istanbulkart_multinet_kampanya

Şehrin yaşam kartı İstanbul Kart’ı kullanmak şimdi daha lezzetli!

18 milyon İstanbulkart kullanıcısına bakiyelerini 30.000 MultiNet noktasında harcama imkânı sunan yeni iş birliğimiz ile şimdi, İstanbulkart çok daha lezzetli!

Şehrin yaşam kartı İstanbulkart şimdi Multinet yemek kartı noktalarında; yeme içme ve alışverişlerinde de geçerli. İstanbulkart, otobüs, metro, metrobüs, teleferik, tramvay, deniz taşımacılığı ve İspark otoparkları başta olmak üzere toplam 10 bini aşkın noktada İstanbullulara ödeme kolaylığı sunan teknolojik bir ödeme kartı. Multinet Up iş birliği sayesinde, şimdi İstanbulkart’ın kullanım alanı daha da genişledi ve MultiNet üye iş yerlerinde yemek, gıda alışverişlerinde kullanma imkânı geldi. Sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan bu iş birliği sayesinde, İstanbullular kartları ile Multinet Up altyapısı üzerinden restoran, kafe ve marketlerinde özgürce alışveriş yapabilecekler.

Bu yeni dünya ile İstanbulkartlılar artık restoran ve marketlerde de harcama yapabilecek, yaygın üye ağı ile Multinet Up’ın avantajlarından yararlanmaya başlayabilecek

Aklınıza takılan tüm sorular için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir; daha fazla bilgi için ALO 153’ü arayabilirsiniz.

Yukarı Çık