Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation LinksFilo-Akaryakit

Up Group Çözümleri Up Group
​​​​​​​

Maliyet Avantajı

 

Operasyonel Kolaylık

 

Tek Fatura Kolaylığı

Yüksek Hizmet KalitesiMultinet’in şirketlere özel Multicar ürünü ile araç ve filo kiralama ihtiyacınızı karşılayabilir, Petronet hizmeti ile şirket araçlarınızın akaryakıt giderlerini uygun fiyat ve koşullarla sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm operasyonel yüklerinizden kurtularak!


Petronet: Multinet'in şirketlere yönelik akaryakıt tedarik çözümü Petronet, Shell'in Türkiye'deki en büyük temsilcisi olmanın gücüne sahiptir.

Petronet, şirketi​nizin akaryakıt ihtiyacını yaygın istasyon ağı güvencesi, tasarruflu kullanım ve tek faturada kontrol imkanları ile karşılamanıza olanak tanır.​

Petronet’i Keşfet!

Multicar: Firmaların uzun süreli araç ve filo kiralama ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2007 yılında Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. bünyesinde kurulan Multicar, müşterilerine tüm Türkiye'de benzersiz hizmet ve avantajlar sağlayıp, ciro artışlarına katkıda bulunan ve giderlerini küçültmeye yönelik profesyonel hizmet vermektedir.​Multicar'ın araç ve filo kiralama hizmetinden faydalandığınızda; filo yönetimi, takibi, hasar&bakım ve operasyonel giderler ile kendiniz ilgilenmek durumunda kalmaz; tüm bu hizmetleri Multicar'ın profesyonel ekibiyle karşılar, rahat eders​iniz.

Multicar’ı Keşfet!

OtoMisyon: A​raç yıkama, bakım ve lastik hizmetlerini şirketler için kolaylaştıran, son kullanıcılar için değerli hale getiren, üye noktalar için avantajlar sağlayan bir değer ürünüdür.

OtoMisyon’u Keşfet!
Multinetli Ol Multinetli Ol