notification-announcements

Duyurular

 

Multinet Up ile Kolay Kampüs’ün kazandıran iş birliği sayesinde LGS ve YKS hazırlık süreçleri çok daha kolay!

18.05.2021

bora ışık

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up’ın dijital eğitim platformu Kolay Kampüs ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, MultiNet’liler Kolay Kampüs’ün LGS ve YKS için sunduğu en kapsamlı paketlerden yüzde 20 indirim ayrıcalığı ile yararlanacak.
 

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, Lise Geçiş Sınavı’na (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrencileri, yeni nesil dijital eğitim platformu Kolay Kampüs’ün tamamı uzman akademik kurullar tarafından hazırlanmış içerikleriyle destekliyor. 12 Mayıs’tan itibaren geçerli iş birliği kapsamında, MultiNet yemek kartı kullanıcıları Kolay Kampüs’ün sınavlara hazırlanan 8. ve 12. sınıf öğrencileri için sunduğu eğitim ve kaynak desteğinden MultiPay mobil cüzdanlarındaki kodu kullanarak yüzde 20 indirimle yararlanacak.

Kolay Kampüs öğrencilere güncel, akıcı ve anlaşılır konu anlatım videoları, konu ve kazanımlara göre hazırlanmış online konu testleri, sınav sistemine uygun online ve basılı deneme sınavları, kişiye özel çalışma kılavuzları, performans takibi için detaylı analizler, yeni nesil soru çözümünü kolaylaştıran ve öğrenciye hız kazandıran ipuçları sunuyor. Ayrıca, sınav öncesi stresi yönetmeye yönelik içeriklerden, sınavdan sonraki süreçte tercihlerde yol gösterici yayınlarına kadar tüm öğrenci ve velilere ihtiyaç duydukları alanlarda rehberlik ve psikolojik destek sağlıyor.

Multinet Up Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Işık konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Multinet Up’ta paydaşlarımıza sunduğumuz avantajların çeşitli iş birlikleri ile çoğaltılmasını önemsiyoruz. Özellikle pandemi döneminde yaşanan gelişmeler, farklı ihtiyaçların doğmasına sebep oldukça biz de bu ihtiyaçlara alanının en iyi aktörleriyle yaptığımız iş birlikleriyle çözüm sunmaya gayret ediyoruz. Uzaktan eğitim döneminde desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerin, sınav hazırlık sürecindeki eksiklerini tamamlayarak başarıya ulaşmalarını desteklemek için Kolay Kampüs ile bir araya geldik. Öğrencilerin Kolay Kampüs’ün tamamlayıcı eğitim sisteminden Multinet Up ayrıcalığı ile yararlanmasına olanak sağlayan bu iş birliğinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Kolay Kampüs Genel Müdür Yardımcısı Nilay Özmen ise,

“Kolaykampus.com, sınavlara hazırlıanan öğrencilerimize sunduğumuz içeriklerle bu sene hayata geçti. Hedefimiz Kolay Kampüs markamızı eğitimde çatı marka olarak konumlandırmak ve her yaştan kullanıcıya kişiselleştirilmiş içerikler ile gelişim ve çalışmalarını planlayabilecekleri bir eğitim vizyoneri olmak. Özellikle bu dönem sınavlara hazırlanan gençlere her kanaldan ulaşarak, uzaktan eğitim döneminde eksiklerini tamamlamak ve onlara fayda sağlamak bizim için çok önemli. Bu anlamda Multinet Up’ın ekosistemine önem veriyoruz ve Kolay Kampüs avantajlarıyla Multinet Up kullanıcılarını buluşturuyoruz. Eğitimde farklı sektörlerle iş birlikleri bu bağlamda bizim için çok kıymetli. Tüm sektörlere bu vizyonumuzla ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Lise Geçiş Sınavı (LGS) 6 Haziran’da gerçekleşecek. İki aşamadan oluşan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ise 26-27 Haziran tarihlerinde yapılacak.

Kaynak: http://www.psmmag.com/haber/multinet-up-ile-kolay-kampusun-kazandiran-is-birligi-sayesinde-sinavlar-cok-daha-kolay/1521290