A101 Ramazan Kolisi Nedir? İçindekiler Nelerdir?

Multinet Up Editör

Yazar:

Multinet Up

Editör

22.02.2023
5 Dakika Okuma Süresi

En bereketli ay olan Ramazan’ın yaklaşmasıyla işletmeler, çalışanları ile bu özel ayın bereketini ve coşkusunu Ramazan yardımı yaparak yaşayıp paylaşabilirler. Ramazan yardımı adı altında en sık tercih edilen çözümlerin başındaysa Ramazan kolileri gelmektedir. Zincir marketler arasında kalitesinden ödün vermeyen en uygun fiyatlı ürünleri, müşterilerine ulaştırmayı kendisine hedef belirleyen A101, Ramazan ayı için özenle hazırladığı A101 Ramazan kolisi ile çalışanlarınızın Ramazan sofralarını şenlendirir, bereketini artırır.

A101 Ramazan Kolisi Nedir? 

Birçok market Ramazan ayı için Ramazan kolisi hazırlamaktadır. A101, Türkiye genelinde sahip olduğu 10.000’den fazla şubesi ile her mağazasında mutfağınızın en az bir aylık temel gıda ihtiyacını karşılamaya yetecek içerikteki A101 Ramazan paketi satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca A101 web sitesi üzerinden de ister kurumsal şirketler ister bireysel müşteriler Ramazan kolisi satın alabilmektedir. Hem toptan hem de perakende satış yaparak ihtiyaç sahiplerine yardımcı olan A101, online siparişlerde satın aldığınız paketleri firmaların lokasyon durumuna ve sipariş edilen koli adedine göre farklı zaman dilimlerinde istenen adrese teslim etmektedir.

A101 Ramazan Kolisi İçindekiler Nelerdir?

A101 tüm müşterileri için standart bir Ramazan paketi hazırlayarak en hesaplı ve en çok gereksinim duyulan temel gıdaları bir araya getirmektedir. 

A101’in standart Ramazan kolisinde bulunan ürünler şu şekildedir;

 • Nohut
 • Ayçiçek Yağı
 • Pirinç
 • Kırmızı Mercimek 
 • Pilavlık Bulgur
 • Çay
 • Küp Şeker
 • Salça
 • Makarna Çeşitleri
 • Mercimek Çorbası
 • Zeytin
 • Helva 
 • Kakaolu Fındık Kreması
 • Türk Kahvesi 
 • Tuz
 • Puding
 • Baharat Pul Biber 
 • Baharat Karabiber 
 • Baharat Nane 

Yukarıdaki ürünlerden oluşan standart Ramazan kolisinin içeriği her yıl değişmekle birlikte yaklaşık olarak en temel ihtiyaçlardan oluşacak şekilde düşünülmüştür. Ramazan kolisinin dışında kurumsal şirketlerin veya bireysel müşterilerin belirlediği ürünlerden oluşan özel olarak hazırlanabilecek Ramazan kolileri de mevcuttur. Hitap ettiği kitleye göre ürün tercih edilerek paketlenen Ramazan kolileri, arzu edildiği takdirde şirketler adına dağıtımı da yapılarak sahiplerine ulaştırılır, çalışanlarınızın şirketlerinin hediye etmiş olduğu Ramazan paketleri sayesinde memnuniyeti artar.

Ramazan yardımlarınızı A101 hediye kartı veya dijital koduyla temassız ve hızlı bir şekilde yapmak ister misiniz? Detayları görmek için tıklayın!

Detaylı Bilgi Al

Multinet Up’ ın Hediye Kartı MultiGift’in Marka Çözümü Sayesinde A101’den Ramazan Kolisi Almak Çok Avantajlı!

A101’den Ramazan kolisi satın alarak çalışanlarına dağıtmak isteyen firmalar, kolileri toplamak, dağıtmak, gibi operssyonlara ve ek maliyetlere girmeden daha pratik ve tasarruflu bir yöntem de seçebilir. Böylece koli içeriğini çalışanının seçimine bırakırken maliyetlerinde %45'e varan tasarruf sağlayabilir. 

Kurumsal hediye kartı MultiGift, Ramazan yardımı için alternatif çözümler arayan şirketlerin Ramazan paketi oluşturma, satın alma ve gönderme gibi operasyonlarını azaltrırken tasarrufunu artırmasına yardımcı oluyor. 

Marketlerde geçerli MultiGift kart ile firmalar çalışanlarına oluşturdukları bütçeye göre bakiye yüklü kartlarını verir, çalışanlarsa kendi ihtiyaçları doğrultusunda Ramazan alışverişlerini anlaşmalı marketlerden kendileri gerçekleştirir. Böylece çalışanlar Türkiye genelinde 20.000 anlaşmalı noktada özgürce alışverişini yaparken firmalar Ramazan yardımları için ayırdıkları bütçeden de ciddi oranda tasarruf ederler. MultiGift'in sağladığı kullanım kolaylığı ile tüm çalışanların Ramazan’da asıl gereksinim duyduğu ürünleri temin etmesine yardımcı olur.

Tüm bunlara ek olarak MultiGift'in marka çözümü A101 hediye kartı veya dijital kodu ile de Ramazan yardımlarınızı pratik şekilde yapabilirsiniz. Türkiye genelinde 9.000 noktada geçerli A101 çözümlerinden faydalanmak ive detaylı bilgi için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

MultiGift hediye kartıyla vergi avantajı sağlayarak çalışanlarınızı ödüllendirmek için hemen bilgilerinizi bırakın, MultiGift ayrıcalıklarını öğrenin.

Ramazan Kolisi Markaları Nelerdir?

Ramazan Kolisi İçinde Neler Olur?

Ramazan Ayında Giysi Yardımı

Ramazan Ayında Gıda Yardımı

Çalışanlara Ramazan Yardımı Nasıl Olmalı?

Ramazan Yardımları Nasıl Muhasebeleştirilir?

CarrefourSA Ramazan Kolisi Nedir? İçinde Neler Olur?

Submitted bygamzegulden.sigircion22.02.2023

Yeni içeriklerimizden haberdar olmak için bilgilerinizi girin

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Yukarı Çık