Boyner Kurumsal Yılbaşı Hediye Kodu ile %45’e Varan Vergi Avantajı Sizi Bekliyor
Çalışanlarınıza yılbaşında hediye seçerken ne alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız, Boyner hediye seçeneklerinin en yenisi dijital kod tam size göre! Seçkin markaların ürünlerine tek bir kod ile ulaşabilme olanağı sunan Boyner, müşterilerinin hediye alma serüveninde hediye çeki, hediye kartı ve dijital kod çözümleri ile rehber oluyor.
05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiGift Marka Çözümü Boyner Dijital Kod ile Kurumsal Hediyeler Daha Avantajlı!

Müşterilerinin farklı ihtiyaç ve isteklerini karşılamayı hedefleyen MultiGift marka çözümleri arasında bulunan Boyner Dijital Kodları ile işletmelere hediye, ödül, prim gibi konularda alternatifler sunmaktadır. Boyner Yılbaşı Dijital Hediye Kodu ile çalışanlarınıza, Boyner’de geçerli hediye kodları sunabilir, binlerce markada diledikleri gibi alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. 

 • Boyner Dijital Hediye Kartı, Outlet mağazaları hariç tüm Boyner ve YKM mağazalarında geçerlidir. Ayrıca QR kod ile mağazalarda alışveriş yapılabilir.
 • Boyner Dijital Hediye Kartı numarası www.boyner.com.tr adresinde online alışverişte geçerlidir.
 • Bu kart Boyner’deki tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir. (Ürün hediyesi ve çek kampanyaları hariç)
 • Kullanım süresi 2 yıldır.
 • Yüklenen bakiyeler farklı alışverişlerde parça parça kullanılabilir. Bakiye bittiğinde tekrar yükleme yapılamaz, tek kullanımlıktır.
 • Yüklenen tutar üzerindeki alışverişler için nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir.
 • Hamilinedir, kaybolduğunda takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.
 • İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde tek faturada şifreler birleştirilerek kullanılamaz.
 • Alacağınız hediyenin beğenilip beğenilmeyeceği endişesi yaşamadan sevdiklerinize Boyner Hediye Kartı vererek Boyner bünyesindeki ürün çeşitliliğinden faydalanmalarını sağlayabilir, kendi istedikleri veya ihtiyaçları olan ürünleri almalarına vesile olabilirsiniz.
 • Sevdiklerinize 2 yıl geçerliliği olan Boyner Hediye Kartı hediye ettiğinizde hemen kullanmak zorunda olmadıkları için arzu ettikleri zaman ihtiyaç olan ürünü satın almalarına yardımcı olabilirsiniz.
 • Boyner Hediye Kartı internet alışverişlerinde geçerli olduğu için mağazaya gitmeden de alışveriş yapma imkânı sunmaktadır.
 • Boyner Gift kartlar kampanya ve indirimlerde de geçerlidir.

Boyner Hediye Çözümleri ile Çalışanlarınız
Yılbaşı Hediyelerini Kendileri Seçsin!

Yılbaşı yaklaşırken işverenlerin çalışanlarına yılbaşı hediyesi arayışı hız kazanır. Herkesin zevkine ve ihtiyaçlarına uygun hediye seçiminde bulunmak oldukça zorken bir de bunun için ayrı ayrı alışveriş yapmak durumunda kalmak hem zaman kaybı yaratır hem de iş yükünü artırır. Ayrıca yılbaşı gibi özel dönemlerde hediye seçimi için vaktiniz oldukça kısıtlıdır ve acele etmeniz gerekir. Üstelik seçtiğiniz ürünlerin şirket bütçesine uymaması halinde işletme giderlerinde artış yaşayabilirsiniz.

