Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation Linksceonun-mesajı

Up Group Çözümleri Up Group

Demirhan Şener Değerli Paydaşlarımız,1999 yılında kurulan Multinet Up bugün 21.000 müşterisi, 1,8 milyonu aşan kart kullanıcısı, 35.000’e yakın üye işyeri ağı ile Türkiye’nin 81 ilinde ve ilçelerinde faaliyetlerini sürdüren finansal teknoloji sektörünün öncü şirketi konumundadır. Sunduğumuz hizmet ve çözümlerle kurumların ve bireylerin hayatlarına yaptığımız katkılar, paydaşlarımız ve Türkiye için yarattığımız değer bizi sektörümüzün en güçlü markalarından biri yaptı. Tamamen şirketimiz bünyesinde ürettiğimiz, en yeni teknolojileri etkin şekilde kullanmamız ve faaliyetlerimizin temelini oluşturan yenilikçi yaklaşımımız markamızı rekabette öne çıkartıyor.

Bağlı olduğumuz Up Group’un bu alandaki küresel bilgi birikimi ve deneyimi ile güçlü bir sinerji yaratıyoruz. Ama aynı zamanda Multinet Up olarak, yenilikçiliğe ve Ar – Ge’ye yaptığımız yatırımlar bizi hem Grubumuz içinde hem de sektörümüzde öne çıkartıyor. Geçen yıl kurduğumuz Multinet inventiv ile yurtiçi ve yurtdışında gerek kendi grup şirketlerimiz, gerekse de grup dışı şirketler için finansal teknoloji yazılımları üretiyoruz.

Multinet Up olarak paydaşlarımız için değer ve fayda yaratıyor, çok geniş bir ekosistemin temelini oluşturuyoruz ve bu konumumuzun bize getirdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Yetkin profesyonellerden oluşan bir takım olarak verdiğimiz hizmetin daima daha iyisini ve daha kalitelisini sunma gayreti içindeyiz. Bu gayretimizle paydaşlarımızın ilk tercih ettiği çözüm ortağı olmakta kararlıyız.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor, günlük hayatımızı ve çevremizi hızla değiştiriyor. Biz Multinet Up’ta sadece geleceğe uyum sağlamak amacıyla değil, aynı zamanda proaktif bir şekilde bu geleceğin şekillenmesine katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Sektöre girdiğimiz 1999 yılından beri ilk akıllı kart, ilk temassız kart ve son olarak ilk ve tek mobil cüzdan sunan yemek kartı şirketi olarak bugüne kadar sektöre yön verdik, bu vizyonla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ortaya koyduğumuz başarılı performansımızda Türkiye’nin dört bir yanında özveriyle çalışan ekiplerimiz kadar, vizyonumuza inanan ve bizimle işbirliği yapmayı tercih eden müşterilerimizin ve üye işyerlerimizin de büyük payı bulunuyor. Bunun için tüm paydaşlarımıza teşekkür etmeyi bir görev kabul ediyorum.

Türkiye’de ve dünyada hedeflerimiz doğrultusunda faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Demirhan Şener​

Multinetli Ol Multinetli Ol