notification-announcements

Duyurular

 

Multinet Up ile Filo Yönetimi

 

 

Multinet Up'in şirketlere MultiCar+ ile araç yıkama, HGS ve araç takip sistemi ihtiyaçlarınızı giderme, MultiPetrol hizmeti ile şirket araçlarınızın akaryakıt giderlerini uygun fiyat ve koşullarla sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm operasyonel yüklerinizden kurtularak!

 

coins-hand

Maliyet Avantajı

product-setting

Operasyonel Kolaylık

Filo Yönetimi Nedir?

Filo yönetimi, ticari amaçlı kullanılan araçların her türlü finansal, operasyonel birçok işi yönetilmesini sağlayan, yönetirken de filonun takibini kolaylaştıran hizmetlerdir. Özellikle lojistik firmalarında ihtiyaç duyulan bu alan günümüzde birçok işletmenin de tercih ettiği yöntemlerdendir.  

MultiPetrol

  • Shell taşıt tanıma sistemi ile hızlı ve kolay akaryakıt alın.
  • Shell ile araçların litre/kilometre takibini yapın.
  • MultiPetrol ile indirimli yakıt alma şansını kazanın.

Detaylı Bilgi Al

Multicar+

  • MultiCar+ ile filonuzu Mobiliz üzerinden takip edin.
  • Araç yıkama hizmetlerinden yararlanın, tüm araçlarınıza HGS ekleyin.
  • Araçlarınızı tek fatura ile takip edin.

Detaylı Bilgi Al

MultiPetrol: Multinet UP'ın şirketlere yönelik akaryakıt tedarik çözümü MultiPetrol, Shell'in Türkiye'deki en büyük temsilcisi olmanın gücüne sahiptir.

MultiPetrol, şirketi​nizin akaryakıt ihtiyacını yaygın istasyon ağı güvencesi, tasarruflu kullanım ve tek faturada kontrol imkanları ile karşılamanıza olanak tanır.​

MultiPetrol'u​ Keşfet!

MultiCar+: filo çözümleri, tüm araçlarınızın takibi, HGS harcamaları ve araç yıkmama maliyetlerini kurumsal fatura kolaylığı ile yürütmenizi sağlar.

MultiCar+'ı Keşfet!