Tüm bu sorunları kökten çözmeye yardımcı olan hediye kartları, yılbaşı, bayramlar veya diğer tüm kutlama ve ödüllendirmelerinizde hediyeler için akıllı bir alternatif olurken Boyner hediye kartı, Boyner hediye çeki ve dijital kodu sunduğu avantajlar sayesinde firmaların yılbaşı heyecanına ortak olur. Boyner dijital kodu ile çalışanlarınızın seçkin markalar arasından ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapabilmesine olanak sağlayabilir, böylelikle personel memnuniyetini artırarak çalışan motivasyonunda yükseliş yakalayabilirsiniz. dijital kodlar ile Boyner mağazalarında ve internet sitesinde bulunan seçkin markaların ürünlerine kolaylıkla ulaştırır, herkesin dilediği ürüne özgürce kavuşmasını sağlarsınız.

Page CSS
.boyner-baslik{padding-bottom:40px}.section-1,.section-2,.section-3,.section-4,.section-5{padding:50px}.boyner-logo-text{padding:20px 60px 0 0}.form-boyner{background-color:#f5f5f5;border-radius:5px;padding-block: 20px;}.boyner-kod-text h2{font-size:24px !important}.boyner-kod-text p{font-size:18px !important;line-height : 35px !important}#gbbptogn2n img{height:auto !important;width:auto!important}#gbn88cl8c1{padding:40px !important}#gb716o55nd .nav-tabs {display:flex !important}#gb716o55nd .nav-tabs li{width:100% !important}#gb716o55nd .nav-tabs li a{padding:30px;max-height:130px; height:130px;text-align: center;font-size: 18px;color: #333;font-weight: 700;}.nav-tabs li.active, .nav-tabs li.active a:focus, .nav-tabs li.active a:hover {background-color: #1B1D40 !important;}#gb716o55nd .nav-tabs .active a{padding:30px;background-color: #1B1D40 !important;text-align:center;font-size:18px;color: #fff;font-weight: 700;}#gb716o55nd .nav-tabs .active:focus,#gb716o55nd .nav-tabs .active:hover {padding:30px;color: #555; cursor: default; background-color: #1B1D40 !important;text-align: center;font-size: 18px;color: white;font-weight: 700;}.sizi-arayalim{font-size: 3rem;margin: 0;display: block;text-align: center;text-transform: uppercase;font-weight: 600 !important;padding-top:20px}.sizi-arayalim-text{font-size: 1.7rem;font-weight: 600 !important;display: block;text-align: center;margin:15px 0px 20px;}#gb34xzwyum{padding-top:30px !important}ul.bullet li{font-size: 18px}#gb0ljonbre p{font-size:25px;font-weight:500;padding-top:17px}#gbfh2ru5wn h5{font-size:30px}#gbfh2ru5wn p span{font-size:18px}#edit-processed-text p{display:none}@media(max-width:576px){.section-1,.section-2,.section-3,.section-4,.section-5{padding:0 !important}#gb716o55nd .nav-tabs .active a{padding:0;font-size: 19px;height:75px !important;display:flex;aligin-items:center !important }#gb716o55nd .nav-tabs li a{padding:0; font-size:19px;height:75px !important;display:flex;align-items:center !important;justify-content: center !important; }#gbfh2ru5wn{padding:30px 0}.form-boyner{padding:21px 29px 56px 15px;padding-top:15px}.boyner-logo-text{padding:20px 0px 0px 0px !important}#gby5k013kn{padding-bottom:30px !important}#gbbptogn2n{text-align:center !important}.boyner-kod-text{padding-top:30px !important}#gbn88cl8c1{padding:40px 0px !important}} .field.field--name-field-page-css.field--type-text-long.field--label-hidden.field--item { display: none; } .page-node-1243 #undefined-sticky-wrapper,.page-node-1243 .header, .page-node-1243 .region-breadcrumb,.page-node-1243 .footer-menu { display: none; } @media only screen and (max-width: 767px){ body.page-node-1243 { padding-top: 0px !important; }}.form-item-ad, .form-item-soyad, .form-item-telefon-numarasi,.form-item-email-adresi { display: inline-flex; width: 49%; } .form-item-soyad,.form-item-email-adresi { float: right; }
Yukarı Çık