MultiGift'in Kullanıldığı Alanlar

Siz de müşterilerinizin ve çalışanlarınızın memnuniyeti sağlarken şirketinize tasarruf ettirmek için MultiGİft ile tanışın!

 • Çalışan Yardımı
 • Esnek Yan Haklar
 • Bayi Sadakat Programları
 • Çalışan Motivasyonu ve Teşvik
 • Marka Kartı

Firmanıza özel tasarım hediye kartları oluşturabilirsiniz.

Firmanızın dönemsel olarak yapmış olduğu Ramazan Bayramı Yardımı, Sendikal Yardımlar, Ayakkabı Yardımı gibi çalışan yardımları için tasarlanmış olan MultiGİft ile geleneksel yöntemlerin aksine çalışanlarınızın ihtiyacına özel kurumsal hediye kartları oluşturabilirsiniz. Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı MutiGift ile operasyonel süreçlerinizi azaltarak ihtiyacınız olan tüm çözümleri %39'da varan vergi avantajı ile tek kartta bulabilirsiniz.

Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi özel günlerde geleneksel koli yöntemleri işletmenize kolilerin tedariği, depolanması, lojistik süreçlerin yönetimi, dağıtılması gibi pek çok operasyonel yük oluştururken; ihtiyaçlarının tam karşılıklarını alamadıkları için memnuniyetsiz olan çalışanlara da neden olmaktadır. Üstelik tüm bu süreçlerin dışında oluşturduğu iş gücü ve operasyonel süreçler nedeniyle de firmanıza gizli maliyetler oluşturmaktadır. MultiGift ise tüm bu ihtiyaçları tek kartta çözüm sunarken işletme maliyetlerinizde %39'a varan tasarruf sağlar.

Üstelik MultiGİft Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartıdır ve rakiplerinin aksine hem fiziki hem de sanal kart* olarak kullanılabilmektedir. Çek gibi geleneksel yöntemlerde çalışanlarınız bakiyelerinin tümünü tek seferde harcamak zorundadır, ancak MultiGift ile çalışanlarınız istediği tutarda özgürce harcama yaparken, MultiPay üzerinden anlık olarak bakiyelerini takip edebilme kolaylığından faydalanır.

MultiGift neden farklıdır?

Çalışanlarınıza bakiyelerini nasıl ve nerede harcayacağını bilemediği, operasyonel yükü fazla olan tek kullanımlık hediye çekleri vermeniz halinde hem çalışanlarınızın seçimlerini kısıtlamış hem de motivasyonlarını sağlayamamış olursunuz.

Ancak yeni nesil kurumsal hediye kartı MultGİft ile her yaş ve kültürden çalışana hitap eden ve onların kişisel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilirsiniz. Üstelik çalışanlarınız ihtiyaçlarına özel tasarlanmış bu kartları 7.000'in üzerinde" as "20.000'e yakın noktada ve bakiyelerini bölerek özgürce harcarken, firmanıza %39'a varan vergi avantajından faydalanır.

*MultiGift sanal kartlar sadece perakende
noktalarında kullanılabilmektedir, sanal kartlarla
marketlerde harcama yapılamamaktadır.

