notification-announcements

Duyurular

 

top-left-bg

​​​Ödüllerimiz 


 

2023 Ödüllerle Dolu Bir Yıl Oldu

ödüllerimiz

 

Multinet Up’ta yıllardır mükemmel müşteri deneyimi hedefiyle çalışıyor, gerçek anlamda fark yaratan bir deneyimin, hayatı kolaylaştıran ve değer yaratan çözümler ile mümkün olacağına inanıyoruz. Kararlılıkla ilerlediğimiz bu yolculuğa 2023’de de aynı heyecanla devam ettik. Daha iyi bir gelecek için sabırla çalıştığımız, birbirimize kenetlendiğimiz bu dönemde; tüm paydaşlarımızla beraber üretmenin değerini bir kere daha anladık. Paydaşlarımızın sesini can kulağı ile dinlemeye devam ettik. Uçtan uca dijital çözümlerimiz ve hayata geçirdiğimiz yeni iş modellerimizle bize nerede ihtiyaç varsa orada olduk. Senelerin teknoloji ve yetenek yatırımı, paydaşlarımızla temasta olduğumuz her anın pürüzsüz bir deneyim yaratması hedefiyle geliştirdiğimiz projeler meyvelerini verdi, paydaşlarımızdan bu yıl da muhteşem geri dönüşler aldık!

5. Ex Awards 2024

5. EX Awards

Nice Medya tarafından düzenlenen 5. EX Awards Turkey - Çalışan Deneyimi Ödülleri’nde, Türkiye’nin En İyi Çalışan Deneyimine Sahip Şirketleri arasında 2.lik ödülüne layık görüldük.
6. CX Awards Müşteri Deneyimi Ödülleri

6. CX Awards

Nice Medya tarafından düzenlenen 6. CX Awards Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde, B2B Müşteri Deneyimi kategorisinde “Holakrasi” projesiyle Büyük Düşünce Ödülünü ve En İyi Dijital Müşteri Deneyimi kategorisinde ise “Canlı Destek & WhatsApp Kanallarında ChatGPT Kullanımı” projesiyle Üretken Proje Ödülü’nü kazandık. 
9. A.C.E. Awards Yemek Kartı Ödülü

9. A.C.E Awards

Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markaların başarılarını ödülle taçlandırmak için Şikayetvar tarafından 9. A.C.E Awards’ta Yemek Kartı Kategorisinde birinci olarak, diamond ödülü kazandık. 
Happy Place to Work Çalışan Deneyimi Ödülü

Happy Place to Work

Happy Place to Work tarafından, şirketlerin çalışan deneyimini ve insan odaklı iş kültürünü destekleyen uygulamalarını temel alarak belirlenen araştırmada Mükemmel Çalışan Deneyimi Sertifikası ve Ödülüne layık görüldük.
B2B Excellence Awards 2024

B2B EXCELLENCE AWARDS 2024

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma iş birliği ile düzenlenen B2B Excellence Awards'ta 3. kez Müşteri Memnuniyeti Ödülü ve Yemek Kartı Kategorisinde “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı” ödülünü kazandık.
Best Team to Join 2024

BEST TEAM TO JOIN 2024

Sales Network tarafından  düzenlenen Best Team to Join 2024  oylamasında öğrenci ve profesyoneller tarafından en çok çalışılmak istenilen şirketler listesinde yer aldık.

2023

Ödüllerle Dolu Bir Yıl Oldu!

2023

Happy Work Place

Happy Place to Work tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri araştırması sonucuna göre Mükemmel Çalışan Deneyimi Sertifikası ve Ödülünü araştırmanın en yüksek derecesi olan 3 yıldızla almaya hak kazandık.
2023

Fast Company Türkiye

Fast Company Türkiye’nin iş dünyasındaki yenilikçi ve öne çıkan insan kaynakları liderlerini belirlediği “En Yenilikçi 50 İK Lideri” listesinde İnsan Ve Kültür Direktörümüz Kader Şen ile yer aldık.
2023

Sales Network Awards

Sales Network tarafından düzenlenen 2. Contact Day etkinliğinde Multinet Up olarak Best Team to Join anketinde “2023 Yılının En Çok Çalışılmak İstenen Şirketleri ” arasında yer alırken, 10 kategoride rakamsal olarak iş sonuçlarını ortaya koyan projelerin ödüllendirildiği BoSA, Best of Sales Awards’ta ise jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda, yapay zekâ destekli müşteri deneyimi çalışmalarımızla Müşteri Deneyimi kategorisinde birincilik ödülü kazandık.
2023

Fast Company CMO Ödülü

CMO’muz Bora Işık, Fast Company tarafından düzenlenen Dijitalde Fark Yaratan En Başarılı 50 CMO listesinde yer aldı.
2023

