notification-announcements

Duyurular

 

B2B Excellence Awards’da İki Ödül Birden

26.11.2020

Yılın En İtibarlı İş Ortakları’nın ödüllendirildiği B2B Excellence Awards’ta Multinet Up’a iki ödül birden!

Multinet Up,

Türkiye’nin En İyi Müşteri Deneyimi Sunan Markası Seçildi!

B2B Marketing & Management Summit etkinliği kapsamında düzenlenen B2B Excellence Awards ödül töreninde “Yılın En İtibarlı İş Ortakları” seçildi. Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up; B2B Memnuniyette Mükemmellik kategorisinde B2B Excellence Awards Büyük Ödülü kazanmanın yanı sıra Yemek Kartı kategorisinde “Yılın En İtibarlı İş Ortağı”  seçildi.

Marketing Türkiye, Kuantum Araştırma ve Deloitte iş birliği ile hayata geçirilen B2B Excellence Awards’un “Yılın En İtibarlı İş Ortakları” ödülleri, 24 Kasım’da B2B Marketing & Management Summit kapsamında gerçekleştirilen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Kuantum Araştırma’nın Türkiye temsili 2 bin 800 işletmeyle yürüttüğü geniş kapsamlı araştırmada yapılan değerlendirmeler, “Mükemmellik Marka Modeli” adı altında Bilinirlik Puanı, Müşteriye Verilen Önem, Tanıma ve Beğeni Puanı, Mevcutta Markanın Tercih Durumu olmak üzere dört ana başlık altında dokuz alt kritere göre yapıldı. B2B Excellence Awards’ın ödüllendirme mekanizması Deloitte’un uzmanlığıyla değerlendirildi.

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, yemek kartı çözümü MultiNet ile yemek kartı kategorisinde birincilik ödülünü kazanırken, B2B Excellence Awards’un ön plana çıkan kategorisi “B2B Memnuniyette Mükemmellik” kategorisinde büyük ödülün de sahibi oldu.

Multinet Up’ta hayatı kolaylaştıran yeni nesil çözümleri mükemmel müşteri deneyimi hedefiyle müşterilerine sunduklarını ifade eden Multinet Up CEO’su Demirhan Şener, “Multinet Up’ta ‘Mükemmel çalışan deneyimi, mükemmel müşteri deneyiminin ön koşuludur’ prensibi ile çalışıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin geri dönüşleri bizim için mutluluğun asıl kaynağı ve başarının en iyi ifadesi. Bununla birlikte hem B2B Memnuniyette Mükemmellik kategorisinde hem de yemek kartı çözümümüz MultiNet ile Yemek Kartı kategorisinde ödüle layık görülmek bu başarıyı taçlandırdı, ayrıca kıvanç verdi. Bu ödülleri Multinet Up’taki her bir çalışma arkadaşımız adına alıyor, bizi bu ödüle layık gören çok değerli paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.