MultiNet Yemek Kartı Sağladığı Avantajlar

MultiNet Yemek Kartı, çalışanlara 30.000'den fazla noktada, en avantajlı fiyatlarla ve kampanyalarla yemek seçme özgürlüğü sunarken; işverene, insan kaynakları ve satın alma departmanlarına da avantajlar sağlar. Siz de MultiNet yemek kartı başvurusu yapın, avantajlardan hemen yararlanmaya başlayın!

  • Vergi Avantajı Sağlar: Yemek bedeli ödemelerinizi MultiNet yemek kartı ile yaparak vergi istisnasından faydalanabilir ve çalışanlarınız için yaptığınız yemek bedeli ödemelerinde %100 oranında yemek kartı vergi avantajı sağlayabilirsiniz.
  • Personel Giderlerinde Tasarruf: Gelir Vergisi Kanunu'na göre, çalışanlarınıza KDV dahil günlük 24,84 Türk Lirası tutarına kadar yemek bedeli verdiğinizde; SGK İşveren Hissesi, SGK İşçi Primi, Gelir Vergisi ve Damga Vergisi'nden muaf tutulursunuz. Çalışan başına yıllık 6.000 Türk Lirası'na varan tasarruf sağlarsınız.

İşverene Sağladığı Avantajlar

  • Fiş Toplama Derdini Ortadan Kaldırır: Çalışanlarınızın yemek bedeli ödemelerini MultiNet yemek kartı ile gerçekleştirdiğinizde, her yemeğin fişi ille ayrı ayrı uğraşmak yerine ayda 1 fatura ile tüm yemek ödemelerini muhasebeleştirebilirsiniz.
  • Hızlı ve Kolay Kontrol İmkanı Sağlar: MultiNet Up tarafından müşterilerinin kullanımına sunulan Online Yönetim Paneli sayesinde, yemek harcamaları ile ilgili tüm kontrol sizde olur. Rapor oluşturma, harcama detayı görüntüleme, kayıp/çalıntı kart blokaj işlemleri, bakiye yükleme ve fatura görüntüleme gibi işlemleri tek bir panel üzerinden ve 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

İşverene Sağladığı Avantajlar

  • Çalışan Motivasyonunu Artırır: MultiNet yemek kartı sayesinde, çalışanlara yemek seçme özgürlüğü vererek motivasyonlarının artmasını sağlayabilirsiniz. MultiNet yemek kartı, Türkiye genelinde 30.000'den fazla üye iş yerinde geçerlidir ve bu sayede, çalışanlar her çeşit yemeğe ve restorana erişim imkânına sahip olurlar.
  • Çalışanlar İçin Daha Fazla Esnek Yan Hak Tanır: Çalışanlarınız, MultiNet yemek kartı kullanarak istedikleri yemekleri ve restoranları seçebilirler. Ayrıca,gıda market alışverişlerini de gerçekleştirebilirler.

İnsan Kaynakları Departmanına Sağladığı Avantajlar

  • Operasyonel İş Yükünü Azaltır: Yemekhane kurulumu ve yönetimi gibi işleri ortadan kaldırarak zamandan, personelden ve yerden tasarruf etmenizi sağlar.
  • Hijyen Sorumluluğunu Ortadan Kaldırır: Yemekhanenin ve yemeklerin hijyenini koruma görevini üzerinizden alır ve önemli bir riski ortadan kaldırır.

KURUMSAL
BAŞVURU FORMU

Bu sayfadan firmanız çalışanları için MultiNet yemek kartı başvurusu yapabilirsiniz.