notification-announcements

Duyurular

 

 

Shell V-Power

Ferrari’nin en güvendiği ve önerdiği tek yakıt Shell V-Power tecrübesini deneyimlemeye ne dersiniz?  Motor sporlarının en uzun süreli ve en başarılı iş birlikçisi olan Shell’in V-Power yakıtı sadece yarış pistlerinde değil sizinle de oluyor.

Shell V-Power Nedir?

Güçlendirilmiş temizleme teknolojisi ile maksimum enerji alınmasına yardımcı olan Shell V-Power, motorun temizlenmesi ve korunması konusunda öne çıkıyor. Shell’in “En iyi yakıtımız.” olarak tanımladığı Shell V-Power, dizel ve benzinli araçlarda kullanılabiliyor. Dizel araçlar için Shell V-Power Diesel, tüm benzinli araçlar için ise Shell V-Power kurşunsuz tercih ediliyor.

Shell V-Power Diesel

Shell V-Power Diesel, diesel araçlarda kullanılan bir yakıt türüdür. DYNAFLEX formülüyle üretilen yakıt ürünü, önceden oluşmuş tortuları temizleme etkisiyle motor temizliğine yardımcı olma konusunda Shell’in en etkili sonuçları veren yakıtı olarak kabul edilir*. DYNAFLEX teknolojisiyle güçlendirilmiş Shell V-Power Diesel, motor performansının %100'e kadar geri kazanılmasını amaçlar**. TS EN 590 standartlarına sahip V-Power, Euro 2, 3, 4, 5 ve 6 normundaki tüm motor tipleri için kullanılabilir.

Shell V-Power Kurşunsuz

Shell V-Power Kurşunsuz, Shell tarafından en gelişmiş verimlilik ve performans yakıtı olarak tanımlanır. Çünkü bu yakıt, oluşan tortuları temizleme özelliğiyle motor temizliğinde bugüne kadarki en etkili sonuçları verir***. Shell V-Power Kurşunsuz, güçlendirilmiş temizleme teknolojisi, motorunuzun performansını destekler ve bu yolla yakıttan maksimum enerji almanıza yardımcı olur. Yenilenen formülü DYNAFLEX ile 3 kat daha temizleyici ve sürtünmeyi önleyen moleküller bulundurur ****.  EPDK ve Avrupa Birliği standartlarının belirlediği teknik düzenlemelere uygun olan yakıt, otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör gibi araç türlerinde güvenle kullanılabilir.

* Shell FuelSave ile karşılaştırıldığında. Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

**Shell FuelSave ile karşılaştırıldığında. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

*** Shell FuelSave ile karşılaştırıldığında. Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

**** Shell FuelSave ile karşılaştırıldığında. Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine yardımcı olur. Sürtünme azaltıcı moleküller, motorunuzun kritik parçalarına yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

 

Shell'i Keşfet