header-banner-desktop

MultiNet Yemek Kartı

Türkiye’nin Kullanıcı Memnuniyeti En Yüksek Yemek Kartı MultiNet ile Çalışanlarınıza Seçme Özgürlüğü Şirketinize Tasarruf Sağlayın!

İster 1 ister 1.000 çalışanınız olsun MultiNet yemek kartı avantajlarından yararlanabilir, çalışanlarınıza ister market ister restoran harcamalarında kullanabilecekleri, 35.000’i aşkın noktada geçerli MultiNet yemek kartı ile esneklik sunabilirsiniz.

Üstelik tek tek fiş/fatura toplama yükünden kurtularak süreçlerinizi kolayca yönetebilir, dilediğiniz tutarda bakiye kullanımını ve kullanım zamanlarını kolayca belirleyebilir, çalışan başına tasarruf sağlayıp maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Siz de hemen şimdi binlerce şirketin tercih ettiği MultiNet yemek kartı avantajlarından faydalanın!

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiNet Yemek Kartı ile Ne Kadar Avantaj Sağlarsınız?

Avantaj Hesaplamak için
Bilgilerinizi Giriniz

Aylık Çalışma Günü
-
+
Çalışan Sayısı
-
+
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)
-
+
Aylık toplam kazancınız:
Yıllık toplam kazancınız:
Detaylar
 
Multinet
Yemek Kartı

KDVindirimi
 
GelirVergisi
 
DamgaVergisi
 
SGK Primiİşçi Payı
 
İşsizlik Sigortası İşçi Payı
 
SGK Primiİşveren Payı
 
İşsizlik Sigortasıİşveren Payı
 

İşverene Toplam Maliyet
Aylık
 
Yıllık
 

Çalışanlar İçin MultiNet Yemek Kartı Avantajı: TatlıPara

TatlıPara, Türkiye genelindeki 6.000 anlaşmalı noktada yapılan harcamalardan kazanılan ve kart bakiyesine yüklenen para birimidir.

TatlıPara ile çalışanlarınızın yemek kartlarının bakiyeleri bitmez!

Çalışanlarınız TatlıPara ile 6.000 noktada harcadıkça kazanır, yemek kartlarının bakiyelerini sizin yüklediğiniz günlük tutardan ortalama 3 gün daha geç bitirir.

MultiNet Yemek Kartı Mobil Cüzdanınız: MultiPay

 • Anlık bakiye takibi
 • Haritada harcama noktalarını görüntüleme
 • MultiNet, MultiGift, MultiVale kartlarınızı uygulama üzerinden görüntüleme
 • Karekod ile ödeme
 • Bireysel kampanyalara katılım
 • Bireysel olarak kredi kartından bakiye yükleme
 • Kayıp kart bildirimi

MultiNet kart kullanıcılarının %75'i MultiPay kullanıyor.

 • multinet

İşverenlerin çalışanlarının öğle yemeği ihtiyacına yönelik, aylık belirli miktarlarda yükleme yaptığı kartlardır. Yemek kartları ile günlük yemek bedeli istisnasına kadar olan ödemeler için işveren olarak %100 vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Yemek kartları ile ilgili bilmeniz gereken diğer bir nokta ise sadece geçerli olduğu yerlerde, yani üye noktalarında kullanıcısına bakiyesi kadar fayda sunmasıdır. MultiNet yemek kartının geçerli olduğu 35.000’i aşkın noktayı keşfetmek için Kart Kullanım Noktaları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal İnteraktif Sistemler (KİS) ya da kendi sistemlerinizle web servis entegrasyonu yaparak işlemlerinizin tümünü 7/24 online olarak telefon, tablet veya bilgisayarınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal İnteraktif Sistemler (KİS) ile istediğiniz herhangi bir zamanda çalışanlarınızın kartlarına bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde iletilen yükleme talepleri aynı gün, mesai saatleri dışında iletilen talepler ise bir sonraki iş günü içinde tamamlanır. Ayrıca yüklemeleriniz anında veya ileri tarihli olarak kartlara aktarılabilir.

MultiNet başvuru formunu doldurarak yeni müşteri olma talebinizi bize iletebilirsiniz. Satış Destek ekiplerimiz size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaktır.​​​

1-20 çalışan büyüklüğünde bir firmaya sahipseniz MultiOnline aracılığı ile internet üzerinden kolayca çalışanlarınız için MultiNet yemek kartı alabilirsiniz. Üstelik MultiOnline ile hizmet bedeli, kart basım ücreti ve kargo ücreti ödemediğiniz gibi aynı gün içerisinde çalışanlarınız MultiNet yemek kartlarını kullanmaya başlayabilir.

