notification-announcements

Duyurular

 

Tazemasa Alışverişlerinde 50 TL İndirim

24.05.2022

Tazemasa Alışverişlerinde 50 TL İndirim

Multinet Up, kullanıcılarına ayrıcalıklar sunan kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Tazemasa'dan 250 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan MultiNet'liler anında 50 TL indirim kazanıyor. 

Multinet Up, Tazemasa ile MultiNet yemek kartı kullanıcılarına özel bir kampanya başlattı. MultiNet'liler, Tazemasa'dan 250 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 50 TL indirim kazanıyor. Kapıda yapılan ödemelerde geçerli olan bu kampanya 30 Haziran 2022 tarihinde sona erecek.

Mevsiminde yetişen doğal, taze ve organik gıda ürün yelpazesinin yanı sıra envai çeşitteki süt, şarküteri ve doğal temizlik ürünleriyle de hizmet sunan Tazemasa, verilen siparişleri istenilen günde saat 22.30'a kadar teslim ediyor. Kapıda ödeme yöntemini kullanarak yapılan alışverişlerde minimum sipariş verme tutarı 150 TL olan Tazemasa, 300 TL ve üzeri tutardaki siparişlerde ücretsiz teslimat sağlamaktadır. 

İstanbul'da geçerli olan kampanyadan yararlanmak için MultiNet'lilerin tazemasa.com adresine üye olmaları ve kendilerine özel kampanya kodunu sipariş ekranındaki hediye çeki bölümüne yazmaları yeterli. MultiNet kullanıcıları ödemelerini MultiNet yemek kartıyla veya temassız bir şekilde MultiPay mobil uygulaması üzerinden karekod kullanarak yapabilirler. Kampanya kapsamında başka hediye çeklerinden yararlanılamaz.

Multinet Up'ın MultiNet yemek kartı kullanıcılarına ayrıcalıklar sunan indirim ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için www.multinet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/guncel/multinet-up-tazemasa-ile-yemek-karti-kullanicilarina-ozel-kampanya-baslatti/673024