notification-announcements

Duyurular

 

MULTINET UP CEO’SU ALİ EMRE SEVER: “YENİ DÖNEMDE ÇÖZÜMLERİMİZİN KAPSAYICILIĞINI ARTIRIYORUZ”

03.01.2023

Ali Emre Sever - In Business OcakGeliştirdiği alternatif ödeme yöntemleriyle ekosisteminde bulunan 1,4 milyon kart kullanıcısına, 35 bin kurumsal müşteriye ve 60 bin üye iş yerinin ihtiyaçlarına uçtan uca dijital çözümler sunan Multinet Up, yeni nesil ürün ve hizmetleriyle işverenlerin ve çalışanların hayatını kolaylaştırıyor. Multinet Up ekosisteminde yaklaşık 250 bin kurum bulunduğunu ifade eden Multinet Up CEO'su Ali Emre Sever, her bir işletmenin ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ederek Multinet Up'ın sunduğu çözümleri zenginleştirdiğini aktardı.

Kurumsal müşterilerinin, üye iş yerlerinin ve kart kullanıcılarının ihtiyaçlarına yenilikçi dijital çözümler geliştirerek, işletmelerin çalışan memnuniyetini artırmalarına ve büyümelerine destek olduklarını ifade eden Multinet Up CEO’su Ali Emre Sever: Sunduğumuz uçtan uca yeni nesil dijital çözümlerimizle işletmelerin gider yönetimi süreçlerini kolaylaştırıyor, minimum eforla maksimum fayda sağlamalarına destek oluyoruz. Yemek kartı, kurumsal hediye, akaryakıt ve konaklama çözümlerimiz, şirketlerin çalışanlara bağlı gider yönetiminde hem maliyet avantajı hem de çalışan memnuniyeti elde etmelerini sağlıyor. Yemek kartı çözümümüz MultiNet sayesinde işverenler, çalışanların yemek giderlerinde operasyonel kolaylık ve zamandan tasarruf sağlıyor.

Her geçen gün tasarrufun önem kazandığı günümüzde, toplu satın alımlarda ödeme avantajı sağlayan MultiAvantaj çözümümüz, KOBİ ve mikro işletmelerin operasyonel giderleri için uygun fiyatlarla hizmet tedarik etmesini sağlıyor. Yoğun talep gören MultiTravel çözümümüz, iş seyahatlerinde konaklama ihtiyacı giderlerini yönetmek isteyen işverenlere maliyet avantajı sağlarken çalışanlara ise daha iyi bir deneyim sunuyor. Son zamanlarda değişen çalışma koşullarıyla  çalışanlar en az maaş kadar yan hak uygulamalarına da önem vermeye başladı. İş verenlerin çalışanlarının bekletilerini doğru ve daha verimli yönetebilmeleri için geliştirdiğimiz dijital kurumsal hediye platformumuz MultiFlex, çalışanların kendilerine sağlanan bütçe ile ihtiyaçlarına yönelik özgürce harcama yapmasını sağlıyor.

Tüm faaliyetlerimize paydaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vizyonuyla yön veriyoruz. Düzenli olarak yürüttüğümüz sosyal medya dinlemeleri, pazar araştırmaları ve veri analizleri ile ekosistemimizdeki her bir paydaşımızın ihtiyaçlarını ve isteklerini yakından takip ediyor, kendi ürettiğimiz teknoloji altyapımızla sunduğumuz ürün ve hizmetleri, tespit ettiğimiz bu ihtiyaçlara göre geliştiriyoruz. Büyümeyi hedefleyen her ölçekten şirketin arkasında yürütülen onlarca farklı operasyon ve paha biçilemez bir emek bulunuyor. Esasında bizim Multinet Up olarak yaptığımız şey yenilikçi çözümlerimizle tasarruf, verimlilik ve operasyonel kolaylık sağlayarak bu emeğin sonuca ulaşmasına katkıda bulunmak.  Yeni dönemde de çalışmalarımıza aynı vizyonla devam edeceğiz. Güçlü teknolojik altyapımız ve yeni iş birliklerimizle çözümlerimizin kapsayıcılığını artırarak paydaşlarımıza sağladığımız faydayı artırmayı hedefliyoruz.