notification-announcements

Duyurular

 

Babalar Günü Kurumsal Hediye Kartı

Babalar Günü Hediye Kartı

 

2024'te Babalar Günü 16 Haziran'a denk geliyor. Bu özel günde çalışanlarınıza jest yapmak ve onların yanında olmak için MultiGift babalar günü hediye kartını tercih edebilirsiniz. Böylece hem çalışanlarınızın mutluluklarına ortak olabilir hem de %45'e varan vergi avantajından yararlanıp binlerce TL Tasarruf edebilirsiniz. 

Babalar Günü Hediye Kartı Başvurusu

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Babalar Günü'ne Özel Hediye Kartı Nedir? Ne İşe Yarar?

Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı MultiGift ile Babalar Günü'nde çalışanlarınıza, 20.000'i aşkın noktada alışveriş imkanı sağlayabilirsiniz. MultiGift ile babalar, teknoloji veya giyim mağazalarını ya da market veya internet sitelerini tercih edebilirler. İhtiyaçlarına uygun olarak bakiyelerini harcayabilecekleri için klasik hediyelere göre memnuniyet oranları da artış gösterir.   

MultiGift Babalar Günü Kartının Vergi Avantajı Ne Kadar?

Babalar Günü için çalışanlarınıza yapacağınız ayni yardımlarda MultiGift ile %45'e varan vergi tasarrufu fırsatından yararlanabilirsiniz. Aşağıda yer alan hesaplama aracına kaç çalışanınız için hediye kartı alacağınızı ve yükleyeceğiniz bakiyeyi girip toplam tasarruf oranına ulaşabilirsiniz. 

Şirketler İçin Babalar Günü Hediyeleri

Vergi Avantajınızı Hesaplamak İçin Bilgilerinizi Giriniz.

Çalışan Sayısı
-
+
Yüklenecek Tutar (Çalışan Başına)
-
+
MultiGift ile Aylık Kazancınız
MultiGift ile Yıllık Kazancınız
Detaylar Nakit Ödeme MultiGift
Aylık Net Hak Ediş    
Gelir Vergisi    
Damga Vergisi    
SGK Primi İşçi Payı    
İşsizlik Sigortası İşçi Payı    
SGK Primi İşveren Payı    
İşsizlik Sigortası İşveren Payı    

İşverene Toplam Maliyet

Aylık    
Yıllık    

Babalar Günü Özel Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Babalar Günü hediye kartına başvuru yapmanız durumunda çalışanlarınız için anlaşmalı noktalarda kullanabilecekleri dijital bakiye veya hediye kartı oluşturulur. MultiGift kurumsal hediye kartı ile yapılan ödemelerde bakiyeye ek olarak çalışanlarınız nakit veya kredi kartı gibi yöntemlerle ödeme yapabilirler. Örneğin 2.000 TL bakiye oluşturduğunuz bir çalışanınız, 2.500 TL'lik alışverişinde 500 TL'yi kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilir.  

Hemen Başvur

Babalar Günü Hediye Kartı Nerelerde Geçerlidir?

MultiGift Babalar Günü hediye kartı, 20.000’i aşkın noktada geçerlidir. Geçerli olan mağazalardan bazıları şöyledir: 

 • Boyner
 • Mavi
 • Flo
 • Koton
 • Ayakkabı Dünyası
 • Hotiç
 • Jack & Jones

MultiGift Babalar Günü kartının geçtiği marketlerden bazıları ise şöyle sıralanır: 

 • Mopaş
 • Yunus
 • Happy Center
 • Çağrı
 • Kim

"MultiGift Geçen Yerler” sayfamızı ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilir, MultiGift kurumsal hediye kartının geçtiği 20.000’i aşkın noktayı görüntüleyebilirsiniz.

MultiGift Babalar Günü hediye kartına başvuru yapmanız durumunda kısa bir süre içerisinde bizimle paylaştığınız telefon numarası üzerinden size ulaşacağız. Kaç tane çalışanınız olduğu, kaç çalışan için kart almak istediğiniz ve vergi numaranız gibi detayları sizden talep edeceğiz. İşlemler tamamlandıktan sonra yüklemeler yapılacak ve çalışanlarınız harcamalarını yapmaya başlayabilecek. Siz ise klasik hediyelere göre hiçbir ekstra iş yükü olmadan %45'e varan vergi avantajından yararlanacaksınız. 

MultiGift hediye kartında alt veya üst sınır bulunmaz. Yani şirketinizde ister 1 ister 1000 baba olsun, tamamı için MultiGift kurumsal Babalar Günü hediye kartı alabilirsiniz. Üstelik, %45’e varan vergi tasarrufu fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Hemen Başvur

Babalar Günü hediye kartı, anlaşmalı online mağazalarda kullanılabilir. Ödeme yöntemi olarak MultiGift ve/veya hediye kartı seçeneklerinden birinin tercih edilmesi gerekir. 

Hemen Başvur