notification-announcements

Duyurular

 

MultiAvantaj

Satın alma süreçlerinde
tam destek

Rekabetçi fiyat
avantajı

Geniş ted​arikçi
zinciri

Operasyonel
kolaylık

MultiAvantaj, firmalara Multinet Up'ın geniş tedarikçi ağı ve ortak satın alma gücü sayesinde benzersiz avantajlar sunar, uygun fiyat ve koşul teklifleriyle satın alırken kazandırır.

MultiAvantaj, kurumsal firmalara tedarik ve toplu satın alma konusunda avantajlar sunan, firmalara satın alırken kazanma ayrıcalığı yaşatan bir Multinet Up çözümüdür. MultiAvantaj, Multinet Up'ın en önemli paydaşlarından olan kurumsal müşterilerine sunduğu; operasyonel tedarik ihtiyaçlara yönelik avantaj ve indirimlerle satın alma çözüm ortağıdır.

Multinet Up, kurumsal müşterilerinin ürün taleplerini bir araya getirerek müşterilerine toplu satın alma fiyatları ile talep ettikleri ürünü satın alma imkanı sunar. Kurumsal müşterilerimiz MultiAvantaj Portali içerisinde sunulan ürünleri inceleyip talepte bulunarak birçok ürüne piyasa fiyatının çok altında tedarik sağlayabilirler.

MultiAvantaj üyesi olarak ihtiyacınıza uygun ürünleri tedarikçi ve ürün araştırmasına gerek olmadan piyasa fiyatlarının altında satın almak için bizimle hemen iletişime geçin..

Üye İş Yeri Olmak İstiyorum  Kurumsal Müşteri Ol