notification-announcements

Duyurular

 

Teknoloji tutkunu MultiNet'lilere General Mobile alışverişlerinde yüzde 12 indirim fırsatı!

05.08.2022

Multinet Up, MultiNet kartı kullanıcıları için gerçekleştirdiği avantajlarla dolu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Multinet Up ve General Mobile iş birliği kapsamında, MultiNet kullanıcıları tüm General Mobile ürünlerini yüzde 12 indirimle satın alma ayrıcalığı kazanıyor.

Multinet Up, MultiNet kartı kullanıcıları için gerçekleştirdiği avantajlarla dolu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Multinet Up ve General Mobile iş birliği kapsamında, MultiNet kullanıcıları www.generalmobile.com'dan yapacakları tüm alışverişlerinde yüzde 12 indirim kazanma fırsatı yakalıyor. Yalnızca General Mobile'ın web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya, 31 Ağustos 2022 tarihinde sona eriyor.

Üstün özelliklere ve güncel teknolojilere sahip ürünleri arasında akıllı telefon, akıllı saat, kablosuz kulaklık ve akıllı telefon aksesuarları bulunan General Mobile, Türkiye'nin en çok tercih edilen teknoloji markaları sıralamasında ilk beşte yer alıyor.

MultiNet'liler, MultiPay mobil uygulaması üzerinden kendilerine özel tanımlanmış kampanya kodunu kullanarak www.generalmobile.com alışverişlerinde yüzde 12 indirimden yararlanabiliyor. Tüm General Mobile ürünlerinde geçerli olan yüzde 12 indirim, sepette 1 defaya mahsus olmak üzere uygulanır. Kampanya, nakit (havale) ve kredi kartı ile yapılan tüm alışverişlerde geçerlidir.

Multinet Up'ın sunduğu avantajlar dünyasında MultiNet kullanıcıları, alışverişlerini ister fiziki kartlarıyla ister MultiPay uygulaması üzerinden kullandıkları sanal kartlarla yapabiliyor. Yaygın üye iş yeri ağında yer alan fiziki mağazaların yanı sıra YemekSepeti, MOPAŞ, Tazemasa, GetirYemek gibi online platformlarda da geçerli olan MultiNet, kullanıcılarına diledikleri gibi alışveriş yapma imkânı sunuyor.

Kampanya hakkında bilgi almak ve MultiNet yemek kartının kullanıcılara sağladığı diğer indirim kampanyalarını öğrenmek için www.multinet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.