MultiGift'in firmanıza sunduğu avantajlar nelerdir?
 • MultiGift çalışan sayısı farketmeksizin tüm sektörlerde ve farklı büyüklükteki firmalara adapte edilebilir çözümler sunar.
 • Çalışan ödüllendirmelerinizde %39'a varan vergi tasarrufu sağlayarak firmanıza mali avantaj kazandırırsınız.
 • Çalışanlarınıza bakiyelerini Türkiye'nin 81 ilinde giyimden gıdaya, anne-bebek ürünlerinden ev eşyası, elektroniğe kadar farklı kategoride 7.000'in üzerinde" as "20.000'e yakın noktada özgürce harcama imkanı sunarsınız.
 • Fatura toplama ile uğraşmadan çalışan yardımlarınızda operasyonel kolaylık sağlar zaman ve işgücünden tasarruf edersiniz.
 • Çalışan prim ve teşvik ödeme süreçlerinizin tamamını kendi İnsan Kaynakları yazılımlarınız ve bordro sistemleriniz ile senkronize ederek 7/24 online olarak yönetebilirsiniz.
 • Kişiye özel ödüllendirme seçeneklerini online ve tek tıkla oluşturabilir, şirket maliyetinizi kontrol ederken zamandan ve işgücünden tasarruf edebilirsiniz.
 • Her yaş ve kültürden çalışana hitap eden ve onların kişisel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilirsiniz.
MultiGift'in çalışanlarınıza sunduğu avantajlar nelerdir?
 • İhtiyaçlarına özel tasarlanmış hediye kartları ile bakiyelerini özgürce kullanabilirler.
 • Türkiye genelinde 7.000'in üzerinde" as "20.000'e yakın noktada harcamalarını yapabilirler.
 • Harcama geçmişlerini ve bakiyelerini MultiPay'den izleyebilir, harcama noktalarına uygulamadan ulaşarak yol tarifi alabilirler.
 • Multinet'in sunmuş olduğu faydaları ve avantajlı kampanyaları takip ederek kazanmaya devam ederler.

Binlerce noktada geçerli MultiGift ile çalışanlarınızın ihtiyaçlarına özel
kişiselleştirilmiş tüm çözümleri tek kartta onlara sunabilirsiniz.

Siz de çalışan maliyetlerinden tasarruf
etmek için hemen MultiGift'li olun

Çalışan motivasyonunun her geçen gün önem kazandığı iş dünyasında yan hak ve ödüllendirmelerde çeşitlilk ve kolaylık da firmalar için öncelik kazanmaktadır. Kişilere özel tasarlanabilen Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı MutiGift ve tedarik çözümleri ile çalışanlarınızın motivasyonu için ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri Multinet avantajlarıyla ve tek çözüm ortağı ile karşılayabilirsiniz.

Firmanız çalışanlarının evli veya bekar olması, çocuk sahibi olup olmaması, cinsiyeti, yaşı ve pek çok kriter çalışanların yan hak beklentilerinde farklılık yaratmaktadır. Binlerce noktada geçerli MultiGift ve tedarik çözümleri ile çalışanlarınızın ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş tüm ürünleri, kendi seçimlerini yapabilecekleri portallerde onlara sunabilirsiniz.

Firmalara Avantajları Nelerdir?
 • Firmanız çalışanlarının evli veya bekar olması, çocuk sahibi olup olmaması, cinsiyeti, yaşı ve pek çok kriter çalışanların yan hak beklentilerinde farklılık yaratmaktadır. Binlerce noktada geçerli MultiGift ve tedarik çözümleri ile çalışanlarınızın ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş tüm çözümleri portalde onlara sunabilirsiniz.
 • Farklı ihtiyaçlar için farklı tedarikçiler ile çalışmak yerine tek çözüm ortağı ile tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.
 • Çalışanlarınıza standart yan hakları sunmak yerine tercihi onlara bırakarak beklentilerine uygun yan hak paketleri oluşturmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Çalışanlarınıza giyimden gıdaya, anne-bebek ürünlerinden ev eşyası, elektroniğe, eğlence ve sanat etkinliklerine kadar farklı kategoride özgürce seçim imkanı sunabilirsiniz.
 • Çalışanlarınızın yan hak maliyetlerini personel bazında daha etkin yönetebilirsiniz.
 • Mevcut maliyetler ile bütçenizin etkin kullanımını ve öngörülebilir artışlar ile uzun vadede maliyet yönetimini sağlayabilirsiniz.
 • Çalışanlarınızın kariyer seviyesine göre farklılaşan yan hak paketleri sunabilirsiniz.
 • İnsan kaynakları ve satınalma departmanlarınızın operasyonel süreçlerini otomatikleştirerek, tek çözüm ortağı ile çalışabilirsiniz.
Çalışanlarınıza Avantajları Nelerdir?
 • Çalışanlarınız kişiselleştirilmiş çözümler içerisinden ihtiyaçlarına özel seçimleri tek portalde bulabilirler.
 • Yıllık bütçelerini ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirerek ihtiyaçlarının tam karşılığını alabilirler.
Siz de çalışan maliyetlerinden tasarruf
etmek için hemen MultiGift'li olun

