Sağlıklı Yaşamın Kurumsal Çözümü MultiHealth

MultiHealth, şirketlerin ve çalışanlarının sağlığını destekleyen kapsamlı bir bütünsel sağlıklı yaşam çözümüdür.

Diyetisyenlerden psikologlara, spor salonlarından acil servislere kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan MultiHealth çalışan bağlılığında şirketler için ideal çözümler sunarken, sağladığı kurumsal avantajlar ile hem operasyonel hem de maliyelerden tasarruf sağlar.

MultiHealth avantajları hakkında bilgi ve başvuru için hemen formu doldurun.

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Neden MultiHealth?

Firmaların, çalışanların sadece iş performansına odaklanmak yerine, onların bütünsel sağlığını desteklemesi de gerekiyor. Bütün sağlığın işletme açısından önemi oldukça büyük. İyi bir bütünsel sağlık yaklaşımı, çalışan bağlılığını artırır ve işten ayrılma oranlarını düşürür.

Diyetisyenlerden psikologlara, spor salonlarından acil servislere kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan MultiHealth ise kurumların aradığı tüm çözümleri esnek ve avantajlı şekilde bir araya getirmektedir.

MultiHealth Avantajları Nelerdir?

İşveren Avantajları

Vergi Tasarrufu

MultiHealth ile çalışanlarınıza sunduğunuz bütünsel sağlık hizmetlerinde vergi tasarrufundan yararlanın!

Dijital ve Esnek

Çalışanlarınıza sunacağınız sağlık çözümlerinde seçimi onlara bırakırken, dijital seçeneklerin keyfini çıkarın!

Operasyonel Kolaylık

Türkiye’nin farklı yerlerinde yaşayan çalışanlarınıza en uygun çözümleri tek çözüm ortağı ile sunarken operasyonel kolaylıktan yararlanın!

Size Özel Çözümler

Onlarca hizmet arasından şirketinize en uygununu seçerek, çalışanlarınıza özel bir deneyim sunun!

Çalışan Avantajları

Özgür Seçim

Tercihlerine uygun ürünler ile çalışanlar diyetisyenden fitness’a yaşam tarzlarına uyumlu sağlıklı yaşam çözümlerinin keyfini çıkarır.

Kullanım Kolaylığı

Seçilen sağlıklı yaşam çözümüne göre çalışanlarınız Türkiye genelinde diledikleri noktalarda online veya fiziki hizmet alabilme imkanı bulur.

Kusursuz Deneyim

Çalışanlarınız, kendi yaşam tarzlarına uygun deneyimleri diledikleri gibi yönetme özgürlüğüne kavuşur.

MultiHealth Marka Çözümleri Nelerdir?

FITPASS

Fitpass ile artık şehrinizdeki en iyi spor tesislerine erişiminizi sağlayan dijital bir çözümünüz var!

Yüzlerce spor tesisine istediğiniz lokasyonda erişim imkanı Fitpass ile mümkün. Siz sadece dans etmeye, yüzmeye, aerobik yapmaya veya kickboks yapmaya karar verin.

Detaylı Bilgi

LifeClub Dünyası

Bugün 10.000 değil,1 adım atın. LifeClub Dünyası ile tanışın! İyiliğiniz sağlığınız için ihtiyacınız olan her şey tek bir uygulamada.

Detaylı Bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Page CSS
.section-menu ul { display: flex; list-style: none; padding: 0; margin: 0; } .section-menu ul li { padding-inline: 20px; margin-left: 20px; color: #5243AA; } .section-menu { display: flex; align-content: center; align-items: center; justify-content: flex-end; } .section-menu ul li a { color: #841619; font-weight:600; font-size: 15px;}form.webform-submission-multicar--form { background-color: #FFF; } form.webform-submission-multicar--form .form-type-processed-text p { color: #333 !important; padding-left: 20px !important; font-size: 13px !important; font-family: 'Helvatica', sans-serif; }.mockup-image { width: 84%; margin: 0 auto; } .mockup-wrapper { min-height: 590px; } .mockup-item { padding: 15px 30px; border-width: 3px; border: 3px solid #eaeaea; border-image-source: none; position: relative; background: #ffffff; margin-bottom: 15px; -webkit-transition: all 0.3s linear; -moz-transition: all 0.3s linear; -o-transition: all 0.3s linear; transition: all 0.3s ease-out; } .mockup-item:hover { border: 1px solid; border-image-slice: 1; border-width: 3px; border-image-source: linear-gradient(90deg, #E05EB9 20%, #a849c1 50%, #8644bb 80%, #4467BB 100%); -webkit-transition: all 0.3s linear; -moz-transition: all 0.3s linear; -o-transition: all 0.3s linear; transition: all 0.3s ease-out; }.mockup-section-right .az-html .mockup-item { display: flex; align-items: center; } .mockup-section-right .az-html .mockup-item p { font-size: 20px; margin: 0 !important; }ul.bullet li {margin-bottom: 5px !important;}.h-100 .col-sm-3 .az-text, .h-100 .col-sm-4 .az-text { height: 100%; dxisplay: flex; flex-direction: column; align-content: center; justify-content: flex-start; }.h-100 .col-sm-4 .az-text p.gorsel { width: 200p !important; height: 90px; display: block; margin: auto !important; margin-block: 0 !important; display: flex; align-items: center; }.h-100 .col-sm-4 .az-text { height: 100%; display: flex; flex-direction: column; align-content: center; justify-content: space-between; }.section-1 .az-text p, .section-1 .az-text h1, .section-1 .az-text h3, .breadc li a, .breadc li:before { color: #eee !important; }.h-100 .col-sm-6 .az-text { height: 100%; display: flex; flex-direction: column; justify-content: space-between; }
Yukarı Çık