notification-announcements

Duyurular

 

Multinet Up büyümenize hız kazandırır!

Multinet Up geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ve ödeme çözümleri ile kurumlara, üye iş yerlerine, tedarikçilerine ve tüketicilerine değer katan hizmetler sunmaktadır.

Bugün Türkiye’nin en büyük kapalı devre ödeme ağlarından birine sahip olan Multinet Up, sektöre kazandırdığı alternatif ödeme yöntemleri ve entegre çözümler ile 552 çalışanı, 1,5 milyondan fazla kart kullanıcısı, 57 binden fazla anlaşmalı noktası ve 37 binden fazla kurumsal müşterisi ile Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.

Multinet Up ile çalışan herkes kazanır!

 

banner-small

İşverenlere Ne Kazandırır

Güçlü Teknolojik Altyapımızla Uçtan Uca Dijital Deneyim Sunuyoruz!

Uçtan uca dijital ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Multinet Up, online satın alma platformu MultiOnline ile işletmelere yeni nesil yemek kartı satın alma deneyimi sunuyor.

Detaylı Bilgi

 • Çalışanlarına ister restoran ister market alışverişlerinde kullanabilecekleri bir yemek kartı vermek isteyen, firmalarına da tasarruf sağlamak isteyen işletmeler, MultiOnline'ı kullanarak tüm işlemlerini bulundukları yerden ister mobil cihazlarından ister bilgisayarlarından, online ortamda gerçekleştirebiliyor.
 • MultiOnline ile evrak toplama, ıslak imza gibi prosedürlere ihtiyaç duymadan online sözleşme, kart oluşturma ve kredi kartı ile ödeme işlemlerinin tümünü dakikalar içinde tamamlanabiliyor.
 • Ayrıca, işletmeler, MultiOnline üzerinden pratik ve hızlı bir şekilde yemek kartı satın alırken, çalışanlar da MultiPay mobil cüzdan uygulaması üzerinden sanal kartlarını oluşturarak fiziki kartlarını beklemeden, anında alışveriş yapmaya başlayabiliyor.

Güç birliği yaparak ekosistemimizdeki
paydaşlarımızın kazanmasını sağlıyoruz!

Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını takip ediyor, ekosistemimizden faydalanmalarını amaçlıyoruz.

Multinet
 • 35.000’i aşkın MultiNet üye noktasında alternatif ödeme yöntemlerinin kullanılmasını,
 • Kolayca ödeme altyapısı kurarak üye iş yeri ağımızı çeşitlendirip harcama alanının genişletilmesini sağlıyoruz.
 • İş ortaklarımızın ürün ve hizmetlerini ekosistemimizde paylaşmalarını sağlıyoruz.
Multinet

Satın Alma, Muhasebe, İdari İşler, İnsan Kaynakları Alanlarında Konusunda Uzman Ekiplerimiz Tarafından Hazırlanan İçerikleri Sizlere Sunuyoruz

Multinet Up Blog’umuzu takip ederek, işverenlerin ve çalışanların hayatlarını kolaylaştıracak birçok pratik ve güncel bilgiye ulaşabilir; Multinet Up tarafından sunulan hizmetlerden en yüksek faydayı sağlamanıza yarayacak olan bilgileri takip edebilirsiniz.

Çözüm Merkezimizle İlk Temasta Çözüm Sunuyoruz!

Teknolojik altyapımız sayesinde ilk temasta çözüm üretebilen Çözüm Merkezimiz ile tüm süreç boyunca hep yanınızdayız.

Böylelikle, Multinet Up’ın sunduğu çözümlerimizden yararlanırken, her ihtiyacınıza anında cevap veren müşteri temsilcileri sizinle olur.

calisan-avantajlari-banner.png

Çalışanlar İçin Avantajları!

Multinet

PRAGMA Araştırma ve Danışmanlık’ın gerçekleştirdiği “Yemek Kartları Araştırması”’nda, MultiNet yüzde 77 oranı ile kullanıcı memnuniyeti en yüksek kart olarak birinci sırada yer aldı.Yemek kartlarından memnun olmayan kullanıcılara fırsatları olsa hangi kartı kullanmayı tercih edecekleri sorulduğunda ise listenin başında yine MultiNet yer alıyor!Kullanıcı memnuniyeti en yüksek ve en çok tercih edilen yemek kartı olarak seçilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

*Aralık 2021, Marketing Türkiye için PRAGMA Araştırma’nın gerçekleştirdiği “Yemek Kartları Araştırması” sonucudur.