Çalışanlarınız, Türkiye’nin 81 ilinde 35.000’i aşkın noktada yemek kartlarımızı kullanabilir. Ayrıca çalışanlarınız, 6.000’den fazla TatlıPara noktasında harcadıkça kazanabilirler. Kazandıkları TatlıPara’ları ise diledikleri MultiNet noktasında harcayabilirler. Böylece çalışanlarınız kazandıkları TatlıParalar ile ayda yaklaşık 3 yemekleri MultiNet’ten hediye olur!

İster 1 ister 1.000 çalışanınız olsun, MultiNet ile yemek kartı faydalanmanız mümkündür ve herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Yani çalışanlarınız için dilediğiniz kadar MultiNet yemek kartı çıkarabilirsiniz.

Kargo ve kart basım süreçleri değişiklik gösterebilir. Bu nedenle de fiziki kartların ne zaman teslim edilebileceği ile ilgili net bir bilgi vermek güçtür. Ancak MultiNet sanal kart alındığında tedarik ve teslimat gibi bir süreç yaşanmaz. Böylece çalışanlarınız aynı gün içerisinde MultiPay aracılığıyla MultiNet kartlarını kullanmaya başlayabilir.

Talebiniz doğrultusunda her ay istediğiniz tarihte yükleme talepleriniz otomatik olarak işleme alınabilir.​​​ Otomatik yükleme talimatlarınızı Kurumsal İnteraktif İşlemler​ (KİS) sayfasında yer alan “Sipariş İşlemleri” menüsünden de gerçekleştirebilirsiniz.​​ ​​

Dilediğiniz zaman ek kart talebinde bulunabilir ve ek kartlara yükleme talebinizi iletebilirsiniz.​ Ek kart talebi ve diğer tüm kart işlemlerinizi Kurumsal İnteraktif Sistemler (KİS)​ sayfasında “Kart İşlemleri” menüsünden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kart taleplerinizi ve diğer tüm kart işlemlerinizi Kurumsal İnteraktif Sistemler (KİS)​ sayfasında “Kart İşlemleri” menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca MultiNet yemek kartına ek olarak MultiGift kurumsal hediye kartı gibi kart çözümlerimize de “Kart İşlemleri” menüsünden ulaşabilirsiniz.

Yemek kartımızı tercih etmeniz durumunda tüm süreç dijitalleşir. Multinet Up aracılığı ile yapacağınız yemek kartı ödemeleri e-fatura olarak iletilir. Böylece yemek kartı ödemelerinizin tamamı için dijital olarak fatura alırsınız ve başta muhasebeleştirme olmak üzere tüm süreçleriniz kolaylaşır.

Kurumsal İnteraktif Sistemler (KİS) sayfasında kart hareketlerini ve bakiye sorgulama işlemlerini izleyebilirsiniz. ​Ayrıca kartlarla ilgili kayıp, iptal ve bloke ya da bakiye harcama limitleri ve raporlama gibi işlemlerinizi de buradan yapabilirsiniz.

Çalışanlarınız için aldığınız MultiNet yemek kartlarınızı özelleştirebilir, logonuzun yemek kartlarınızda yer almasını sağlayabilirsiniz. Özelleştirme işlemi için kart başvurusu sırasında bilgi vermeniz yeterlidir.

E-Arşiv uygulaması; kâğıt ortamında fatura düzenlenmek, muhafaza ve ibraz edilmek zorunluluğu bulunan faturanın, elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine imkân tanıyan bir uygulamadır. E-Arşiv tebliği kapsamında vergi mükellefleri, elektronik ortamda oluşturdukları faturayı, elektronik ortamda veya kağıt ortamında karşı tarafa iletir, ikinci nüshasını ise elektronik ortamda muhafaza ederler.

İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler, en geç 1/1/2016 tarihine kadar e-Arşiv Uygulamasına geçmek zorundadırlar. Zorunluluğu bulunmayan Vergi Mükellefleri ise e-arşiv uygulamasına gönüllü olarak geçebilirler.

Üstelik arşivleme ve fatura basma gibi işlemlerle uğraşmadan hem operasyonel yüklerini azaltır hem de kağıt israfını engeller.

E-Arşiv sistemi ile faturalarınızı dijital olarak almanız herhangi bir ekstra yatırım maliyeti gerekmez.

Hayır, bir entegratör ağına gerek yoktur.

E-Arşiv sistemini ile faturalarını alan vergi mükelelfleri, faturaların ibrazını dijital olarak yapabilirler.