Rekabetin yüksek olduğu pazarlarda sadakat programları ve bayi ödüllendirme stratejileri her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. MultiGİft sahip olduğu teknik altyapı ve geliştirdiği modeller ile firmaların sadakat program altyapılarını kurma ve yönetme işini de üstlenerek müşteri odaklı stratejilerin karlılığa ve sadık müşterilere dönüştürülmesini sağlamaktadır.

MultiGİft firmanızın ihtiyaçlarını anlayıp analiz etmektedir, böylece firmanız satışlarındaki dalgalanmaları azaltırken ticaretinizin daha karlı hale gelmesini sağlayan sadakat programları oluşturabilmektedir. Bu sayede MultiGift şirketinize değer katacak modeller ile esnek ve dinamik sadakat programları oluşturmanıza ve hızla hayata geçirmenize imkan sunmaktadır.

Firmalara Avantajları Nelerdir?
 • Sadık müşteriler oluşturmak için firmanızın ihtiyacına özel tasarlanmış projeler dizayn edebilir, vermek istediğiniz hak edişe uygun ödül mekanizmaları kurgulayabilirsiniz.
 • Arzuladığınız terzi usulu ödüllendirme mekanizmalarını fikir aşamasından nihai tüketiciye ulaşmasına kadar tüm sürecinin dizayn edilmesi, teknik IT desteğinin sağlanması, tasarım süreçlerinin oluşturulması gibi tüm süreçleri tek çözüm ortağı ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Teknik altyapı gereksinimlerinize uygun ödüllendirme mekanizmaları ve sadakat programları oluşturabilir, ödüllerde kısıtlandırma ve çeşitlendirme yapabilirsiniz.
 • Ödüllerin fiziksel veya sanal kart olarak üretilmesine karar verebilir, operasyonel süreçleri elimine ederek hızlı ve kolay şekilde kampanya modelinizi oluşturabilirsiniz.
 • Tüm süreçlerinizi hızlı ve kolay şekilde yönetirken operasyonel kolaylık sağlayabilirsiniz.
 • Dönemsel, sezonsal ya da uzun süreli iş modelleri ile sadık müşteriler oluşturabilirsiniz.
 • Müşteri kayıplarınızı azaltarak sadık müşteriler kazanabilirisiniz.
Müşterilerinize Avantajları Nelerdir?
 • Alışverişte indirim ya da alışveriş tutarına bağlı ödüllendirme modelleri ile harcadıkça kazanabilirler
 • Kampanya modelleri ile bütçelerini daha etkin şekilde yönetebilir, marka sadakatı oluşturabilirler.
 • Çek gibi geleneksel yöntemlerin aksine fiziki veya sanal kartlar ile ödül bakiyelerini bölerek parçalı kullanabilir, seçme özgürlüğünden yararlanabilirler.
Siz de çalışan maliyetlerinden tasarruf
etmek için hemen MultiGift'li olun

Çalışan motivasyonunun her geçen gün önem kazandığı iş dünyasında çalışan ödüllendirmelerinde çeşitlilik ve kolaylık firmalar için öncelik kazanmaktadır. Çalışan bağlılığı, kurum kültürünün kuvvetlendirilmesi ve başarılı iş hedeflerinin gerçekleştirilmesi için temel oluştururken, firmalar için sürekli beslenmesi ve desteklenmesi gereken teşvik ve motivasyon sistemlerini gerekli hale getirmektedir. Ancak her çalışanın ihtiyaç ve beklentisi; kültür, yaş, cinsiyet ve pek çok faktöre göre farklılık göstermekte bu durum ise çalışanlarınızın ihtiyaçlarını ve isteklerine özel çözümleri bulmakta güçlüklere neden olmaktadır. Siz de her bir çalışanınızın ihtiyacına özel tasarlanabilen Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı MutiGift ile çalışanlarınızın motivasyonu için ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri %39'da varan vergi avantajı ile tek kartta bulabilirsiniz!

