Multinet UP Editör

Yazar:

Multinet UP

Editör

30.04.2021
5 Dakika Okuma Süresi

Bayram Motivasyonu: Çalışanlarınıza Ramazan Bayramı Hediyesi

Pandeminin sabırsızlıkla beklediğimiz bayram günlerini bile etkilediği bu dönemde, hepimizin fazlaca motivasyona ihtiyacı var. Evden çalışmak, ofis ortamından uzaklaşmak ve dışarı çıkma kısıtlamalarıyla sosyal hayatın çok uzaklardan bizlere el salladığı bu zamanda, Ramazan Bayramı’nı dostlarımız ve aile büyüklerimizden ayrı geçireceğiz. 

Peki, tüm bunlar olurken iş planına uyum sağlamaya çabalayan, normal olmayan bir dönemi görevine yansıtmadan yürüten çalışanlarınızı mutlu etmek istemez misiniz? Bayram sevincini uzaktan da olsa onlarla paylaşmak için çalışanlarına Ramazan Bayramı hediyesi vermek birçok şirketin planları arasında bulunuyor. Siz de bu konuyu değerlendirmek isterseniz çalışanlara Ramazan Bayramı hediye önerilerini şöyle bir sıralayalım. İşte, bayramda çalışanlarınızı mutlu etmenin en pratik yolları!

İçerik Başlıkları

Bayramın Olmazsa Olmazı; Bayram Çikolatası

Ramazan Bayramı’nda ziyarete gelen misafire ya da bayram şekeri toplamayan çocuklara ikram edilen şekerlemeler köklü geleneklerimizden biri. Bu sene şeker toplamaya gelen çocuklar olmayacak ya da bayram ziyaretleri gerçekleşmeyecek ama çalışanlarınıza bu mutlu eden geleneği yaşatmak için ağızlarını tatlandıracak bir hediye gönderebilirsiniz. Çalışanlarınızın evine göndereceğiniz bayram şekerlemeleri ya da bayram çikolatası onları çok mutlu edecektir. Ancak bu dönemde yaşanacak lojistik ve kargo sıkıntılarını planlayarak şekerlemelerinizi veya çikolata kutularınızı önceden hazırlayıp çalışanlarınıza ulaştırmanız gerektiğini unutmamalısınız.
 

Maaşa Ek Nakit Yardımı

Bayram tatili için yapılacak masraflara destek olması amacıyla değerlendirilen maaşa ek nakit para desteği bir diğer seçenek. Bu seçenek daha çok Ramazan Bayramı yardımı olarak değerlendirilse de bayram hediyesi için de verilebilir. Çalışanlar kendilerini gönderilen nakit yardımını; kıyafet, gıda ya da diğer ihtiyaçları için kullanabilirler. Ancak nakit yardımlarının işverene getirdiği vergi sorumluluğu unutulmaması gereken bir detay. Çalışanlarınıza ulaştıracağınız nakit yardımı fikrine bu gerçeği değerlendirerek karar vermenizde yarar var.
 

Hediye Kartları

Son yıllarda hediye mantığına pratiklik katan bir çözüm olarak hediye kartlarını da değerlendirebilirsiniz. Hediye kartlarına yüklediğiniz bakiye ile geçerli noktalarda alışveriş yapılabilen bu uygulama oldukça tercih edilen bu çözüm. Eğer konu hediye kartı ise Türkiye’nin ilk kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı olan MultiGift ile mutlaka tanışmalısınız. Operasyonel sorumluluklarla uğraşmadan üstelik bir de %39’a varan vergi avantajından yararlanarak çalışanlarınızı mutlu etmek için MultiGift hediye kartını değerlendirebilirsiniz. Böylece çalışanlarınız, 20.000 noktada geçerli MultiGift hediye kartına yüklemiş olduğunuz bakiyeler ile ihtiyaçlarına direkt ulaşarak özgürce gıda, kırtasiye, giyim ya da elektronik alışverişi imkânını yakalayabilir!

MultiGift hediye kartıyla vergi avantajı sağlayarak çalışanlarınızı ödüllendirmek için hemen bilgilerinizi bırakın, MultiGift ayrıcalıklarını öğrenin.

En Temassız ve En Güvenli Hediye; MultiGift Sanal Kart

bayram hediyesi

Bu bayram market market gezemiyoruz, mağaza vitrinlerine göz atamıyoruz fakat online alışveriş ve MultiGift iyi ki var! Çalışanlarınıza temassız ve güvenli alışveriş özgürlüğünü hediye etmek için MultiGift sanal kart ya da Trendyol, A101, CarrefourSA gibi MultiGift marka çözümlerinden yararlanarak dijital kod kullanabilirsiniz. Böylece çalışanlarınız, cep telefonlarına SMS kodu olarak ulaşan yardım bakiyelerini online alışverişlerde kolaylıkla kullanabilirler! Haydi devir temassız çözüm devri. MultiGift çözümleri ile tanışmak için başvurunuzu hemen yapın! 

Submitted bygamzegulden.sigircion30.04.2021

Yeni içeriklerimizden haberdar olmak için bilgilerinizi girin

Yukarı Çık