Satın alırken kazanın: MultiAvantaj

MultiNet üye iş yerleri, MNG Kargo, Vodafone telefon hattı gibi bir çok hizmeti piyasa koşullarının çok altında fiyatlarla satın alıyor. Peki bu nasıl oluyor? Toplu satın almanın gücü sayesinde. On binlerce MultiNet üye iş yerimiz adına toplu pazarlık ediyor, özellikle kobilerin tek başına alamayacağı fiyatlar sunuyoruz.

MultiAvantaj Kart, sadece MultiNet üye iş yerleri için geliştirilmiş, A101, Metro ve Migros gibi süpermarketlerde geçerli bir karttır. MultiNet kartları ile yapılan harcamalardan POS cihazlarınızda ya da MultiPOS’ta biriken bakiyeyi işletmenizin ihtiyaçları için anında kullanmanızı sağlar. Örneğin, toz şekere mi ihtiyacınız var? İşletmenizde yapılan harcamalardan biriken bakiyeyi MultiAvantaj kartınızla hemen harcayabilirsiniz.

 • Geniş Tedarikçi
  Zinciri

 • Operasyonel
  Kolaylık

 • Rekabet Etme
  Gücü

 • Satınalma Sürecinde
  Tam Destek

Üyelerimize özel çok uygun ve sabit fiyatlardan kargo
gönderimi imkanı MNG Kargo güvencesi ile
MultiAvantaj'da!​​​

 • Uygun Fiyat: %70'e varan indirimli ve sabit fiyatlar
 • Tüm Türkiye'ye Aynı Fiyat: MultiAvantaj MNG Kargo ile, mesafe fark etmeksizin tüm Türkiye içi gönderilerinizde aynı fiyattan yararlanma imkanı sunar.
 • Teknolojik Aktarma Merkezleri: Aktarma merkezleri, günde 1 milyon adet kargo işleme hacmine sahiptir. Bilgisayar destekli dev tasnif teknolojisiyle, saatte 65 bin adet kargo el değmeden ve yüksek hızda ayrıştırmakta ve hasarsız bir şekilde gideceği hatlarda araçlara yüklenmektedir.
 • 24 Saatte Teslimat Garantisi: Filosunda kendine ait uçakların yer aldığı tek kargo şirketi olma özelliğine sahip olan MNG Kargo, hava kargo taşımacılığı ile kara taşımacılığını entegre ederek Türkiye'nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir.

MNG Kargo Avantaj Formu

05xx xxx xx xx

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Page CSS
.multiavantaj-form .white-form-bg label { float: unset !important; width: 100% !important; margin-top: 10px !important; }
Yukarı Çık