​​​​2020 Ödüllerle Dolu Bir Yıl Oldu! Gururluyuz! ​

Multinet Up’ta yıllardır mükemmel müşteri deneyimi hedefiyle çalışıyor, gerçek anlamda fark yaratan bir deneyimin, hayatı kolaylaştıran ve değer yaratan çözümler ile mümkün olacağına inanıyoruz. Kararlılıkla ilerlediğimiz bu yolculuğa 2020’de de aynı heyecanla devam ettik. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen hep birlikte, daha iyi bir gelecek için sabırla çalıştığımız, birbirimize kenetlendiğimiz bu dönemde; tüm paydaşlarımızla beraber üretmenin değerini bir kere daha anladık. Kullanıcılarımızın sesini can kulağı ile dinlemeye devam ettik. Uçtan uca dijital çözümlerimiz ve hayata geçirdiğimiz yeni iş modellerimizle bize nerede ihtiyaç varsa orada olduk. Senelerin teknoloji ve yetenek yatırımı, paydaşlarımızla temasta olduğumuz her anın pürüzsüz bir deneyim yaratması hedefiyle geliştirdiğimiz projeler meyvelerini verdi, kullanıcılarımızdan muhteşem geri dönüşler aldık! 

Marketing Türkiye, Kuantum Araştırma ve Deloitte’un yürüttüğü, Türkiye’de 12 ilde, 2800 işletmeyle gerçekleştirilen araştırmada B2B Memnuniyette Mükemmellik kategorisinde B2B Excellence Awards Büyük Ödülü kazanmanın yanı sıra Yemek Kartı kategorisinde “Yılın En İtibarlı İş Ortağı” seçildik.

Finansal kuruluşların, finansal teknoloji şirketlerinin, finans kuruluşlarıyla ortak proje geliştiren şirketlerin en yenilikçi projelerini başarılarını ödüllendirmek üzere düzenlenen Sardis Awards’da finansal teknoloji şirketleri kategorisinde yapay zeka destekli müşteri memnuniyeti ölçüm projesi PULSE ile inovasyon / yapay zeka kullanımı bölümünde en başarılı uygulama seçilerek Gümüş Sardis Ödülü’nün kazananı olduk.

İş Dünyası ile pazarlama sektörünü bir araya getiren Marketing Meetup etkinliği kapsamında düzenlenen The Hammers Awards’ı kazananlar açıklandı.

Multinet Up, ‘’En İyi Müşteri Deneyimi Takımı’’ ve ‘’En İyi PR Takımı’’ kategorilerinde iki ödülün sahibi olduk.

Türkiye'nin en başarılı müşteri deneyimi projelerinin değerlendirildiği platform CX Awards, bu yıl 3. kez markaların müşteri deneyimi projelerini ödüllendirdi.

Yapay zekâ destekli PULSE projesi ile “En Yenilikçi Jüri Özel Ödülü” ve Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı Kategorisi’nde “Büyük Düşünce Ödülü” almaya hak kazandık.

Finans, teknoloji, sigorta ve bu sektörler ile iş birliği içinde ortak proje yürüten şirketlerin yarıştığı “PSM AWARDS 2020” ‘de Yenilikçi Müşteri Etkileşimi, Deneyimi kategorisinde altın ödül kazandık.

Türkiye’nin en önemli markalarının ticari satış başarısı, yaratıcılık etkileri ve inovatif yönlerinin sektöre katkı başarısı kriterleriyle değerlendirildiği İstanbul Marketing Awards’tan Satış Noktasındaki Yenilikler kategorisinde Multinet Up MultiOnline Projesi ve Şikayet Yönetimi kategorisinde Multinet Up Pulse Projesi olmak üzere iki ödülle birden döndük. 


2021’de Ödüllerimiz Devam Ediyor!

Bu yıl ilki düzenlenen “Pazarlama Kaptanları Ödülleri” 17 Şubat’ta dijital olarak gerçekleşen ödül töreninde sahiplerini buldu. Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, jüri değerlendirmesi ve halk oylaması sonucunda Dijital Pazarlama kategorisinde “Müşteri Yolculuğu” ve “MultiOnline” projeleriyle iki ödüle birden layık görülürken Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Bora Işık “Yılın Pazarlama Kaptanı” seçildi.

Fast Company Türkiye’nin geleneksel yöntemlerin yerine teknoloji ve dijitalleşme odaklı uygulamalarla inovasyon yaratan HR liderlerini, çalışan mutluluğu ile şirkette verimlilik ve hız kazandırma kriterlerine göre değerlendirdiği “En Yenilikçi 50 İK Lideri” listesinde Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcımız Özgür Yeşilyurt Yüngül yer aldı.


2021 yılı içerisinde Nice Medya tarafından düzenlenen "2. EX Awards Turkey Çalışan Deneyimi Ödülleri'nde", çalışan deneyimi benchmark'ı sonucunda 90 puanla en yüksek skoru alarak birincilik ödülüne layık görüldü.

Jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda, müşterilerimizin farklı durumlarda doğru karar alabilmelerine yardımcı olma ihtiyacıyla hayata geçirdiğimiz Flow Projemiz ile Satışta Teknoloji ve İnovasyon Kategorisinde gümüş ödül kazandık.​​​​​​​

Page CSS

.bg-green { background: #53B68C; padding: 34px; border-radius: 10px; } .bg-green .az-text .p {color: #ffff;}

.bg-white { padding: 34px; margin-top: 20px; border-color: #0d1313; border-radius: 10px; border: 1px solid; }

.bg-yellow { background: #E89335; padding: 34px; border-radius: 10px; margin-top: 15px;}

.bg-blue { background: #1B1D40; padding: 34px; border-radius: 10px; margin-top: 15px; }

.az-image { text-align: center; padding-bottom: 15px; }