notification-announcements

Duyurular

 

ceo-mesajı

 

Değerli Paydaşlarımız, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Sevgili Çalışanlarımız,

1999 yılında kurulan Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ve ödeme çözümleri ile kurumlara, üye iş yerlerine, tedarikçilerine ve tüketicilerine değer katan hizmetler sunarak bugün Türkiye’nin en büyük kapalı devre ödeme ağına sahip kurumlarından biri haline gelmiştir. Sektöre kazandırdığımız alternatif ödeme yöntemleri ve entegre çözümler ile farklı sektörleri birleştiren büyük bir ekosistemi yönetmektedir.

1,5 milyon kart kullanıcımız 57 binden fazla anlaşmalı noktamız ve 37 binden fazla kurumsal müşterimiz ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çalışmalarımıza Multinet Up ekosistemindeki faaliyetlerimizi çeşitlendirerek, Ar-Ge ve yeni inovasyon yatırımlarımızı güçlendirerek devam ediyoruz. Ayrıca, geliştirdiğimiz hizmetleri iş birliği yaptığımız kurumlara sunarak ekosistemimizdeki kapsayıcılığı arttırıyoruz.

İhtiyacımız olan teknolojiyi kendi bünyemizde üretebilme kabiliyetimiz sayesinde güvenli bir altyapı oluştururken, veri temelli ve sonuç odaklı geliştirmeler yapmamıza imkân tanıyan çevik çalışma kültürümüz ile kurumsal paydaşlarımızın en iyi çözüm ortağı oluyoruz.

Türkiye’nin kullanıcı memnuniyeti en yüksek ve en çok tercih edilen yemek kartı markasıyız.

Multinet Up çalışanlarının, bizi tercih eden kurumsal müşterilerimizin ve üye iş yerlerimizin paha biçilemez katkıları sayesinde, bugün hem sektörün dönüşümüne liderlik etmiş hem de katma değer üretmiş inovatif bir şirket olarak ekosistemimizi güçlendiriyoruz.

Önümüzdeki süreçte kurumlara sağladığımız faydayı en üst seviyeye çıkarmak ve teknolojiyle birlikte dönüşen iş dünyasının fırsatlarını toplumun hizmetine sunacak şekilde değere dönüştürmek için yürüttüğümüz çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

Bu süreçte gücümüze güç katan tüm paydaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunarım.

Sevgi ve saygılarımla,

Multinet Up CEO’su Ali Emre Sever