Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, kurumsal hediye ve sosyal yardım çözümü MultiGift’in yeni e-ticaret platformu MultiGift Shop’u hayata geçirdi. Geniş ürün yelpazesi, uygun fiyatları ve online ödeme ayrıcalığıyla hizmet vermeye başlayan MultiGift Shop, kurumsal hediye kartlarının online adresi olacak!

Şirketlerin yan hak uygulamaları kapsamında bayram, yılbaşı, doğum günü, evlilik gibi özel günlerde, satış motivasyon hediyelerinde, kıdem ödüllerinde ve sosyal yardım uygulamalarında tercih edilen MulitGift, artık Multinet Up’ın yeni e-ticaret platformu üzerinden de kullanılacak.

MultiGift Shop, teknolojiden dekorasyona, ofis malzemelerinden anne-bebek ürünlerine, elektrikli ev aletlerine kadar onlarca farklı kategoride yüzlerce ürünü, uygun fiyatlarla ve yeni nesil alışveriş deneyimiyle sunuyor. Üstelik firma yetkililerine çalışan sayısı fark etmeksizin tek fatura ile işlem kolaylığı ve yüzde 39’a varan vergi avantajı sağlarken; platformda kullanılabilen MultiGift ile kart sahipleri, kendilerine tanımlanan bakiyeyi diledikleri ürünlerde kullanma özgürlüğüne sahip oluyor. Pandemi ile değişen iş koşullarında, özellikle uzaktan ve hibrit çalışma uygulamalarını benimseyen şirketler, çalışanların beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun esnekliği MultiGift Shop sunabilecekler. MultiGift’in size sunduğu diğer ayrıcalıklarla tanışmak ve detaylı bilgi almak için İletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli!

05xx xxx xx xx

Sıkça Sorulan Sorular

MultiGift Shop MultiGift kart kullanıcılarının bakiyeleri ile harcama yapabilecekleri e-ticaret sitesidir. Bu site MultiGift kart kullanıcılarına özel olup sadece bakiyesi olanlar alışveriş yapabilmektedir. Alışverişe başlamak için tıklayın!

MultiGift Shop’dan sadece MultiGift Shop ödeme özelliği olan kartlar alışveriş yapabilmektedir. Kartınızla MultiGift Shop’a girmekte problem yaşıyorsanız iletişim@multinet.com.tr mail adresinden veya 444 87 36 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.
1 ya da 1000 çalışanınızın olması fark etmeksizin tüm Multinet Up’ın sunduğu tüm çözümlerve ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Multinet Up’ın akaryakıttan yemek kartına, kurumsal seyahatten hediye kartına tüm çözümleri ile tanışmak için tıklayın.
MultiGift kart ile kurumlar çalışanlarına yapacakları yardımlarda devletin sunduğu teşvikten yaralanarak, SSK İşveren Hissesi, SSK İşçi Primi, damga vergisi pek çok vergi kaleminden muafiyet sağlar. Bu sayede çalışan başına daha az maliyete katlanarak, katma değeri daha yüksek çözümleri çalışanlarına sunabilir. Her bir çalışan için nasıl tasarruf sağlayabileceğinizi öğrenmek için tıklayın.
​​Elektronikten anne bebek ürünlerine, kırtasiyeden aksesuara kadar binlerce ürün satın alabilirsiniz.

MultiGift kartınızla alışverişe başlayabilmek için https://multigiftshop.com.tr websitesini ziyaret etmeniz ve açılan ekranda 16 haneli kart numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sonraki alışverişlerinizde de aynı kart numaranız ile sisteme girebilirsiniz. Sistem üzerinden alışveriş yapabilmeniz için kartınıza tanımlı KDV tipinin ayni veya KDV %18 olması gerekmektedir. Kart tipinizi öğrenmek için MultiPay mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Kartınızla MultiGift Shop’a girmekte problem yaşıyorsanız veya ödeme özelliğinin aktif olduğunu düşünüyor ancak kart numaranız ile sisteme giremiyorsanız bizlere iletişim@multinet.com.tr mail adresinden veya 444 87 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

​MultiGift kartınızın arkasında bulunan 3 haneli numara sizin CVV kodunuzdur. Alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız gerekir. Şayet kartınızın arkasında bu numara yer almıyorsa cep telefonunuzun son 3 hanesi sizin CVV kodunuzdur. Bu kodu alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

