Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation LinksTatliPara

​​​​​​​​

​ ​

TatlıPara nedir?

TatlıPara, her gün kullandığınız MultiNet bakiyenizin ay sonu gelmeden bitmesini engelleyen en eğlenceli ve kazançlı yoldur. TatlıPara, tüm Türkiye genelindeki binlerce anlaşmalı noktalarda yaptığınız harcamalardan kazandığınız, MultiNet bakiyenize eklenen gerçek paradır. 1 TatlıPara 1 TL’ye eşit olup, kazandığınız TatlıPara’ları tüm MultiNet noktalarında dilediğinizce harcayabilirsiniz.

TatlıPara nasıl kazanılır?

TatlıPara kazanmak için öncelikle Multinet’in mobil uygulaması olan MultiPay’i indirmeniz gerekiyor. MultiPay’in içinde yer alan Harcama Noktaları bölümüne gelip TatlıPara ikonuna tıkladığınızda, TatlıPara’nın geçtiği kampanyalı noktalarımızı göreceksiniz. Bu bölümden harcama yapacağınız restoranı seçerek, açılan sayfadaki ‘Bugün Buradayım’ butonuna basmanız yeterli. Bu noktadan sonra, seçtiğiniz yerde MultiNet ile yaptığınız harcamadan otomatik olarak TatlıPara kazanacaksınız!

Bir işletmenin TatlıPara noktası olduğunu nasıl anlarsınız?

Bunu anlamak için, 2 yoldan birini takip edebilirsiniz:
 1- MultiPay’deki Harcama Noktaları bölümüne gelip TatlıPara ikonuna tıklayabilir, açılan listeden gitmek istediğiniz restoranı seçebilirsiniz


 2- MultiPay’deki Harcama Noktaları bölümüne gelip, arama alanına gitmek istediğiniz restoranın adını yazarak aratabilirsiniz. Sonrasında aramanız liste halinde size gösterilir. Eğer aradığınız restoranın yanında TatlıPara ikonu görüyorsanız, güzel haber, burada TatlıPara kazanabilirsiniz!

TatlıPara kazanmaya bugün başlayın!

TatlıPara kazanmak, kazandığınız TatlıPara’ları görüntülemek ve size özel avantajlı kampanyalardan faydalanmak için hemen MultiPay’i indirin.

MultiPay​ İndir

Multinet | GooglePlayMultinet | App Store
QR Kod  
Multinetli Ol