notification-announcements

Duyurular

 

Lojistik Sektörünün Tercihi:
Shell Güvencesiyle MultiPetrol!

 

Shell'in Premium Aracı Kurumu MultiPetrol, 1 araçtan 1000 araca tüm firmalara Shell kalitesinin verdiği güvenle Türkiye'nin dört bir yanındaki 1000'den fazla istasyonda geçerli, yenilikçi bir akaryakıt yönetimi çözümü sunar. 

Lojistik profesyonelleri, MultiPetrol ile Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS), akıllı halka ve akıllı anahtarlık gibi yenilikçi çözümlerden yararlanıyor. Hemen başvurunuzu tamamlayın, MultiPetrol'ün sunduğu teknolojiler sayesinde, araçtan inmeden yakıt alma kolaylığı ve üst düzey güvenlikle akaryakıt yönetiminizi optimize edin. Maliyetleri düşürün, verimliliği artırın ve iş süreçlerinizi kolaylaştırın.

Hemen Formu Doldurun, MultiPetrol'ü Size Daha Detaylı Anlatalım!

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiPetrol'ün Lojistik Sektörüne Sunduğu 5 Avantaj

1. Araç Bakım Maliyetlerinizi Azaltın: DYNAFLEX teknolojisi sayesinde, araç motorlarınızın daha az yıpranmasına yardımcı olarak uzun vadede bakım maliyetlerinden tasarruf edersiniz.

2. Yakıt Güvenliğinizi Artırın: Çalışanlarınız için MultiPetrol ile yakıt alımlarını limitleyebilirsiniz. İster 1 ister 1000 aracınız olsun, tüm araçlar için özel limitler belirleyip yakıt alımlarını sınırlandırabilir, fazladan yakıt alımının önüne geçebilirsiniz.

3. Erişim Kolaylığıyla Zaman Kazanın: Türkiye genelinde 1000'den fazla Shell istasyonu ile akaryakıta hızlı ve kolay erişim sağlayarak zaman kazanırsınız.

4. Akaryakıt Yönetiminizi Optimize Edin: Online raporlama ve akıllı limitlendirme özellikleri ile yakıt tüketiminizi kontrol altında tutar, maliyetleri optimize edersiniz.

5. Muhasebe Süreçlerinizi Basitleştirin: Aylık üç faturayla akaryakıt giderlerinizi toplayarak muhasebe işlemlerinizi kolaylaştırır, zaman ve kaynak tasarrufu sağlarsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

İster 1 ister 1000 çalışanı olsun lojistik şirketinizin tüm araçları için MultiPetrol uygundur.

Akaryakıt alımlarında limit belirleyerek ve Shell’in merkezi ve kolay ulaşılabilir istasyon ağı sayesinde fazla akaryakıt tüketimini önleyerek şirketinizin akaryakıt giderlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlanır.

Hemen başvur butonuna tıklayıp adınızı, soyadınızı, firma ismini, telefon numaranızı ve e-posta adresini bizimle paylaşırsanız, başvuru işlemleriniz hızlıca başlatılır.

Başvurunuzu tamamlamak için aşağıda yer alan butona tıklamanız ve talep edilen bilgileri girmeniz yeterlidir.

Şimdi Başvurun