Hakkımızda

Değerli Paydaşlarımız, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Sevgili Çalışanlarımız,

1999 yılında kurulan Multinet Up bugün, 2 milyon kart kullanıcısı, 50.000 üye iş yeri ağı ve 25.000 kurumsal müşterisi ile Türkiye'nin 81 ilinde ve ilçelerinde faaliyetlerini sürdüren finansal teknoloji sektörünün öncü şirketi konumundadır. Sunduğumuz hizmet ve çözümlerle kurumların ve bireylerin hayatlarına yaptığımız katkılar, paydaşlarımız ve Türkiye için yarattığımız değer bizi sektörümüzün en güçlü markalarından biri yaptı. Tamamen şirketimiz bünyesinde ürettiğimiz, en yeni teknolojileri etkin şekilde kullanmamız ve faaliyetlerimizin temelini oluşturan yenilikçi yaklaşımımız markamızı rekabette öne çıkarıyor.

Bağlı olduğumuz Up Group'un bu alandaki küresel bilgi birikimi ve deneyimi ile güçlü bir sinerji yaratıyoruz. Aynı zamanda Multinet Up olarak, yenilikçiliğe ve Ar – Ge'ye yaptığımız yatırımlar bizi hem Grubumuz içinde hem de sektörümüzde öne çıkarıyor. 2016 yılında kurduğumuz Multinet inventiv ile yurt içi ve yurt dışında gerek kendi grup şirketlerimiz, gerekse de grup dışı şirketler için finansal teknoloji yazılımları üretiyoruz.

Multinet Up olarak paydaşlarımız için değer ve fayda yaratıyor, çok geniş bir ekosistemin temelini oluşturuyoruz ve bu konumumuzun bize getirdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Yetkin profesyonellerden oluşan bir takım olarak verdiğimiz hizmetin daima daha iyisini ve daha kalitelisini sunma gayreti içindeyiz. Bu gayretimizle paydaşlarımızın ilk tercih ettiği çözüm ortağı olmakta kararlıyız.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor, günlük hayatımızı ve çevremizi hızla değiştiriyor. Biz Multinet Up'ta sadece geleceğe uyum sağlamak amacıyla değil, aynı zamanda proaktif bir şekilde bu geleceğin şekillenmesine katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Sektöre girdiğimiz 1999 yılından itibaren ilk akıllı kart, ilk temassız kart, ilk ve tek mobil cüzdan ve son olarak ilk m-pos uygulaması sunan yemek kartı şirketi olarak bugüne kadar sektöre yön verdik, bu vizyonla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ortaya koyduğumuz başarımızda Türkiye'nin dört bir yanında başta özverili çalışanlarımız, vizyonumuza inanan ve bizimle iş birliği yapmayı tercih eden müşterilerimizin ve üye iş yerlerimizin de büyük payı bulunuyor. Tüm çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve iş ortaklarımıza başarı hikayemize katkıları için teşekkür ediyorum. Kurum kültürümüzde yenilikçilik ve girişimcilik değerlerimiz etkili olmaya ve bizlere yol göstermeye devam edecek. Türkiye'de ve dünyada hedeflerimiz doğrultusunda iştiraklerimizle birlikte faaliyetlerimize emin adımlarla ilerliyeceğiz.

​Sevgi ve Saygılarımla,
Demirhan ŞENER​

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Yukarı Çık