notification-announcements

Duyurular

 

Covid-19 Tedbirleri Bilgilendirme

Multinet Up Ailesi olarak, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona Virüs salgını sebebiyle yaşanan olağan dışı durum ile ilgili olarak tedbirlerimizi aldık. Hayata geçirdiğimiz bu çalışmalar ile hem çalışanlarımızın ve toplum sağlığının korunmasını amaçlıyor, hem de iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle yürüttüğümüz proje ve hizmetlerin aksamadan devamını sağlamayı hedefliyoruz.

Virüsün etkilerinin tüm dünyada görülmeye başladığı andan itibaren etkin ve hızlı kriz planlaması yaparak kaliteli, öncü ve yenilikçi hizmet anlayışımızın kesintisiz sürmesini sağladık. Aynı zamanda bu süreci inovasyon için fırsat olarak görüp, tüm paydaşlarımızın faydalanabileceği teknolojik çözümler üretmeye ve ekosistemimizin gelişimine katkıda bulunmaya devam ettik.

T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünün yayınlamış olduğu bilgiler ve konuya ilişkin yaklaşımları kapsamında, şirket taahhütlerimiz ve kesintisiz yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetlerimiz dikkate alınarak gerekli sayıda personelimizin Genel Müdürlüğümüz ile Bölge Müdürlüklerimizde çalışmalarını sürdürmesi, geri kalan personelimizin ise müşterilerimize evlerinde uzaktan hizmet vermelerini sağlıyoruz.

Bu süreçte tüm soru ve sorunlarınız için 444 87 36 no.lu Müşteri Hizmetleri Hattımızı arayabilir, Whatsapp yoluyla mesaj göndebilir veya info@multinet.com.tr elektronik posta adresini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Birlik ve dayanışma içinde bu zorlu sürecin de üstesinden geleceğimize inanıyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Saygılarımızla,

Multinet Up