notification-announcements

Duyurular

 

MULTINET UP CEO’SU ALİ EMRE SEVER: “HİZMET VERDİĞİMİZ ŞİRKETLERİN BÜYÜMESİNİ HIZLANDIRIYORUZ”

02.12.2022

Ali Emre Sever - In BusinessUçtan uca dijital ürün ve hizmetleriyle; kurumsal müşterilerinin, üye iş yerlerinin ve kart kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Multinet Up, 250 bin kuruma dokunan büyük bir ekosistemde faaliyet gösteriyor. Multinet Up CEO’su Ali Emre Sever, müşteri odaklılık prensibiyle alternatif ödeme yöntemleri ve entegre çözümler geliştiren şirketin, ekosistemindeki şirketlere sağladığı faydaları In Business okurlarıyla paylaştı.

Multinet Up’ın 1,4 milyon aktif kart kullanıcısına, 35 bin kurumsal müşteriye ve 56 binden fazla üye iş yerine hizmet verdiğini ifade eden Multinet Up CEO’su Ali Emre Sever: Multinet Up’taki çözümlerimizle paydaşlarımızın hayatını kolaylaştırıyor, tüm ürün ve hizmetlerimizi inovatif bir vizyonla geliştiriyoruz. Bunun için ekosistemimizdeki her bir paydaşın ihtiyaçlarını ve isteklerini analiz ederek, iş hayatının güncel trendlerini yerinde takip ederek hem kurumlara fayda sağlamayı hem de o kurumlardaki birincil muhatabımız olan kişilerin iş süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki belirli stratejiler doğrultusunda ana faaliyetlerini sürdürerek kar elde etmeyi, büyümeyi hedefleyen her ticari işletmenin arkasında onlarca farklı operasyon var ve ister büyük ölçekli bir işletme ister KOBİ veya mikro işletme olsun, bu operasyonun arkasında ise paha biçilemez bir emek var. İş hayatının özellikle son yıllarda hızla değişen dinamiklerinin de etkisiyle bu operasyonun belki yüzlerce değişkene bağlı olduğunu, tıpkı bireyler gibi şirketlerin de günlük işlerini mümkün olan en pratik ve akıllı yöntemlerle yürütmeye yöneldiğini görüyoruz. Multinet Up’taki çözümlerimiz tam da bu noktada devreye giriyor.

Şirketlerin gider yönetimi süreçlerini kolaylaştıran yeni nesil çözümlerle, şirket yetkililerinin karar verme, operasyonel süreç yürütme, maliyet tasarrufu hesaplama gibi yorucu eforlarını minimuma indiren; onların ticari hedeflerine ulaşmasını kolaylaştıran ve büyümelerini hızlandıran bir çözüm ortağı oluyoruz. Örneğin şirketlerin çalışana bağlı giderlerinin yönetimi kapsamında sunduğumuz yemek kartı, kurumsal hediye, akaryakıt ve konaklama çözümlerimizle işverenlere ciddi bir maliyet avantajı sağlıyoruz. Üstelik bunu yaparken, ürünlerimizin nihai kullanıcıları olan bireyleri mutlu ediyor, çalıştıkları kuruma olan bağlılıklarını güçlendiriyoruz. İşverenler, aynı anda hem zamandan ve maliyetten tasarruf edip hem de çalışanlarını motive edebiliyor. Bunda tüm süreçlerimizi uçtan uca dijital ve pürüzsüz bir deneyimle sunuyor olmamızın büyük payı var. Kurumsal müşterilerimizin  dakikalar içinde yemek kartı satın almasını sağlayan self-servis platformumuz MultiOnline, bireysel kullanıcılarımızın yanlarında herhangi bir fiziki kart taşımasına ihtiyaç duymadan cep telefonları üzerinden tüm çözümlerimizi kullanabildiği mobil uygulamamız MultiPay, restoranların ödeme alma altyapılarını dijitale taşıyan mobil pos uygulamamız MultiPOS gibi onlarca yenilikçi hizmetin birlikte ortaya çıkardığı bu deneyimi Multinet Up bünyesinde ürettiğimiz teknoloji ve inovasyona borçlu olduğumuzu da eklemeliyim.

Özellikle KOBİ ve mikro işletmeler için tasarrufun giderek daha fazla önem kazandığı bu dönemde oldukça rağbet gören bir diğer çözümüz MultiAvantaj ile MultiNet üye iş yerlerine maliyet ve ödeme avantajı sunuyoruz. İşletmeler, biriken MultiNet bakiyelerini vade süresini beklemeye gerek duymadan 500’ü aşkın işletmeyi kapsayan geniş tedarikçi ağımızda gıda ve temizlik ürünlerinin, sarf malzemelerinin alışverişinde kullanabiliyor; kargo, e-fatura, sigorta gibi hizmetlerden çeşitli avantajlarla yararlanabiliyor. Multinet Up olarak biz burada da paydaşlarımıza yalnızca güvenilir bir ürün ve hizmet sağlayıcı olmakla yetinmiyoruz, onların çözüm ortağı oluyoruz. Bir işletmenin ihtiyacı nedir, nerededir, ne zamandır en iyi şekilde tespit ediyor; o alana yönelik çözüm geliştiriyor, alanının en güçlü kurumlarıyla iş birlikleri geliştiriyor ve o işletmenin hayatını kolaylaştırıyoruz.