Çalışanlarınızın Motivasyonunu Nasıl Sağlıyoruz?

 • Türkiye’nin en yaygın yemek kartı üye ağı ile 35.000’i aşkın MultiNet yemek kartı noktasında çalışanlarınız özgürce harcama yapabilir.
 • Çalışanlarınız nerede olursa olsun birçok noktadan online sipariş verip, MultiNet ile online ödemelerini kolaylıkla yapabilirler.
 • Çalışanlarınızın ihtiyaçlarına yönelik araç kiralamadan, sigorta çözümlerine, su ve içecek siparişlerinden, online alışverişte geçerli indirimli paketlere kadar yaptığımız kampanya ve iş birliklerinden faydalanabilirler.
 • Sadakat uygulamamız TatlıPara ile kazandıkları TatlıParalarını sadece kazandığı yerde değil, istediği noktada harcayabilir.

Detaylı Bilgi

 

 

calisan-avantaj
Multinet

Kurumsal Hediye Kartı MultiGift ile Çalışanlarınız Özel Günlerinde de Mutlu!

Çalışanlarınızın performans ödüllendirme, kıdem, esnek yan haklar, bayram ve yılbaşı gibi özel gün yardımları için 20.000’i aşkın noktada alışveriş imkanı ve seçme özgürlüğü sunuyoruz.

 • Tercih edilen ve sevilen bir çok markalarda geçerli olan MultiGift kurumsal hediye kartı ile dilerlerse marketten, kırtasiyeye, elektronikten ev dekorasyonuna ihtiyaçlarına uygun alışveriş imkanından yararlanabilirler.
 • Ayrıca MultiGift kurumsal hediye kartlarını çalışanlarınız bakiyelerini bölerek ve diledikleri gibi harcarken ister fiziki kart ister dijital kodla alışveriş yapabilme özgürlüğüne sahip oluyor.

Detaylı Bilgi

 

Shell Güvencesiyle MultiPetrol Akaryakıt Çözümümüz Çalışanlarınıza ve Şirket Araçlarına Özel Kolaylıklar Sağlar!

Multinet

Türkiye’nin dört bir yanındaki 1.000’den fazla Shell istasyonlarında, akıllı halka ve akıllı anahtarlık gibi taşıt tanıma teknolojileriyle çalışanlarınızın şirket araçlarını otomatik tanır ve araçtan inmeden akaryakıt alarak temassız ve güvenli ödeme yapmalarını sağlar.

Detaylı Bilgi

Shell Select Market & deli2go Lezzetleri

600’den fazla Select Market’in geniş ürün seçenekleri ile yolda ihtiyaç duydukları her şeye 7 gün 24 saat ulaşabilir. Shell Select marketlerinden satın alarak yolculuklarına lezzet katarlar.

 

Shell İstasyonlarında Konfor Alanları

Shell istasyonlarında gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri ve temasları azaltan hijyenik tuvaletler, birçok istasyonda bulunan çocuk tuvaletleri ve engelsiz hizmet alanları yolcukları boyunca rahatlıkla ulaşabilirler.

Çalışanlarınız MultiTravel ile otel rezervasyonlarını kolayca yönetinir!

Çalışanlarınız, sizin belirlediğiniz seyahat limitleri ve organizasyon içi yetkilendirmeleri doğrultusunda MultiTravel dijital seyahat platformu üzerinden 1.000’i aşkın otel seçeneği ile seyahtlarini dilediği gibi planlayabilir.

 • Seyahat satın alımlarını beklemeden tüm cihazlardan 7 gün 24 saat online olarak tamamlayabilir.
 • MultiTravel portallerini firma portalınız gibi özelleştirebilir ve portal üzerinde yapmak istediğiniz kural değişiklikleri, yetki verilen personel tarafından rahatlıkla değiştirilebilir.

Detaylı Bilgi

multitravel