Happy Place to Work

Happy Place to Work tarafından, şirketlerin çalışan deneyimini ve insan odaklı iş kültürünü destekleyen uygulamalarını temel alarak belirlenen araştırmada, Ödeme sistemleri sektöründe birinci olarak “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” ödülünü ikinci kez kazandık.
2023

İstanbul Marketing Awards

İstanbul Marketing Awards 2023’te, Satış Sonrası Hizmet Geliştirme kategorisinde müşteri deneyimini iyileştirmek için hayata geçirdiğimiz Holakrasi projemiz ile ödül aldık.
2023

Altın Lider CMO Ödülü

CMO’muz Bora Işık, Krea Mice tarafından düzenlenen Türkiye’nin En Beğenilen 50 CMO’su listesinde yer alarak Altın Lider ödülünü kazandı.
2023

PSM Awards

PSM Awards 2023’te, “Müşteri Deneyiminde Sürdürülebilirlik ile #dünyayakazandırmak” projemizle, “Yenilikçi Müşteri Etkileşimi ve Deneyimi” kategorisinde Altın PSM ödülü kazandık.
2023

Altın Lider CEO Ödülü

CEO’muz Ali Emre Sever, Krea Mice tarafından düzenlenen Türkiye’nin En Beğenilen 50 CEO’su listesinde yer alarak Altın Lider ödülünü kazandı.
4. Ex Awards Turkey Çalışan Deneyimi Ödülleri

4. EX Awards

Nice Medya tarafından düzenlenen 4. EX Awards Turkey Çalışan Deneyimi Ödülleri’nde, çalışan deneyimi benchmark’ı sonucunda en yüksek skoru alarak Türkiye’nin En İyi Çalışan Deneyimine Sahip Şirketi ödülüne layık görüldük. 
B2B Excellence Awards Yemek Kartı Kategorisi

B2B EXCELLENCE AWARDS 2023

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma iş birliği ile düzenlenen B2B Excellence Awards'ta  2.kez Memnuniyette Mükemmellik Ödülü ve Yemek Kartı Kategorisinde “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı” ödülünü kazandık. 
2023

8. A.C.E AWARDS

Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markaların başarılarını ödülle taçlandırmak için Şikayetvar tarafından düzenlenen ve bu yıl ilk kez yemek kartı kategorisi eklenen 8. A.C.E Awards’ta Multinet Up diamond ödülle kendi kategorisinde 1. oldu.

2022’de

Ödüllerimiz Devam Ediyor!

2022

Business Türkiye

BusinessTürkiye tarafından ilk kez düzenlenen ve markaların ve pazarlama liderlerinin görüşleri alınarak oluşturulan CMO’ların aday gösterildiği Türkiye’nin En Etkin 30 CMO’su listesinde Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcı’mız Bora Işık yer aldı.
2022

Happy Place to Work

Happy Place to Work tarafından, şirketlerin çalışan deneyimini ve insan odaklı iş kültürünü destekleyen uygulamalarını temel alarak belirlenen araştırmada, Finansal Hizmetler Sektöründe birinci olarak “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” ödülüne layık görüldük.
2022

3. EX Awards

Nice Medya tarafından düzenlenen 3. EX Awards Turkey Çalışan Deneyimi Ödülleri’nde, çalışan deneyimi benchmark’ı sonucunda 2. kez üst üste en yüksek skoru alarak Türkiye’nin En İyi Çalışan Deneyimine Sahip Şirketi ödülüne layık görüldük.
2022

AI (AI Tomorrow Summit) Awards

Türkiye’nin en başarılı yapay zeka projelerinin değerlendirildiği AI Awards’ta Multinet Up Pulse Projesi ile “Geleceğe Değer Katan Projeler: CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi Ödülü”nü kazandık.
2022

BEST TEAM TO JOIN

Sales Network tarafından Best Team to Join oylama sonuçlarının paylaşıldığı Contact Day’22 etkinliğinde Finans ve Ödeme Sistemleri alanında en çok çalışılmak istenen ikinci şirketi olduk.
2022

BoSA Awards

Sales Network tarafından satış dünyasının en başarılı projelerinin ödüllendirildiği Best of Sales Awards’ta jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda ‘Dijital Deneyim Takımı’ projemiz ile Müşteri Deneyimi kategorisinde gümüş ödül kazandık.
2022

Fast Company Turkey

Fast Company Türkiye tarafından 2 yıldır düzenlenen ve dijital pazarlama teknolojilerini etkin bir şekilde kullanarak iş çıktılarında fark yaratan üst düzey pazarlama yöneticilerinin global jüri tarafından değerlendirildiği En Başarılı 50 Dijital CMO listesinde Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Bora Işık 2. kez yer aldı.
2022

