İster 1 İster 1000 çalışanınız olsun Multinet Up'lı olun tüm avantajları yakalayın!

 • yemek

  35.000'den fazla noktada geçerli MultiNet yemek kartı şirketlere, 10 çalışan için yılda 48.000 TL’ye varan vergi tasarrufu sağlar, fiş ve fatura toplama yükünden kurtarır!

 • shell

  MultiGift ve MultiFlex ile şirketler çalışanlarına kurumsal hediyeler verebilir ve hem tasarruf eder hem de çalışanlarına 20.000’i aşkın noktada marketten giyime seçme özgürlüğü sunar!

 • calisan

  Shell’in premium aracı kurumu MultiPetrol ile  ister 1, ister 1000 aracınız olsun Türkiye’nin dört bir yanında 1.000’den fazla istasyonda tüm Shell avantajlarından, Multinet Up ödüllü müşteri deneyimi ve çözüm merkezi ayrıcalığıyla faydalanabilirsiniz!

 • calisan

  Kurumsal seyahat çözümü MultiTravel, dijital platform üzerinden 1.000’i aşkın otelde şirketinize en uygun konaklama fiyatlarıyla planlama ve yönetme kolaylığı sunar!

05xx xxx xx xx
Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. tarafından tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

Yemek Kartı

35.000'den fazla noktada geçerli MultiNet yemek kartı şirketlere, 10 çalışan için yılda 48.000 TL’ye varan vergi tasarrufu sağlar, fiş ve fatura toplama yükünden kurtarır!

Detaylı Bilgi

Kurumsal Hediye ve Yardım Kartı

MultiGift kurumsal hediye kartı ile şirketler hem tasarruf eder hem de tek kartla çalışanlarına 20.000’i aşkın noktada marketten giyime seçme özgürlüğü sunar!

Detaylı Bilgi

Akaryakıt ve Araç Takip

Shell premium aracı kurumu MultiPetrol, kurumsal akaryakıt çözümü olarak şirketlere 1.000’den fazla istasyonda, TTS, filo yönetimi avantajı sağlar!

Detaylı Bilgi

Kurumsal Seyahat Yönetimi

Kurumsal seyahat çözümü MultiTravel, dijital platform üzerinden şirketlere iş seyahatlerini planlama ve yönetme kolaylığı sunar!

Detaylı Bilgi

Multinet Up büyük şirketlerden kobilere kadar şirketlerdeki yemek, yakıt giderleri ve daha birçok masrafın yönetilmesinde ve masrafları azaltarak tasarruf sağlamasına yardımcı olan çözümdür.

Multinet Up'ın şirket giderlerinde tasarruf ve kolaylık sağlamak için 5 adet çözümü bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen çözümleri;

Yemek kartı: 35.000 noktada geçerli olan MultiNet ile çalışanlarınız dilerse restoranlarda dilerse marketlerde yemek ihtiyaçlarını karşılayabilir. Ayrıca MultiNet yemek kartı online marketlerde ve paket servislerde de geçerlidir.

Kurumsal hediye kartı: MultiGift ile çalışanlarınıza dilerseniz kıdem ödülü, doğum hediyesi, evlilik yardımı yapın, dilerseniz özel günlerde tercih ettiğiniz ayni yardımda erzak kolileri yerine hediye kartı verin, çalışanlarınız anlaşmalı noktalardan ihtiyacı olan ürünü alsın. Ayrıca yılbaşı hediye kartı olarak da yeni yılda tercih edebilirisiniz.

Son olarak MultiGift'i şirketler sadakat programlarında da kullanarak bayi ödüllendirmeleri yapabilir; belediyeler, vakıflar, şirketler ise sosyal yardım kartı olarak kullanabilirler. MultiGift geçen noktaları görmek için tıklayın.

Yakıt kartı: MultiPetrol ürünlerinden şirketler tarafından en çok tercih edilen çözümümüz Shell taşıt tanıma sistemleridir. Taşıt tanıma sistemini kapsayan akıllı anahtarlık, taşıt tanıma ünitesi ve akıllı halka çözümlerinden birini tercih ederek yakıt kontrolünüzü sağlayarak tasarruf elde edebilirsiniz.

Multinet Up bünyesindeki yemek kartı ile 35.000'den fazla, hediye kartı ise 20.000'i aşkın anlaşmalı noktada geçerlidir. Diğer ürünler anlaşmalı nokta bazında değerlendirilmemektedir.

Geçen noktalar MultiNet yemek kartı ve MultiGift hediye kartı çözümlerini kapsar.

MultiNet geçen yerleri görmek için tıklayın.

MultiNet geçen marketleri sıraladığımızda; Çağrı, Kim, Happy Center, Arden, Yunus, Peynirci Baba, Altunbilekler gibi marketlerde, online market olarak ise Mopaş, Filicha.com, Peynirci Baba ve Omarketim.com'da geçerlidir. MultiNet geçen marketleri görmek için tıklayın

MultiNet'i GetirYemek ve Yemek Sepeti'nde kullanabilirsiniz.

Doğrudan 444 87 36 numarasına arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Multinet.com.tr sayfası üzerinden Online İşlemleri tıklayarak kullandığınız hizmete göre giriş yapabilirsiniz.

Multinet Up bünyesinde MultiNet yemek kartı, MultiGift hediye kartı, MultiTravel seyahat çözümü, MultiPetrol Yakıt Çözümü, MultiVale filo hizmetleri ürünleri bulunur. Evet, MultiNet yemek kartı geçen marketler MultiGift hediye kartı da geçer.(Online geçen marketler hariç)

MultiPetrol ürününüz bulunuyorsa Shell istasyonlarının tümünde geçerlidir. MultiNet yemek kartı ile akaryakıt alımı yapamazsınız.

1. Yemekhane alanı oluştururken ortaya çıkan masrafları kaldırmış olursunuz. ( Mutfak ekipman masrafı, kira masrafı, oturma alanlarının masrafı vb.)

2. Yemekhane sonucunda aylık su, elektrik gibi giderlerin oluşmasını engelleyerek tasarruf edersiniz.

3. Aylık ve haftalık olarak hazırlanan yemek planlarını ve ortaya çıkan alışveriş maliyetlerinin önüne geçersiniz.

4. Alışveriş yapılırken tedarik ve ulaşım maliyetlerinin de önüne geçmiş olursunuz.

5. Çalışanlarınıza yemek yardımlarını yemek kartı ile vermeniz dahilinde dilerse restoran, cafe, lokanta, ev yemeği lokantalarında, dilese paket yemek olarak, dilerse de marketlerde (bazı online marketlerde de geçerli) kullanabilirler.

6.Yemek kartları ile çalışanlarınıza ödediğiniz Gelir Vergisi, Damga Vergisi gibi vergi çeşitlerinden muaf olarak %100 vergi avantajı elde edersiniz.

Yukarı Çık