varan indirimlerden yararlanma fırsatı sunar. Böylece iş seyahatleriniz güvenle ve oldukça avantajlı fırsatlarla gerçekleşerek şirketiniz için kazanım sağlar.

THY’nin kurumsal seyahat programına dahil olmak için web sitesi üzerinden başvuru yapılabilir.

Pegasus İş Seyahati Programı

Pegasus İş Seyahati Programı, geniş uçuş ağı ve esnek hizmetleriyle gezilerinizi kolaylaştırır. Tüm rotalarda, planlı ya da plansız fark etmeksizin, son dakika uçuşlarınızı dahi alışkanlıklarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Tek bir adresten uçak bileti, otel rezervasyonu ve araç kiralama hizmetinizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik akıllı uçuş paketlerinden faydalanarak seyahatinizi daha konforlu hâle getirebilirsiniz.

Pegasus iş seyahati programına dahil olmak isterseniz, Pegasus web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 

SunExpress Kurumsal Seyahat

SunExpress Kurumsal Seyahat, başarı hikâyesinin bir parçası olmanız için size olanaklar sunar. Bu programlarla uçuş ağı ve ürünler hakkında tüm bilgilere kolayca erişebilirsiniz. Üstelik cazip acente komisyon modeliyle kazanımlar elde edebilir ve grup rezervasyonları için talepte bulunabilirsiniz. Uzman ekiplerden bireysel destek alarak iş birliğinizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Başvuru için SunExpress web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Lufthansa Kurumsal Seyahat Programı

Lufthansa Kurumsal Seyahat Programı, iş amaçlı seyahat edenlere özel bireysel teklifler sunuyor. Kurumsal bonus programı PartnerPlusBenefit'le şirketler, çalışanlarının uçuşlarından cazip ödüller kazanabilir. Lufthansa ortaklığıyla dünya genelindeki toplantılar ve şirket etkinlikleri esnek bir şekilde planlanabilir ve cazip fiyatlarla düzenlenebilir.

Lutfhansa seyahat programına dahil olabilmek için resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. 

British Airways İş Seyahati

British Airways İş Seyahati için On Business'ı tercih etmek, ücretsiz ve her büyüklükteki şirket için açıktır. American Airlines, British Airways ve Iberia'da kazanılan İş Puanları, ödül uçuşları ve sınıf yükseltmeleri için kullanılabilir. Küresel ağdaki seçili uçuşlardan para yerine puanları da seçebilirsiniz. Fly On Business ve Executive Club, Iberia Plus veya Avios Programı'yle kişisel kazanımlar edinmenizi sağlar. Ayrıca hoş geldin bonusu ve özel tekliflerden de faydalanabilirsiniz.

Farklı seçenekleri bulunan British Airways iş seyahati programından yararlanmak için resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. 

Qatar Airways İş Seyahati Çözümleri

Qatar Airways iş seyahati çözümleri, her ölçekteki şirketin ihtiyaçlarına daha fazla esneklik sunar. İşletmenize ve seyahat edenlerinize mükemmel uyum sağlayan gelişmiş tasarrufların ve ek ayrıcalıklı avantajların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sayede iş seyahatlerinizi daha verimli ve konforlu hâle getirebilirsiniz. Üstelik Qatar Airways, hava yolları kurumsal seyahat planıyla birinci sınıf bir hizmet sunmayı vadeder.

Qatar Airways’in web sitesini ziyaret edip hemen başvuru yapabilirsiniz. 

Emirates Kurumsal Seyahat Programı

Emirates Kurumsal Seyahat Programı, işletmelere özel çeşitli seçenekler sunar. Seyahatlerden kurumsal etkinliklere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan Emirates, birçok özel fırsata sahiptir. Kongre organizatörleriyle etkinliklerinizi gerçekleştirmek için dahi Emirates size yardımcı olabilir. İşletmenizin yurt dışındaki etkinlikleri için profesyonel çözümler hakkında daha fazlasını Emirates'in sunduğu hava yolları kurumsal seyahat planıyla öğrenebilirsiniz.

Emirates kurumsal seyahat programı başvuruları, şirketin web sitesi üzerinden yapılmaktadır. 

Kategoriler
İnovasyon & Girişimcilik
İnovasyon
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları
Kurumsal Seyahat
kurumsal seyahat
Lojistik ve Filo Yönetimi
lojistik ve filo yönetimi
İlgili Yazılar
Günübirlik İş Seyahatleri
Günübirlik İş Seyahatlerini Verimli Hale Getirme Yolları
İş Seyahati Harcamalarında Tasarruf Yöntemleri
İş Seyahati Harcamalarında Tasarruf Yöntemleri
İş Seyahatlerinde Kullanılabilecek Mobil Uygulamalar
İş Seyahatlerinizde İhtiyacınız Olan Mobil Uygulamalar
Liderlik Becerisi

Başarılı Yönetimin Anahtarı: Liderlik Becerisi

Bir organizasyonun başarılı olmasında liderin payı yadsınamaz. Önder ve şef gibi anlamlara gelen lider, özetle yönetimden sorumlu olan kişidir. Ancak iş hayatında liderlik, bu tanımdan daha fazlasını ifade eder.

Etkili İletişim Nedir?

Etkili İletişim Becerileri İş Hayatında Neden Önemlidir?

Çalışanların hem kendi aralarında hem de yöneticileriyle düzenli etkileşim kurması bir hayli önemlidir. Zira iş hayatında etkili iletişim, pek çok başarının kapısını aralar. Örneğin anlaşmazlıkları ortadan kaldırır ve sorunların daha fazla büyümeden çözülmesine yardımcı olur.

İş Performansı Nasıl Değerlendirilir?

İş Performansını Nasıl Değerlendirilir?

İşletmeler için çalışan performansının önemli bir yeri vardır. İş kalitesini korumak ve gelişimi teşvik etmek gibi hedefler için personellerin durumunun düzenli aralıklarla incelenmesi gerekir. Performans değerlendirme aşamalarıyla çalışanların güçlü ve zayıf yönlerini öğrenebilirsiniz.