Brandverse Awards Marketing Türkiye

Brandverse Awards Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenlenen ve yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını özgün değerlendirme modeliyle ele alan Brandverse Awards 2022’de jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda Sosyal Medya ve Dijital Bölümü “Kurumsal Blog” kategorisinde Gümüş ödül, Marka Deneyimi Bölümü “Dijitalde Müşteri Deneyimi” kategorisinde ise Bronz ödül kazandık.
2022

Fast Company Turkey

Fast Company Türkiye tarafından globalde düzenlenen, müşterilerin memnuniyet seviyesinin gerçek zamanlı anlaşılması ve iyileştirilmesi için yapay zeka teknolojisi ile çalışan Pulse ile katıldığımız "En İnovatif 50 Şirket" araştırmasında, teknoloji dünyasının önde gelen liderlerinden oluşan jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda yer almaktan mutluluk duyuyoruz.
2022

40 Yaş Altı 40 CEO Ödülleri

CEO’muz Ali Emre SEVER, Ekonomist Dergisi tarafından bu yıl yedincisi gerçekleştirilen ‘40 Yaş Altı 40 CEO Araştırması’nda 9. sırada yer aldı.

2021’de

Ödüllerle Dolu Bir Yıl Oldu!

2021

IDC FINANCE SUMMIT

IDC Türkiye tarafından düzenlenen ve finans sektöründe yaptıkları yeniliklerle Türkiye’deki diğer kurumlara örnek olan şirketlerin değerlendirildiği IDC Finance Summit’te FSI-merchant Partnerships kategorisinde İstanbulkart’la Multinet Rotası Projemiz ile birinci, Security Fraud Management kategorisinde Multinet Up Ürünlerinin Amaç Dışı Kullanımı ve Fraudun Önlenmesi Projemiz ile ikinci olarak iki kategoride iki ödül sahibi olduk.
2021

Best of Sales Awards

Satış dünyasının en başarılı projelerinin ödüllendirildiği Best of Sales Awards’ta, müşterilerimizin farklı durumlarda doğru kararları alabilmelerine yardımcı olma ihtiyacıyla hayata geçirdiğimiz Flow Projemiz ile Satışta Teknoloji ve İnovasyon Kategorisinde gümüş ödül aldık.
2021

2. EX Awards Turkey

Nice Medya tarafından düzenlenen 2. EX Awards Turkey Çalışan Deneyimi Ödülleri’nde, çalışan deneyimi benchmark’ı sonucunda 90 puanla en yüksek skoru alarak Türkiye’nin En İyi Çalışan Deneyimine Sahip Şirketi ödülüne layık görüldük.
2021

Fast Company Turkey

Fast Company Türkiye’nin iş dünyasındaki yenilikçi ve öne çıkan insan kaynakları liderlerini belirlediği “En Yenilikçi 50 İK Lideri” listesinde Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcımız Özgür Yeşilyurt Yüngül ile yer aldık.
2021

Pazarlama Kaptanları

BT Haber tarafından şirketlerin farklı pazarlama alanları için geliştirdiği proje ve uygulamaları değerlendiren Pazarlama KaptanlarıÖdülleri‘nde Müşteri Yolculuğu projemizle; “Pazarlama Kaptanı Ödülü” ve MultiOnline projemizle “Dijital Pazarlama Projesi Ödülü”kategorilerinde toplam ödül kazanırken Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Bora Işık “Yılın Pazarlama Kaptanı” seçildi.
2021

PSM Awards 2021

Finans ve teknoloji sektörleri ile iş birliği içinde ortak proje yürüten şirketlerin yarıştığı PSM AWARDS 2021‘de değer önermelerinden oluşan karar ağacı yapımızı öne çıkaran Multinet Up Flow Projemiz ile En iyi Tutundurma ve Pazarlama Başarısı kategorisinde altın PSM ödülü kazandık.
2021

İstanbul Marketing Awards 2021

Türkiye’nin en önemli markalarının ticari satış başarısı, yaratıcılık etkileri inovatif yönlerinin sektöre katkı başarısı kriterleriyle değerlendirildiği İstanbul Marketing Awards ’ta Sonuca Ulaştıran Pazarlama Araştırmaları kategorisinde Değişmeyen Tek Şey Değişimin Kendisi, Şikayet Yönetimi kategorisinde Nanni Şikayet Çözüm Projesi ile iki gold ödül birden aldık.
2021

CX Awards Türkiye

Türkiye'nin en başarılı müşteri deneyimi projelerinin değerlendirildiği, bu yıl 4.sü düzenlenen CX Awards Türkiye’de Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisi’nde Dijital Müşteri Temsilcisi Takımı projemizle ‘Övgüye Değer’ ödülünü kazandık.
2021

