Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation LinksMultinet-Upta-Yasam

Up Group Çözümleri Up Group

​​​​​​​Multinet Up'ta Yaşam


​​

Sorumluluk alarak, inisiyatif kullanarak, sonucunu takip ederek “Bana bağlı” mantığı ile yaptığımız işlerde fark yarat​mak bize bağlı!

Kültürümüz / Multinet
Kültürümüz / Multinet
Aramıza yeni katılan çalışanlarımız için Warm Up Oryantasyon Programı düzenliyoruz. Onlara ilk gün kültürümüz ve çözümlerimizi anlatıyor, işbaşı eğitimleri vererek, “Marka Elçileri” olmaları yolunda ilk adımı atıyoruz.
Her çalışanımızın fikir ve görüşleri kadar kişiliğiyle de zenginleşen Multinet Up’ta farklılıkların kurumsal gelişimimize katkısı olduğuna inanıyoruz. Başarı, kariyer ve mutluluğun bizlere bağlı olduğunu biliyor, iç motivasyonumuzu yüksek tutarak hareket etmeyi hedefliyoruz.

Tutkulu, enerjik ve adanmış çalışanlarımız sayesinde deneyimlerimizi iyileştiriyor ve müşterilerimize de daha iyi hizmet veriyoruz. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerine gönüllü olarak katılıyor, sosyal ve kültürel etkinliklerde keyifli vakit geçirerek birlikte eğleniyor ve sosyalleşiyoruz
Çeşitlilik ve kadınların kariyerlerinde eşit fırsatlara sahip olmasına önem veriyoruz. #HeforShe, Birleşmiş Milletler Kadını Güçlendirme Platformu’nu ve Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi (WEP) Prensipleri’ne imza atan bir kurum olarak, kadın çalışanlarımızın ve yöneticilerin her geçen gün artmasına özen gösteriyoruz.
​ ​​
Multinetli Ol Multinetli Ol