Firmalara Avantajları Nelerdir?
 • Çalışanlarınızın özel günlerini onların kişisel ihtiyaçlarına uygun ödüllerle kutlayarak kurum içi bağlılıklarını arttırabilirsiniz.
  - Kıdem Ödülleri
  - Doğum Günü Hediyeleri
  - Evlilik Hediyeleri
  - Satış Motivasyon Hediyeleri
  - Sosyal Yardımlar
  - Yılbaşı Hediyeleri
 • Çalışanlarınıza bakiyelerini Türkiye'nin 81 ilinde giyimden gıdaya, anne-bebek ürünlerinden ev eşyası, elektroniğe kadar farklı kategorilerde 7.000'in üzerinde noktada özgürce harcama imkanı sunabilirsiniz.
 • Satış Ekiplerinizin motivasyonunu arttıracak özel teşvik sistemleri oluşturarak, şirket hedeflerinize ulaşırken vergi avantajı ile tasarruf edebilirsiniz.
 • Multinet Online Kurumsal işlemler menüsünden çalışanlarınızın ihtiyacına özel fiziki veya sanal* kartınızı yaratarak, ödüllendirme sürecinizi hızla tamamlayabilirsiniz.
 • Fatura toplama ile uğraşmadan çalışan yardımlarınızda operasyonel kolaylık sağlar, zaman ve işgücünden tasarruf edersiniz.
Çalışanlara Avantajları Nelerdir?
 • Takdir ve ödüllendirme ile kurumsal bağlılıkları artar.
 • İhtiyaçlarına özel kurumsal hediye kartı ile bakiyelerini 7.000'in üzerinde noktada özgürce harcayabilirler.
 • Harcama geçmişlerini ve bakiyelerini MultiPay'den izleyebilir, harcama noktalarına uygulamadan ulaşarak yol tarifi alabilirler.
 • Multinet'in sunmuş olduğu faydaları ve avantajlı kampanyaları takip ederek kazanmaya devam edebilirler.

*MultiGift sanal kartlar sadece perakende noktalarında kullanılabilmektedir, sanal kartlarla marketlerde harcama yapılamamaktadır.

Siz de çalışan maliyetlerinden tasarruf
etmek için hemen MultiGift'li olun

Markanıza sadık müşteriler yaratmak veya ne alacağı konusunda kararsız olduğu için potansiyel müşterilerinizi kaçırmamak için firmanıza özel hediye kartları oluşturmak büyük önem taşımaktadır. MultiGift sunmuş olduğu altyapı ile şirketlerin mevcut sistemleri ile tek seferde entegrasyon sağlayarak, MultiGift kartı kendi markalarına özel bir hediye kartı olarak tasarlayabilmelerini ve müşteri sadakatini arttıracak bir ödül kartı olarak kullanabilmelerini sağlar.

Firmalara Avantajları Nelerdir?
 • Firmanıza özel tasarlanmış marka kartları ile firma imajınızı kuvvetlendirmenizi sağlar.
 • Özellikle ne hediye alacağı konusunda kararsız müşterilerini kaçırmamanızı sağlayarak potansiyel müşterilerinizi satışa döndürmenize olanak sağlar.
Çalışanlara Avantajları Nelerdir?
 • Binlerce hediye seçeneği arasında kararsız kalan müşterilerinizin sevdiklerine diledikleri hediyeyi kendilerinin seçmesi ayrıcalığını sağlar.

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Yukarı Çık