notification-announcements

Duyurular

 

Boyner Kurumsal Yılbaşı Hediye Kodu ile %45’e Varan Vergi Avantajı Sizi Bekliyor

Çalışanlarınıza yılbaşında hediye seçerken ne alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız, Boyner hediye seçeneklerinin en yenisi dijital kod tam size göre! Seçkin markaların ürünlerine tek bir kod ile ulaşabilme olanağı sunan Boyner, müşterilerinin hediye alma serüveninde hediye çeki, hediye kartı ve dijital kod çözümleri ile rehber oluyor.

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

MultiGift Marka Çözümü Boyner Dijital Kod ile Kurumsal Hediyeler Daha Avantajlı!

Müşterilerinin farklı ihtiyaç ve isteklerini karşılamayı hedefleyen MultiGift marka çözümleri arasında bulunan Boyner Dijital Kodları ile işletmelere hediye, ödül, prim gibi konularda alternatifler sunmaktadır. Boyner Yılbaşı Dijital Hediye Kodu ile çalışanlarınıza, Boyner’de geçerli hediye kodları sunabilir, binlerce markada diledikleri gibi alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. 

Boyner Hediye Çözümleri ile Çalışanlarınız
Yılbaşı Hediyelerini Kendileri Seçsin!


Yılbaşı yaklaşırken işverenlerin çalışanlarına yılbaşı hediyesi arayışı hız kazanır. Herkesin zevkine ve ihtiyaçlarına uygun hediye seçiminde bulunmak oldukça zorken bir de bunun için ayrı ayrı alışveriş yapmak durumunda kalmak hem zaman kaybı yaratır hem de iş yükünü artırır. Ayrıca yılbaşı gibi özel dönemlerde hediye seçimi için vaktiniz oldukça kısıtlıdır ve acele etmeniz gerekir. Üstelik seçtiğiniz ürünlerin şirket bütçesine uymaması halinde işletme giderlerinde artış yaşayabilirsiniz.

Tüm bu sorunları kökten çözmeye yardımcı olan hediye kartları, yılbaşı, bayramlar veya diğer tüm kutlama ve ödüllendirmelerinizde hediyeler için akıllı bir alternatif olurken Boyner hediye kartı, Boyner hediye çeki ve dijital kodu sunduğu avantajlar sayesinde firmaların yılbaşı heyecanına ortak olur. Boyner dijital kodu ile çalışanlarınızın seçkin markalar arasından ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapabilmesine olanak sağlayabilir, böylelikle personel memnuniyetini artırarak çalışan motivasyonunda yükseliş yakalayabilirsiniz. dijital kodlar ile Boyner mağazalarında ve internet sitesinde bulunan seçkin markaların ürünlerine kolaylıkla ulaştırır, herkesin dilediği ürüne özgürce kavuşmasını sağlarsınız.