Finansal Servislerimizle Tanışın

Finansal hizmetler alanında Türkiye'nin ilk ön ödemeli kartını çıkaran ininal, işletmelere sanal ödeme altyapısı getiren ilk ödeme kuruluşu olan iPara, banka kullanıcısı olup avantajlar dünyasına odaklanan kullanıcılar için geliştirilen YesClub markalarımızla tanışın.

İşinizi online'a taşımak ve e-ticaret yapmak iPara'yla çok kolay. Her banka ile ayrı ayrı tamamlamanız gereken teknik ve hukuki süreçlerle zaman kaybetmek yerine iPara altyapısıyla tek bir entegrasyon yaparak tüm banka ve kredi kartları ile online ödeme alabilirsiniz. Sanal POS ile müşterilerinize "Tek Tıkla Ödeme" ve Kart Saklama" gibi seçenekeler sunabilir ve sitenizdeki sepet terk etme oranını düşürebilirsiniz.

YES Club Türkiye'nin en eğlenceli ve fırsatlarla dolu yaşam kulübüdür. İstanbul Yes Kart TROY güvencesiyle 30.000'den fazla noktada size ayrıcalıklar ve indirimler sunar. Ayrıca İstanbul Tema Park'a 12 ay boyunca sınırsız giriş hakkı Anadolu Ateşi gibi her hafta düzenlenecek görkemli konser ve gösterilere ücretsiz katılabilirsiniz!

Visa altyapısıyla her yerde geçerli olan ininal kartla banka hesabına gerek duymadan ve ekstrelerle ya da borçlarla uğraşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Güncel bakiyeni ve ödeme işlemlerini görüntülediğin, faturalarını tek tıkla ödeyebildiğin mobil cüzdan sayesinde bankan cebinde!

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Page CSS
@media(min-width:1400px){div#gbe968cscz { margin-top: 142px; }.mg80 { width: 80%; margin: 0 auto; }.multinet-bg .col-sm-10 .heading h1 { margin: 45px 0; }}
Yukarı Çık