notification-announcements

Duyurular

 

05xx xxx xx xx

2021’DE FİRMALARIN SENDİKA YARDIMLARINDA TERCİH YİNE MULTIGIFT OLDU!

Şirketlerin çalışanlarına, müşterilerine veya tedarikçilerine özel bayram hediyesi, gıda yardımı, personel ödüllendirme, evlilik, doğum yardımı gibi birçok farklı alanda kullanabilecekleri kurumsal hediye kartıdır. MultiGift firmaların farklı markalarla anlaşmak, ürünlerin temin etmek ve dağıtmak gibi operasyonel yük getiren süreçlerden ve bu süreçlerin maliyetinden de kurtulmasını sağlar. Üstelik MultiGift her bir çalışan için yapılacak yardımlarda vergilerden indirim* sağlayarak, maliyetlerde %45’e varan tasarruf sağlar!

 

20.000’den Fazla Noktada Geçerli

Türkiye’nin en sevilen markalarında geçerli MultiGift ile çalışanlarınız dilediği markada ihtiyacına uygun alışveriş yapmanın keyfini çıkarsın.

Kişi Bazlı Limit Belirleme Özgürlüğü

Sendika yardımlarınızın kapsamına göre ürün, marka, bütçe limitleri belirleyebilirsiniz.

Raporlama ve Tam Kontrol

Çalışanlarınızın kişi bazlı bakiyelerini görüntüleyebilir, limitler koyabilir, bütçenizi firma ihtiyaçlarınıza göre yönetebilirsiniz.

Vergilerde İndirim

Sendika yardımlarınızda SSK İşçi Primi, SSK işveren Hissesi ve KDV ödemeyin. Bu sayede çalışanlarınızın ihtiyaçlarına uygun çözümler sağlarken, maliyetlerinizde ve operasyonlarınızda hafiflemenin keyfini çıkarın.

Herkes Mutlu

Sendika yardımlarınızda ürünleri toplama dağıtım ya da nakit yardımların oluşturduğu mali yük ve süreçleri geride bırakın. Oluşturduğunuz bütçe ile çalışanlarınız dilediği ürünü satın alsın, hem firmanız hem çalışanlarınız kazansın.

Fiş, Fatura, Ürün Toplama Dağıtım DerdineSon

MultiGift; farklı markalarla anlaşmak, fiş fatura toplamak, ürünleri temin etmek ve dağıtmak gibi operasyonel yük getiren süreçlerden ve bu süreçlerin maliyetinden de kurtulmanızı sağlar.

Türkiye genelinde en sevilen markalarda geçerli MultiGift ile çalışanlarınız ihtiyaçlarına uygun alışverişin keyfini çıkarsın!

 

MultiGift'in geçerli olduğu başlıca markalar:

MultiGift marketlerde de geçerlidir!
 

Önerenler Neler Söylüyor?

"Daha önce sendika ayakkabı yardımlarımızı kendimiz yapıyorduk. Anlaşacak bir marka bulmada yaşadığımız sorunlar bir yana, sipariş ettiğimiz işçi ayakkabıları geldiğinde onları stoklamak, dağıtmak bambaşka bir problem oluyordu. 45 sipariş ettim ayakkabı olmadı diyenler, çifti başka numara olanlar, listeleme hataları ve daha pek çok problemden MultiGift sayesinde kurtulduk. Şimdi her bir çalışan için tek seferde tüm işlemlerimizi halledebiliyoruz. MultiGift ile hem maliyetlerimiz hem de operasyonlarımız azaldı. Tüm işletmelere MultiGift’i tavsiye ediyorum."

*Çalışana yapılan yardımın ayni yardım olması halinden vergiden indirim sağlanabilecektir.