The Hammers Awards

İş dünyası ile pazarlama sektörünü bir araya getiren, pazarlama ve pazarlamayı kapsayan ekip başarılarını ödüllendirmek için düzenlenen The Hammers Awards’ın kazananları açıklandı. Multinet Up olarak, “En İyi Müşteri Deneyimi Takımı”, “En İyi CRM Takımı” , “En İyi Search Marketing Takımı” kategorilerinde üç gümüş ödülün sahibi olduk.
2021

Leadership in Sales Awards

Satış ekosisteminin gelişimine katkı sağlayan liderlerin başarılarını görünür kılmayı ve sürdürülebilir olmasını amaçlayan Leadership in Sales Awards’ta, Satış Genel Müdür Yardımcımız Didem KuşFinans Kategorisinde “Yılın Satış Lideri” seçildi.
2021

Fast Company

Fast Company Türkiye tarafından düzenlenen ulusal ve uluslararası CMO’ların aday gösterildiği Türkiye’nin en iyi 50 CMO’su açıklandı. Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcı’mız Bora Işık, Türkiyen’nin en iyi 50 CMO’su arasında yer aldı. Sektöründe bu listede yer alan tek şirket olarak yine bir ilke imza attık.
2021

Baykuş Ödülleri

Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından düzenlenen Baykuş Ödülleri’nde, önceden tespit edilmemiş tüketici davranışlarını iyi okuyup, sadece B2B’ye hizmet veren tek şirket olarak İç Görülü Baykuş Kategorisi’nde bronz ödül kazandık.
2021

Silver Award Winner TCXA'21

Türkiye’nin en başarılı müşteri deneyimi porjelerinin değerlendirildiği platformda En İyi Müşteri Stratejisi’nde (25 Yıl Altı Kurumlar ) Silver Ödül kazandık.
2021

TCXA’21

Awards International’ın Türkiye’de ilk kez düzenlediği Turkey CX Awards’ta başvurduğumuz 2 kategoride ödül kazandık. Yılın Müşteri Deneyimi Lideri kategorisinde gold ödülü, CX liderimiz Özgür Yeşilyurt Yüngül öncülüğündeki ekibimizle almaya hak kazandık.

2020’de

Ödüllerle Dolu Bir Yıl Oldu! Gururluyuz! ​

2020
Türkiye’nin en önemli markalarının ticari satış başarısı, yaratıcılık etkileri ve inovatif yönlerinin sektöre katkı başarısı kriterleriyle değerlendirildiği İstanbul Marketing Awards ’tan Satış Noktasındaki Yenilikler kategorisinde Multinet Up MultiOnline Projesi ve Şikayet Yönetimi kategorisinde Multinet Up Pulse Projesi olmak üzere iki ödülle birden döndük.
2020
Finans, teknoloji, sigorta ve bu sektörler ile iş birliği içinde ortak proje yürüten şirketlerin yarıştığı “PSM AWARDS 2020” ‘de Yenilikçi Müşteri Etkileşimi, Deneyimi kategorisinde altın ödül kazandık.
Türkiye'nin en başarılı müşteri deneyimi projelerinin değerlendirildiği platform CX Awards , bu yıl 3. kez markaların müşteri deneyimi projelerini ödüllendirdi.Yapay zekâ destekli PULSE projesi ile “En Yenilikçi Jüri Özel Ödülü” ve Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisi’nde “Büyük Düşünce Ödülü” almaya hak kazandık.
2020
İş Dünyası ile pazarlama sektörünü bir araya getiren Marketing Meetup etkinliği kapsamında düzenlenen The Hammers Awards ’ı kazananlar açıklandı. Multinet Up, ‘’En İyi Müşteri Deneyimi Takımı’’ ve ‘’En İyi PR Takımı’’ kategorilerinde iki ödülün sahibi olduk..
2020
Finansal kuruluşların, finansal teknoloji şirketlerinin, finans kuruluşlarıyla ortak proje geliştiren şirketlerin en yenilikçi projelerini başarılarını ödüllendirmek üzere düzenlenen Sardis Awards da finansal teknoloji şirketleri kategorisinde yapay zeka destekli müşteri memnuniyeti ölçüm projesi PULSE ile inovasyon / yapay zeka kullanımı bölümünde en başarılı uygulama seçilerek Gümüş Sardis Ödülü ’nün kazananı olduk.
Marketing Türkiye, Kuantum Araştırma ve Deloitte’un yürüttüğü, Türkiye’de 12 ilde, 2800 işletmeyle gerçekleştirilen araştırmada B2B Memnuniyette Mükemmellik kategorisinde B2B Excellence Awards Büyük Ödülü kazanmanın yanı sıra Yemek Kartı kategorisinde “Yılın En İtibarlı İş Ortağı” seçildik.