notification-announcements

Duyurular

 

MultiAvantaj

new-product

Özel Fiyat
Avantajı

setting

Ortak Satınalma
Avantajı

coins

Vergi
Avantajı

product

Tedarik
Kolaylığı

 

MultiAvantaj Kart ile Multinet Up'ın geniş tedarikçi zincirinin gücünü kullanarak gıda, temizlik, teknoloji, elekrik, su, güvenlik, kargo, kırtasiye akaryakıt gibi onlarca kategoride 81 ilde ihtiyaçlarınızı avantajlı fiyat ve koşullarla satın alabilirsiniz.

MultiAvantaj sayesinde, Multinet'te biriken bakiyenizi, vade sürenizi beklemeden Multinet üyesi 40.000 üye işyerinde değerlendirme imkanı bulabilir, işletmenizin tüm ihtiyaçlarını uygun satın alma koşulları ile karşılayabilirsiniz.

MultiAvantaj, üyelerinin ortak ihtiyaçlarını saptayarak, sürekli geliştirmekte olduğu internet platformu ve tedarikçi ağı sayesinde üye işyerlerinin maliyetlerini düşürüp, kaliteyi artırmayı hedefleyen bir sistem kurmuştur. Küçük ölçekli satın almaları büyük ölçekli satın almaya çevirerek üyelerine avantajlı anlaşmalar sunar. İhtiyaç duyulan ürün ister 1 ister 1.000 olsun, tüm ürün ve kategorilerde fiyat ve hizmet avantajını tek bir platformda toplar.

Avantajları

 • Vergi Avantajı

  MultiAvantaj kartınız ile yapacağınız harcamalarınızda fiş veya fatura alarak, vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

 • Ortak Satınalma Avantajı

  Ürün ve hizmet alımlarınızda Multinet'in sağladığı geniş tedarikçi zincirinin ve ortak satın alma gücünün yaratacağı avantajlardan ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

 • Online Satınalma Kolaylığı

  MultiAvantaj.com.tr online satış kanalı üzerinden siparişlerinizi verebilir, verdiğiniz siparişlerin takibini yapabilirsiniz.

 • Tedarik Kolaylığı

  Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir portal üzerinden tedarik etme, adrese teslim, tedarikçi noktasına giderek satın alma veya internetten sipariş olanaklarına sahip olabilirsiniz.

 • Özel İndirim ve Kampanya Avantajı​

  MultiAvantaj kart sahiplerine özel fiyatlar ve cazip kampanya fırsatlarıyla satın alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 • Ödeme Avantajı

  Avantajlı alışverişlerinizi sadece MultiAvantaj kartınız ile değil, kredi kartınız ile de MultiAvantaj.com.tr sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

 • Vade Avantajı

  Multinet'te biriken alacağınızı vade gününü beklemeden anında kullanabilirsiniz.*

*Multinet POS'unuzdan yapacağınız fatura kes işleminin tutarı kadar bakiye kullanabilirsiniz.

MultiAvantaj programı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve MultiAvantaj Kart başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız.

Üye İş Yeri Olmak İstiyorum