  • Alışverişinizi rahatça yapabilmek ve kalan MultiGift bakiyenizi görüntüleyebilmek için; Multinet mobil uygulaması MultiPay’i indirebilirsiniz. MultiPay üzerinde geçmişte yaptığınız harcamaları ve kalan bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Bunun için izleyeceğiniz adımlar;
  • Mobil uygulama dükkanınızdan MultiPay’i indirin.
  • MultiGİft kartınızı MultiPay’e tanımlayın. Nasıl tanımlama yapabileceğiniz ile ilgili detayara videodan ulaşabilirsiniz.
  • MultiPay’e girerek “Cüzdan” sekmesinden kart bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Mücbir sebepler dışında, onaylanan siparişlerinizin gönderimi 2-7 iş günü ( Cumartesi - Pazar, Resmi Tatil, Bayram Tatilleri hariç ) içerisinde gerçekleşmektedir. Kargo firmaları sadece iş günlerinde teslimat yapmaktadır. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Kargolarınız hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında adresinize teslim edilecektir.

​Evet. Ürünlerimiz, distribütörlerin belirlediği süre boyunca garanti altındadır.

Ürün iadesi için 0216 232 2312 numaralı Müşteri Hizmetleri ile veya info@multigift.erhas.net adresinde talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Daha sonra alacağınız iade numarası ile birlikte ürününüzü satıcı kargo şirketi, anlaşmalı kodu ile iade etmeniz gerekmektedir. İade süresi elinize ulaştığından itibaren 14 gündür. Müşteri Hizmetleri ürünü teslim aldıktan ve kontrollerini yaptıktan sonra, orijinal ambalajının bozulmamış, paket üzeri bant, etiket ile kapatılmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile onay verecektir.

Ürün iadesinde kargo kodunuzu alarak, ürünlerinizi ücretsiz iade edebilirsiniz.

Page CSS
.orange-bg { background-color: #F59C7E !important; } .blue-bg { background-color: #5279BF !important; } .solid-bg { background-color: #ECF7FA !important; ; } .yellow-bg { background-color: #FEC763!important; } #gb6lb68uja .form-control { padding: 25px 15px; border: none; } #gb6lb68uja .form-group { align-items: flex-end; } #gb6lb68uja form { margin: 10px 0; padding: 25px; border-radius: 5px; display: flow-root; background: #1b1d40; } #gb6lb68uja form .form-type-checkbox { margin-left: 0px; color: #ccc; font-size: 16px } #gb6lb68uja form .form-type-checkbox .form-checkbox { transform: scale(1.5); margin-left: -20px; border: solid; } #gb6lb68uja form label:not(.option) { display: none; } #gb6lb68uja .form-actions { display: flex; justify-content: flex-end; } #gb6lb68uja .form-actions button { border-radius: 30px; } .logo-img1 { width: 100%; border: 1px solid #1B1D40; border-radius: 5px; margin-bottom: 15px; padding: 10px; background: #ffff; } @media (max-width: 768px) { #gb7nz91ain .az-element, #gb7nz91ain .az-ctnr { margin-left: 0!important; margin-right: 0!important; } #gb7nz91ain img.az-image-content { width: 70%!important; margin-left: 15%; } } #gb6lb68uja .form-actions button { border-radius: 30px; background: #E89335 !important; } #apply-sticky { position: fixed; transform: rotate(90deg) translateX(-50%); transform-origin: left; left: 50px; top: 50%; cursor: pointer; z-index: 999; } #apply-sticky button{ font-size: 18px!important; border-radius: 20px; padding: 0 30px!important; border: none; } .btn-default.apply-btn { color: #fff !important; background-color: #f9a533; border-color: #ccc; } div#gb2lbozyql .az-image, div#gbbeo2p8i6 .az-image, div#gbow1hrscz .az-image, div#gbqcovd7d5 .az-image, div#gbqi3b4mph .az-image, div#gbkobyea9z .az-image { margin-top: 10px; }.min-hg { min-height: 400px; }@media (min-width: 992px){ .img-top { margin-top: 10px; } } @media (max-width: 992px){.orange-bg, .solid-bg, .blue-bg, .yellow-bg{ padding-bottom: 40px !important; }}
Yukarı Çık