notification-announcements

Duyurular

 

​​MultiNet Kartınızın Özellikleri

 • Karekod ile Mobil Ödeme Özelliği:
  MultiNet'inizin yanınızda olsun ya da olmasın, vaktini daha verimli kullanmak ve son teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmak isteyenlerin tercihi olan Karekod ile tanışın! Türkiye'de karekod ile mobil ödemenin öncülerinden biri olan Multinet Up, çalışanlara daha pratik, avantajlı ve teknolojik ödeme yöntemini gururla sunuyor.
  Multinet'in mobil uygulaması olan MultiPay'e girerek, 'Ödeme Yap' butonuna tıklayabilir ve ödemelerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Temassız Ödeme Özelliği:
  Kartınız ile anlaşmalı restoran ve marketlerde yaptığınız işlemlerinizde kullanabileceginiz Temassız ödeme özelliği ile; ödemelerinizi hızlı ve kolayca yapabilir, zamandan tasarruf sağlarsınız.
 • Harcadıkça Kazandıran Kart:
  MultiPay'e ücretsiz üye olarak akıllı tavsiye sisteminden faydalanabilir, her gün size özel önerdiği restoran listelerinden yeni yerler keşfedebilirsiniz.

  Kampanyalara, MultiPay uygulaması üzerinden; gideceğiniz restoranı seçip 'Bugün Buradayım!' diyerek katılabilir, dilediğiniz kadar TatlıPara kazanabilirsiniz.
 • Bireysel Bakiye Yükleme Avantajları:
  MultiNet kartınıza bireysel yükleme yapabilir, sadece kullanıcılarımıza özel hediyelerden ve ek fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

  Yüklediğiniz bakiyeleri kampanyalı noktalarda harcarken TatlıPara biriktirebilir; böylece MultiNet'inizle hem yüklerken hem de harcarken tekrar kazanırsınız!
 • Entegre Kart Sistemi :
  Şirketinizin Multinet Up'tan aldığı hizmetler doğrultusunda;

  Sadece tek bir Multinet kart ile tüm yemek ödemelerinizi yapabilir, iş yemek ve toplantılarınızda misafirlerinizi ağırlayabilir, iş seyahat ve konaklama harcamalarınızı yönetebilir, firmanızın sizlere sunduğu ek teşvik ve prim haklarınızı kullanabilirsiniz.
 • Online Bakiye Takip Özelliği
  Multinet kartınızla yapmış olduğunuz harcamalarınızın detaylarını MultiPay uygulaması ve multinet.com.tr üzerinden online işlemler menüsü ile takip edebilir, harcamalarınızı zahmetsizce yönetebilirsiniz.
 • Kayıp ve Çalıntıya Karşı Güvenli Kullanım Olanağı
  Kayıp ve çalıntı durumlarında, bildirdiğiniz an itibarıyla Multinet kartınız anında bloke edilir ve kalan bakiyeniz yeni kartınıza aktarılarak size teslim edilir.​​
 • ​Sipariş edilen her Restonet kartı için, bir defaya mahsus olmak üzere, kart başına 12 TL+KDV bedeli firmadan tahsis edilir.​​​