notification-announcements

Duyurular

 

Multinet Up Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Işık Türkiye’nin En İyi 50 CMO’su listesine seçildi

26.10.2021

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin pazarlama faaliyetlerine liderlik eden ve başarılarıyla öne çıkan CMO’ların ödüllendirildiği “Dijital CMO Ödülleri” sahiplerini buldu. Multinet Up Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Işık, Multinet Up’taki veri temelli pazarlama çalışmaları ve dijital stratejisinin başarıları nedeniyle Türkiye’nin en iyi 50 CMO’su arasında yer aldı. 

Fast Company Türkiye tarafından düzenlenen Dijital CMO Ödülleri, 26 Ekim Salı günü Wyndham Grand Levent’te gerçekleştirilen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Dijital CMO Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up’ın Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Işık, Türkiye’nin en iyi 50 CMO’su listesine seçilerek Dijital CMO Ödülü’nü kazandı.

Ulusal ve uluslararası birçok şirketin pazarlama liderlerinin aday gösterildiği 50 Dijital Lider listesi, ön jüri seçiminin ardından duayen reklamcı ve iş insanı Sir Martin Sorrel’in başkanlığını yaptığı Büyük Jüri değerlendirilmesi ile belirlendi. Değerlendirmede teknolojiyi kullanma ve dijital strateji konusunda fark yaratan sonuçlar baz alındı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Multinet Up Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bora Işık, “Hedef kitlemize daha iyi hizmet verebilmek, paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini daha iyi anlamak adına yürüttüğümüz tüm pazarlama çalışmalarımızda teknolojiyi en etkili şekilde kullanmaya gayret ediyoruz. Pazarlama kültürümüzün odağında veri var. Gerek kalitatif ve kantitatif araştırmalar gerek sosyal medya dinlemeleri aracılığıyla ulaştığımız verilerden elde ettiğimiz içgörü üzerine inşa ettiğimiz çalışmalarımızın, Dijital CMO Ödülleri’nin değerli jürisi tarafından takdir edilmesi çok gurur verici. Kıymetli jüri üyelerine ve Dijital CMO Ödülleri’nin düzenlenmesinde emeği geçen Fast Company Türkiye ekibine şahsım ve Multinet Up’taki tüm çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/hizmet/multinet-up-cmosu-bora-isik-turkiye-nin-en-iyi-50-cmosu-listesine-secildi/668345