Bayram demek dayanışma demek! Bu bayram çalışanlarınıza yapacağınız Kurban yardımınızda hem maliyetinizi, hem de operasyonel yükünüzü hafifletiyoruz! MultiGift kurumsal hediye kartı ve çözümleri ile çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun alışveriş yapabilme özgürlüğü, firmanıza tasarruf sağlayın!

BAŞVURUN, SİZİ ARAYALIM

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Kurban Bayramı için çalışanlarınıza yapacağınız yardımlar şirketinize ek maliyetler oluştururken; tedarikçi arama, nakliye operasyonları gibi ek süreçler ve finansal yükler oluşturuyor. Üstelik ürünlerin bozulması, hatalı gelmesi, dağıtım sorunları gibi riskler görünmeyen pekçok maliyetlerden sadece birkaçıdır. Siz de bu bayram hem çalışanlarınızı hem de bütçenizi mutlu edecek bir değişiklik yapın, MultiGift Çözümleri ile maliyetlerinizde %45’e varan tasarruf sağlayın!

İster 1 ister 1.000 çalışanınız olsun, MultiGift ayrıcalıkları ve mükemmel müşteri deneyimi sizi bekliyor.

Şirketler Neden Bayram Yardımlarında MultiGift’i Tercih Ediyor?

Bayramlarda çalışanlarına hediye vermek, yardımda bulunmak isteyen şirketlerin aklına çoğunlukla gıda yardımı veya nakit ücret ödemesi gelirdi. Ancak değişen gıda fiyatları, nakliye, dağıtım, maliyet yönetimi ve pek çok konu firmalar için yeni öncelikler haline geldi. Bayram geleneklerini sürdürürken hem çalışanların motivasyonunun sağlayıp hem de bütçesini yönetmek isteyen firmalarınsa yeni tercihi MultiGift kurumsal hediye kartı oldu. Çünkü MultiGift ile firmalar seçim şansını çalışanlarına bırakabiliyor! Üstelik market alışverişi, bayram kıyafeti, elektronik aletler ve daha binlerce seçenek arasından çalışanlarına seçim özgürlüğünü sağlarken, firmalar maliyetlerini daha iyi yönetiyor ve 10 çalışan için Kurban Bayramı yardımında 5,598,32 TL tasarruf imkanı sunuyor.

Neden MultiGift Çözümleri Tercih Edilmeli?

  • Sağladığı vergi indirimi ile her bir çalışanınıza yapacağınız yardımda %45’e varan tasarruf etmenizi sağlar
  • MultiGift kurumsal hediye kartı ve sanal kartı bayram bütçenizi ihtiyaca uygun yönetmenizi sağlar, tedarik, muhafaza ve pek çok ek maliyeti ortadan kaldırır.
  • Çalışanlarınıza Türkiye genelinde 20.000’in üzerinde ve en sevilen markalarda alışveriş özgürlüğü sunar.
  • Dağıtım, taşıma ve benzer ek süreçlere, en uygun fiyat ve tedarikçi arayışınıza ideal çözümü sunar.
  • Sanal kart ile dakikalar içinde çalışanlarınızın telefonlarına bayram yardımlarını göndermenize imkan sağlar, tüm ek maliyet ve süreçleri ortadan kaldırır.

MultiGift Geçerli Referans Markalar

+20.000’in üzerinde

Şimdi siz de firmanız için en uygun çözümü seçin, Kurban Bayramı yardımlarında %45'a varan avantajı tasarruf sağlayın!

Üye İsmiFiziki KartFiziki Kart ile Mağazada Alışveriş İmkanıFiziki Kart ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital KodDijital Kod ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital Kod ile Mağazada Alışveriş İmkanı
A101VarVarVarVarVarVar
CARREFOURSAVarVarVarVarVarVar
HEPSİBURADAYokYokYokVarVarVar
BOYNERYokYokYokVarVarVar
DEFACTOYokYokYokVarVarYok
D&RVarVarVarVarVarVar
ENGLISH HOMEYokYokYokVarYokVar
IKEAYokYokYokVarVarYok
JOLLY TURYokYokYokVarVarVar
MAVİVarVarVarVarVarVar
MEDIAMARKTVarVarVarYokYokYok
TEKNOSAVarVarYokYokYokYok
TİKTAKYokYokYokVarVarYok

Dijital kod hizmetinden yararlanabilmek için seçilen üyenin bu hizmeti vermesi gerekmektedir.