E-Arşiv:

 • E-Arşiv, E-fatura uygulaması dışındaki tüm vergi mükelleflerine ve vergi mükellefi olmayan gerçek ve tüzel kişilere e-arşiv fatura düzenlenebilir.

 • GİB'e yalnızca e-arşiv kapsamında oluşturulan faturaların raporlaması yapılır, fatura gönderim sürecine GİB dahil değildir.

E-Fatura:

 • E-Fatura sadece E-Fatura mükellefleri kurumlar arasındaki kağıt fatura akışının elektronik ortama taşınmasıdır.

 • GİB e-Fatura sürecinde merkezi birimdir.

 • GİB portalı üzerinden, GİB'e entegre olmuş firma altyapısı üzerinden veya özel entegratör aracılığı ile kullanılabilir.

 • Kağıt fatura basma ve gönderme maliyetini ortadan kaldırır.

 • Odalar dolusu klasörlenmiş fatura arşivleri tarih olur.

 • Muhasebe süreçlerinde hız artar, zamandan tasarruf sağlanır.

 • Otomasyona geçen elektronik sistemler ile hata oranı azalır.

 • Her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesi engellenir.

MultiNet yemek kartı ile harcama yapabileceğiniz üye iş yerlerini web sitemiz veya MultiPay aracılığı ile görüntüleyebilirsiniz. Üye iş yerlerinde ödemelerinizi MultiNet yemek kartınız ile temassız olarak yapabilirsiniz. Ayrıca kartınız yanınızda olmasa bile MultiPay üzerinden karekod teknolojisi ile ödeme yapabilmeniz mümkün. Son olarak kartınızın bakiyesinin erken bitmesi durumunda yine MultiPay uygulamasını kullanarak kredi kartınız ile bireysel yükleme gerçekleştirebilirsiniz.

​TatlıPara, TatlıPara, Türkiye genelindeki 5.000 anlaşmalı noktada yaptığınız harcamalardan kazandığınız, MultiNet yemek kartı bakiyenize eklenen bir para birimidir. 1 TatlıPara 1 TL'ye eşit olup kazandığınız puan yemek kartı bakiyenize anında eklenir.

MultiPay üzerinden anlaşmalı TatlıPara noktalarını görüntüleyip burada alışveriş yapmanız, TatlıPara kazanmanız için yeterlidir.

TatlıPara ile sadece kazandığınız yerde değil, 30.000’i aşkın MultiNet harcama yapabilirsiniz. Düzenli puan kazanımında ise ayda 3 yemeğiniz bizden hediye olur.

Multinet.com.tr online işlemler sayfası veya MultiPay ile MultiNet kartınıza kolayca bakiye yükleyebilirsiniz.

MultiNet'in kart kullanıcılarına sunduğu avantajlardan haberdar olmak ve bireysel yükleme yapan kullanıcılara özel kampanya ve fırsatlardan yararlanmak için bireysel yükleme yapabilirsiniz.​

MultiNet yemek kartınızın bakiyesi yeterli olmadığı durumlarda kredi kartınız ile ​kartınıza bakiye transferi yaparak bakiyenizin uzun süre bitmemesini sağlayabilir, böylece MultiNet kartınızla yaptığınız harcamalarda daha çok TatlıPara​ kazanabilirsiniz

Üstelik bireysel yüklemelerinizi, otomatik ödeme talimatı ile kartınız bir alt limite indiğinde otomatik hale getirebilirsiniz.​

Herhangi bir kurum aracılığıyla MultiNet yemek kartına sahip değilseniz bireysel olarak da kart başvurusunda bulanabilir ve MultiNet ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.​ Başvurularınız için 444 87 36 çözüm merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kayıp kart bildirimlerinizi MultiPay üzerinden hızlıca yapabilirsiniz. Bildiriminiz sonrası kart bakiyenize bloke konarak kaybolan kartınızdaki bakiyeniz güvence altına alınır. Ayrıca 444 87 36 çözüm merkezimizden de bizlere ulaşabilir ve bloke işlemi yaptırabilirsiniz. Bloke sonrası size yeni kartınızı gönderebilmemiz için firma yetkilinize bilgi vermeniz gerekmektedir. Kaybolan kartınız iptal edilerek yeni kartınız; bakiyeniz ile beraber size en kısa sürede ulaştırılacaktır. ​Kayıp kart işlemlerinde kart ücreti alınmaktadır.​​​​

MultiNet kartınızdaki bakiyeyi MultiPay mobil uygulaması üzerinden veya multinet.com.tr online işlem menüsünden öğrenebilirsiniz.​​​​​​

Firma yetkiliniz talebinizi müşteri hizmetlerine ilettikten sonra işlemleriniz başlatılacaktır.​​

​​

Firma yetkiliniz kart yenileme talebinizi tarafımıza ilettiğinde işleminiz başlatılacaktır. Kart yenileme işleminden kart ücreti alınmamakta ve yeni kartınız eski kartınızdaki bakiyenizle tarafınıza ulaştırılmaktadır.​​​

Kartınıza yüklenen bakiye herhangi bir şekilde eksilmez veya azalmaz. Yeni ayın bakiyesi ise karta eklenir. Yani kartınızda kalan ücret bir sonraki aya devreder.

