notification-announcements

Duyurular

 

MultiGift ile Kıdem Ödülleri, Evlilik ve Doğum Yardımı

Çalışanlarınızın evlilik, bebek hediyeleri, kıdem ödülleri ve çok daha fazlası için tasarruflu çözümler MultiGift kurumsal hediye kartında!

Firmanız çalışanlarının evli veya bekar olması, çocuk sahibi olup olmaması, cinsiyeti, yaşı ve pek çok kriter çalışanların yan hak beklentilerinde farklılık yaratmaktadır. Binlerce noktada geçerli MultiGift ve tedarik çözümleri ile çalışanlarınızın ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş tüm çözümleri tek çözüm ortağı ile hem daha tasarruflu hem de daha kolay onlara sunabilirsiniz.

MultiGift kurumsal hediye kartı ile firmanıza sunabileceğimiz avantajlarla ilgili detaylı bilgi almak için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiGift

 

Evlilik Hediyesi

MultiGift hediye kartı ile çalışanlarınız dilediği evlilik hediyesini seçerken, firmanız %45'e varan vergi avantajı sağlar!

Doğum Hediye

20.000'i aşkın noktada geçerli MultiGift kartla çalışanlarınız bebek hediyesini ihtiyaçlarına göre seçerken, firmanız hem tasarruf hem operasyonel kolaylık sağlar.

MultiGift

 

MultiGift

 

Kıdem Ödülleri

Boyner, Network, Hotiç, Flo ve daha bir çok markada geçerli MultiGift ile çalışanlarınıza kendi ödülünü seçme özgürlüğü yaratın!

Daha Fazlası

MultiGift'i çalışanlarınız için ramazan yardımı, gıda desteği, ayakkabı ve giyim yardımında veya bayileriniz için sadakat kartı olarak kullanabilirsiniz.

MultiGift Hediye Kartı Firmanıza Hangi Avantajları Sağlar?

  • Farklı ihtiyaçlar için farklı tedarikçiler ile çalışmak yerine tek çözüm ortağı ile tüm satın alma süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
  • Çalışanlarınıza değişken maliyetler gösteren geleneksel ödüller sunmak yerine tercihi onlara bırakarak beklentilerine uygun seçimler yapmasını sağlayabilirsiniz.
  • Çalışanlarınıza giyimden gıdaya, anne-bebek ürünlerinden ev eşyası, elektroniğe, eğlence ve sanat etkinliklerine kadar farklı kategoride 20.000’i aşkın noktada özgürce seçim imkanı sunabilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın yan hak maliyetlerini personel bazında daha etkin yönetebilirsiniz.
  • Mevcut maliyetler ile bütçenizin etkin kullanımını ve öngörülebilir artışlar ile uzun vadede maliyet yönetimini sağlayabilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın kariyer seviyesine göre farklılaşan hediyeler sunabilirsiniz. İnsan kaynakları ve satın alma departmalarınızın operasyonel süreçlerini kolaylaştırarak, tek çözüm ortağı ile çalışabilirsiniz.
  • 20.000'i aşkın noktada geçerli MultiGift ve tedarik çözümleri ile çalışanlarınızı ödüllendirirken, %45'e varan tasarruf sağlayabilirsiniz.

MultiGift Nerelerde Geçerlidir ?

Kadın, erkek, anne bebek giyim, gıda ve daha pek çok sektörde 20.000 noktada alışveriş imkanı sunan MultiGift hediye kartı, şirketiniz ve çalışanlarınızın tüm ihtiyaçları için yanınızda!

MultiGift ve tedarik çözümlerinin geçerli olduğu başlıca markalar;

 

Tedarikçilerimiz ve Marka Kartlarımız

 

Şirketiniz ve Çalışanlarınız için Doğru tercih : MultiGift!

MultiGift ve tedarik çözümleri çalışan hediye kartından çok daha fazlasıdır. Şirket çalışanlarınız için anlık ödüllendirme, Ramazan yardımı, gıda detseği, giyim, ayakkabı yardımı, kıdem, evlilik hediyeleri gibi pek çok ihtiyacınız için kullanabilirken, müşterilerini veya bayileriniz için sadakat kartı olarak da kullanabilirsiniz.

Türkiye genelinde 20.000'i aşkın noktada geçerli MultiGİft ve tedarik çözümleri ile şimdi siz de tasarruf ederken motivasyon sağlamaya başlayın!

Şimdi Başvur