Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation LinksMultinet_Up-hepsiburada-BB

​​​​​​​​​ Multinet Up’tan kitapseverleri mutlu edecek kampanya

Multinet Up, yeni yılda farklı alanlarda kullanıcılarına sunduğu birbirinden ayrıcalıklı kampanyalara şimdi de Hepsiburada.com iş birliği ile devam ediyor. 31 Ocak’a kadar sürecek özel indirim kampanyası, tüm kitapsever Multinetlileri bekliyor.

Multinet Up yeni yılı, gülümseten yepyeni bir kampanya ile daha renklendiriyor. Multinet kart sahipleri, Hepsiburada.com ile birlikte gerçekleştirilen kampanya kapsamında, alışveriş sitesindeki seçili kitaplarda yüzde 10 ekstra indirim kazanıyor. Seçili kitaplardaki indirimlere ek olarak sunulan yüzde 10 indiriminden yararlanmak için Multinet Up’ın mobil uygulaması MultiPay üzerinden, tanımlı indirim kodunu almak yeterli.


31 Ocak’a kadar geçerli olacak kampanya, tüm kitapseverlere ‘iyi ki Multinetliyim’ dedirtmeye devam ediyor. Multinet Up, kitap okumanın keyfini ikiye katlamak isteyen tüm üyelerini, bu okur sever kampanyadan yararlanmaya davet ediyor.Multinet Up Hakkında

Multinet Up, Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketidir. Geliştirdiği yenilikçi finansal teknolojiler ile kurum ve kuruluşlara, onların çalışanlarına ve tüketicilere "değer katan" çözümler tasarlar ve sunar. Multinet Up, kurumsal şirketlerin ve kamu kuruluşlarının çalışanlarına sağladığı yan hakların çevrimiçi ve fiziksel ortamda ödeme sistemleri altyapısı ile yönetimi; akıllı şehir çözümleri, ortak tedarik sistemleri; bireyler ve işletmeler için ön ödemeli hesap yönetimi, cüzdan ve kart hizmetleri, para transferi ve fatura ödeme özelindeki dört ana kolda faaliyetlerini sürdürmektedir.


Haber,Star Ocak 2019 .Sayfa Linki; https://www.star.com.tr/yerel-haberler/multinet-uptan-kitapseverleri-mutlu-edecek-kampanya-3717882/

​​
Multinetli Ol