Yemek kartınızın sıfırlanması söz konusu değildir. Yeni yılın ilk ayı eklenecek bakiye, yıl sonunda kalan bakiyenize dahil olur. Kısacası herhangi bir şekilde bakiyeniz eksilmez, sıfırlanmaz veya azalmaz.

Online alışverişlerinizi isterseniz kart bilgileri ile, isteseniz de MultiPay ile saniyeler içinde online karekodu okutarak gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken MultiNet’in geçerli olduğu üye noktalarını ziyaret etmek ve ihtiyacınız olan ürünleri sepete eklemek!

Kartınızla "QR Ödeme" veya "Online Ödeme" yapabilmek için 16 haneli kart numarası ile CVV kodunu bilmeniz yeterlidir. MultiNet kartınızın son kullanım tarihi bulunmamaktadır, bu nedenle bu bilgiyi girmeniz gerekmemektedir.

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Page CSS

.blog-box .img-border p a:after { content: ''; background-image: url(/sites/default/files/2021-01/arrow.png) no-repeat 0 0; height: 24px; width: 24px; position: absolute; right: 60px; bottom: 5px; }

.inner-banner .content .action .btn-default {
    min-width: 200px;
    line-height: 1em;
    padding: 10px;
}

.logo-box {
    box-shadow: 0 2px 5px -1px rgba(0,0,0,.4);
    background: #fff;
    float: left;
    width: 100%;
    padding: 10px;
    margin-top: 25px;
}

.webform-submission-multinet-yemek-karti-form .form-item-ad,
.webform-submission-multinet-yemek-karti-form .form-item-soyad {
    width: 49%;
    display: inline-flex;
}
.webform-submission-multinet-yemek-karti-form .form-item-soyad {
    float: right;
}

}
.background-shape {
    background-image: url(/sites/default/files/2021-01/skyblue.png) !important;
    min-height: 650px;
}
.bg-green-box {
    margin: 60px 0;
}
.bg-green-box .img-border {
    background-color: #53B68C;
    transition: all 200ms ease 0s;
    width: 100%;
    min-height: 130px;
    padding: 15px;
    border-radius: 10px;
     display: flex;
    justify-content: center;
    align-items: center;
   text-align:center;
}
.bg-green-box .img-border p {
    color: #fff;
    font-weight: 500;
}
.bg-green-box .img-border:hover {
    background-color: #1B1D40;
    transition: all 200ms ease 0s;
}
.img-border img, .border-img img {
    border-radius: 5px;
    border: 1px solid #1B1D40;
}
h2 {
    color: #464646;
    font-size: 26px;
    font-weight: 500 !important;
}

div#gbf2a12dk2, div#gbxf9g1sky {
    border: 1px solid #1B1D3A;
    border-radius: 10px;
    padding: 20px;
    margin: 0 15px;
}

button#edit-actions-submit, a.btn-success.btn-auto, a.btn.btn-success.uye-isyeri, a.btn.btn-success.btn-radius{
background-color: #f9a533 !important;
border-color: #f9a533 !important;
border-radius: 30px !important;
}

p.lead {
    text-align: center;
}
div#gbxmqnxulc h3 {
    text-align: center;
    margin-bottom: 50px;
}
.bg-light-green {
      background-color: #EFF8FB;
    padding: 30px 0;
    margin: 50px 0;
}
.bg-light-green h3 {
    color: #464646;
    font-size: 24px;
    margin-bottom: 40px;
    font-weight: 600 !important;
}

.text-border.row {
    border: 1px solid #1B1D40;
    margin-bottom: 30px;
    border-radius: 10px;
    padding: 20px 0;
}
.page-node-199 .shadow {
    box-shadow: none;
}
#multipay-section.white-bottom-section #gb9fr0wltz {
    float: left;
}

ul.white-bullet li:before {
    background: url(https://multinet.com.tr/../themes/custom/multinet/images/bullet.png) no-repeat 0 0;
    width: 25px;
    height: 25px;
}
@media (max-width: 992px){

