notification-announcements

Duyurular

 

Anneler Günü Kurumsal Hediye Kartı

anneler günü

 

2024’te 12 Mayıs’a denk gelen
Anneler Günü'nde çalışanlarınıza hediye olarak MultiGift verebilir, %45’e varan vergi tasarrufu fırsatından yararlanabilirsiniz. Çalışan annelere yapacağınız jest ile diledikleri gibi alışveriş yapmalarını sağlayabilir, hem onların bu özel günlerini kutlayabilir hem de şirketinize olan bağlılıklarını artırabilirsiniz.

Anneler Günü Hediye Kartı Başvurusu

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Anneler Günü'ne Özel Hediye Kartı Nedir? Ne İşe Yarar?

Anneler Günü'ne özel hediye kartı, şirketlerin çalışan annelere verebilecekleri ve 20.000’i aşkın noktada geçerli özel bir kart çeşididir. Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı olan MultiGift ile anneler; market, giyim ve ev-dekorasyon gibi farklı mağaza seçeneklerinde diledikleri gibi bakiyelerini harcayabilirler. 

MultiGift Anneler Günü Kartının Vergi Avantajı Ne Kadar?

Çalışanlarınız için yapacağınız ayni yardımlarda MultiGift ile %45’e varan vergi tasarrufu fırsatından yararlanabilirsiniz. Aşağıda yer alan hesaplama aracına kaç çalışanınıza hediye kartı vereceğinizi ve hangi tutarda ödeme yapacağınızı ekleyerek vergi tasarrufu miktarını öğrenebilirsiniz.

Multinet

Vergi Avantajınızı Hesaplamak İçin Bilgilerinizi Giriniz.

Çalışan Sayısı
-
+
Yüklenecek Tutar (Çalışan Başına)
-
+
MultiGift ile Aylık Kazancınız
MultiGift ile Yıllık Kazancınız
Detaylar
Nakit Ödeme
MultiGift

Aylık Net Hak Ediş
Gelir Vergisi
Damga Vergisi
SGK Primi İşçi Payı
İşsizlik Sigortası İşçi Payı
SGK Primi İşveren Payı
İşsizlik Sigortası İşveren Payı

İşverene Toplam Maliyet
Aylık
Yıllık

Anneler Günü Özel Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

MultiGift Anneler Günü hediye kartına başvuru yapmanız durumunda çalışanlarınız için kullanabilecekleri dijital veya fiziksel kartlar oluşturulur. Anneler, MultiGift geçen mağazaları ziyaret edip ödemelerini yapar ve bakiyelerinden ilgili tutar çekilir. MultiGift kurumsal hediye kartı ile yapılan ödemelerde, bakiyelerin aşılması durumunda kredi kartı veya nakit ödeme yapılabilir. Örneğin 1.000 TL bakiyesi bulunan çalışanınız 1.200 TL’lik ödemenin, 1.000 TL’sini MultiGift hediye kartı ile 200 TL’sini ise nakit veya kredi kartı ile yapabilir. 

Hemen Başvur

Anneler Günü Hediye Kartı Nerelerde Geçerlidir?

MultiGift Anneler Günü hediye kartı, 20.000’i aşkın noktada geçerlidir. Geçerli olan mağazalardan bazıları şöyledir: 

 • Boyner
 • Mavi
 • Flo
 • Koton
 • Ayakkabı Dünyası
 • Hotiç
 • Jack & Jones

MultiGift Anneler Günü kartının geçtiği marketlerden bazıları ise şöyle sıralanır: 

 • Mopaş
 • Yunus
 • Happy Center
 • Çağrı
 • Kim

"MultiGift Geçen Yerler” sayfamızı ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilir, MultiGift kurumsal hediye kartının geçtiği 20.000’i aşkın noktayı görüntüleyebilirsiniz.

MultiGift Anneler Günü hediye kartına başvuru yapmanız durumunda kısa bir süre içerisinde bizimle paylaştığınız telefondan size ulaşırız. Kart kullanıcılarının bilgileri öğrenildikten sonra yüklemeler, fiziksel veya dijital karta doğrudan yapılır. Bu süreçte vergiye tabi ödemeler alınır ve bakiye yüklemeleri tamamlanır. 

MultiGift hediye kartında alt veya üst sınır bulunmaz. Yani şirketinizde ister 1 ister 1000 anne olsun, tamamı için MultiGift kurumsal anneler günü hediye kartı alabilirsiniz. Üstelik, %45’e varan vergi tasarrufu fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Hemen Başvur

MultiGift Anneler Günü hediye kartı, geçerli online mağazalarda kullanılabilir. Ödeme seçeneği olarak MultiGift veya hediye kartı gibi seçeneklerin tercih edilmesi durumunda işlem tamamlanabilir. 

Hemen Başvur