Yeni Normalde Yemek Kartı Kullanımının Sağladığı Faydalar

Multinet Up Editör

Yazar:

Multinet Up

Editör

23.07.2020
3 Dakika Okuma Süresi

Covid-19 salgını, hepimizin hayatında birçok değişikliğe neden oldu. Çalışma şeklimiz, hijyene verdiğimiz önem, sosyal ilişkilerimizde insanlarla olan mesafemiz gibi konularda geçmişten oldukça farklı ve dikkatli davranmaya başladık. Yine bu süreçte, başta sosyal mesafe olmak üzere, çeşitli risklerden dolayı oturma alanları kapatılan restoranlar nedeniyle, yemek yeme alışkanlıklarımızda da değişiklikler oldu. Alışkanlıklarımızın ve hassasiyetlerimizin değiştiği bu dönemde, çalışanlarınızın bu hassasiyet ve alışkanlıklarına uygun yemek yemelerini sağlamanın en sağlıklı ve tasarruflu yolu; Multinet Up tarafından sunulan MultiNet Yemek Kartı hizmetidir.

MultiNet Yemek Kartı ile yemek harcamalarını yapan çalışanlar, istedikleri yemeği ve restoranı seçme özgürlüğüne sahip olurken, işletmeler de tasarruf imkânı elde ederler.

Neden MultiNet’i Tercih Etmelisiniz?

  1. Tasarruf Edersiniz: Çalışanlarınızın yemek ödemelerini MultiNet Yemek Kartı ile gerçekleştirdiğinizde, günlük 187,00 TL (KDV dahil) tutarına kadar olan yemek ödemelerinde vergiden muaf olursunuz. Bu muafiyet sayesinde, 10 çalışan başına yılda 73.000 TL'ye varan tasarruf edersiniz.
  2. Motivasyon Artışı Sağlarsınız: Pandemi sürecinde, çalışanların yaşadığı gelecek kaygısı ve belirsizlik gibi sorunların önüne geçmek için MultiNet Yemek Kartı kullanımı ile yan hakların devamlılığını sağlayarak, çalışan motivasyonunu artırabilirsiniz.
  3. Çalışanlara Yemek ve Mekân Seçme Özgürlüğü Tanırsınız: Covid-19 nedeniyle restoranlara gitmeye çekinen çalışanlarınız MultiNet Yemek Kartı kullanarak Yemeksepeti, GetirYemek ve Mealbox gibi sitelerden online yemek siparişi verebilirler ve yemeklerini ofiste, kendi konfor alanlarında güvenle yiyebilirler. 
  4. Market Alışverişlerinde de MultiNet Kullanılır: Pandemi sürecinde kendi yemeklerini hazırlamak isteyen çalışanlar, Türkiye genelinde birçok büyük markette geçerli olan MultiNet Yemek Kartı ile hiçbir ek ücret ya da komisyon ödemeden tüm gıda ve gıda dışı market alışverişlerini gerçekleştirebilirler ve kendi yemeklerini hazırlayabilirler.
     

MultiNet Yemek Kartı kullanan 25.000 firma, yukarıda saydığımız avantajların yanı sıra; aylık yemek harcamalarını tek fatura ile muhasebeleştirebilir; faturalardan kaynaklanacak karışıklık ve iş yükünün önüne geçerler. MultiNet Yemek Kartı kullanan çalışanlar ise, bakiyelerini harcadıkça TatlıPara kazanır, kazandıkları TatlıPara’ları binlerce üye iş yerinde harcayabilirler.

MultiNet Yemek Kartı başvurunuzu hemen yapın; işletmeniz tasarruf etmeye başlasın ve çalışanlarınız yemek seçme özgürlüğüne kavuşsun!

35.000'i aşkın noktada geçerli MultiNet yemek kartının sunduğu operasyonel kolaylıkları öğrenmek ve 73.000 TL'yi aşan vergi avantajından faydalanmak için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.


 
Submitted bymultinet-hoston23.07.2020

Yeni içeriklerimizden haberdar olmak için bilgilerinizi girin

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Yukarı Çık