.border-img {
    width: 50%;
    display: inline-flex;
}
.img-center {
    text-align: center;
}
.text-border.row .image, .text-border.row .box {
    text-align: center !important;
}
.text-border.row .box {
    margin:20px 0;
}

div#gbf2a12dk2, div#gbxf9g1sky {

width: 100% !important;
margin: 20px auto !important;

}

div#gblxqqxakf {
    background: transparent !important;
}
div#gblxqqxakf h2{
     color: #1b1d40  !important;
}

}
@media (max-width: 768px){
p.more-number {
    display: inherit !important;
    text-align: center;
    padding-top: 10px;
}
.bg-green-box .img-border {
    margin-bottom: 50px;
}
.blog-box .img-border {
    margin-bottom: 30px;
}

div#gb0nz83050 {
    margin-top: 45px;
}

div#gb05tm7s3j {
    margin-bottom: 40px;
}

.text-c{

text-align:center;

}

.top{

margin-top:50px;

}

}
@media (min-width: 992px){
.blue-bg div#gbxmqnxulc div#gbf2a12dk2, .blue-bg div#gbxmqnxulc div#gbxf9g1sky {
    min-height: 600px;
}
}
.blog-box .img-border {
    width: 100%;
    min-height: 145px;
    padding: 15px;
    border-radius: 3px;
    text-align: center;
}
.blog-box .col-sm-4:nth-child(1){
    background: url(/sites/default/files/2021-01/bg1.png) no-repeat 0 0;
    background-position: center;
}
.blog-box .col-sm-4:nth-child(2){
    background: url(/sites/default/files/2021-01/bg-2.png) no-repeat 0 0;
    background-position: center;
}
.blog-box .col-sm-4:nth-child(3) {
    background: url(/sites/default/files/2021-01/bg3.png) no-repeat 0 0;
    background-position: center;
}
.blog-box {
    margin-bottom: 50px;
}
.blog-box .img-border p a{
    color: #fff;
    font-size: 18px;
    font-weight: 500;
    position: absolute;
    top: 0;
    bottom: 0;
    left: 0;
    width: 100%;
    height: 100%;
    display: flex;
    justify-content: center;
    align-items: center;
}

#gbgj861b5f form {
    margin: 10px 0;
    padding: 25px;
    border-radius: 5px;
    display: flow-root;
    background: #1b1d40;
}
#gbgj861b5f .form-control {
    padding: 25px 15px;
    border: none;
}
#gbgj861b5f form {
margin: 10px 0;
padding: 25px;
border-radius: 5px;
display: flow-root;
background: #1b1d40;
}
#gbgj861b5f .form-group {
align-items: flex-end;
}
#gbgj861b5f form .form-type-checkbox .form-checkbox {
transform: scale(1.5);
margin-left: -20px;
border: solid;
}
#gbgj861b5f form .form-type-checkbox {
margin-left: 0px;
color: #ccc;
font-size: 16px;
}

.bg-light-grey {
    background-color: #F7F7F9;
    padding: 30px 0;
    margin: 50px 0;
}

h2 {

margin-bottom: 35px !important;

font-weight: 600 !important;

}

@media (min-width: 1200px){
div#gbf2a12dk2, div#gbxf9g1sky {
    width: 47%;
    min-height: 722px;
}
}
@media (min-width: 992px) and (max-width:1200px){
div#gbf2a12dk2, div#gbxf9g1sky {
    width: 100%;
    margin: 30px 15px !important;
}
}

.panel {

margin-bottom: 50px;

margin-top: 70px;

}

.bottom-25 {

margin-bottom: 25px;

}
@media (min-width: 768px){
.bottom-25 {
    margin-bottom: 25px;
    flex: 0 1 calc(20% - 8px);
}
.flex-container {
    display: flex;
    flex-flow: row wrap;
    position: relative;
}
}

.page-node-199 .inner-banner .content h2{
        display: block;
}

@media (max-width: 768px) { .img-center .img-border { margin: 10px; } } .yemek-karti-sss ul.nav.nav-tabs {border: unset !important;display: flex;justify-content: space-between;} .yemek-karti-sss ul.nav.nav-tabs li {font-size: 20px;font-weight: 700 !important;margin: 0 0 10px;line-height: 1.25;} .yemek-karti-sss ul.nav.nav-tabs li a {color: #555;border-color: transparent !important;} .yemek-karti-sss ul.nav.nav-tabs li.active a {border-bottom: 1px solid #333 !important;}

.sticky-form-desktop form {
    display: none;
}

Yukarı Çık