notification-announcements

Duyurular

 

MultiPay ile Temassız Ödeme

MultiPay’de Ödeme Şimdi Daha Da Kolay: Telefonunuzu Yaklaştırın, Temassız Ödeyin!  

MultiPay ile Ödeme Artık Çok Kolay!

Ödemelerinizi MultiPay uygulamasının yeni “Temassız Ödeme” yöntemi ile artık daha kolay gerçekleştirebilirsiniz! 

Ana Sayfadan Temassız Ödeme Adımları: 

  1. Ana sayfada yer alan “Ödeme Yap” butonuna tıkladıktan sonra, devam eden menüde karşınıza ödeme yöntemini seçmeniz için iki buton gelir.  
  2. Bu butonlardan “Temassız Öde“ butonuna tıkladığınızda, ekranda “Temassız ödeme aktif olabilmesi için telefonunuzu POS cihazına tutunuz.” mesajı belirir.  
  3. Bu mesaj belirdikten sonra telefonunuzu MultiPos cihazına yaklaştırdığınız durumda, ödemeniz temassız olarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir.  

“Cüzdan” Sekmesinden Temassız Ödeme Adımları:  

  1. Ana sayfanın sol üst kısmında bulunan “Cüzdan” sekmesine tıklanır ve kartlarınız görüntülenir.   
  2. Aşağıda bulunan  “Ödeme Yap” butonuna tıkladıktan sonra, devam eden menüde karşınıza ödeme yöntemini seçmeniz için iki buton gelir.  
  3. Bu butonlardan “Temassız Öde“ butonuna tıkladığınızda, ekranda “Temassız ödeme aktif olabilmesi için telefonunuzu POS cihazına tutunuz.” mesajı belirir.  
  4. Bu mesaj belirdikten sonra telefonunuzu MultiPos cihazına yaklaştırdığınız durumda, ödemeniz temassız olarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir.  

*Temassız ödeme özelliği; NFC özelliği bulunan Android cihaza sahip ve fiziksel kartı MultiPay uygulamasına tanımlanmış olan kullanıcılarda aktif olacaktır. Diğer durumda Karekod ile ödeme sayfasına yönlendirecektir.