erhas

Multinet Up’ın en yenisi MultiGift Shop ile şimdi kart sahipleri bakiyelerini eticaret alışverişlerinde de kullanabiliyor. Üstelik elektronikten kırtasiyeye, ofis malzemelerinden anne bebek ürünlerine geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat garantisi ile!

Bakiyelerini Türkiye genelinde 20.000’den fazla noktada harcayabilen MultiGift kart kullanıcıları, şimdi online alışverişin de keyfini sürüyor. Kart kullanıcılarının tek yapması gereken MultiGift Shop web sitesini ziyaret etmek, siteye kayıt olmak, sonrasındaysa diledikleri ürünü satın alırken geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat garantisi ile MultiGift Shop ile alışverişin keyfini çıkarmak. Alışverişe başlamak için tıklayın!

MultiGift Shop MultiGift kart kullanıcılarının bakiyeleri ile harcama yapabilecekleri eticaret sitesidir. Bu site MultiGift kart kullanıcılarına özel olup sadece %18 KDV veya Ayni cüzdanı tanımlı kartlar alışveriş yapabilmektedir.

Elektronikten anne bebek ürünlerine, kırtasiyeden aksesuara binlerce ürün satin alabilirsiniz.
MultiGift kartınızla alışverişe başlayabilmek için https://multigiftshop.com.tr websitesini ziyaret etmeniz ve açılan ekranda 16 haneli kart numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sonraki alışverişlerinizde de aynı kart numaranız ile sisteme girebilirsiniz. Sistem üzerinden alışveriş yapabilmeniz için kartınıza tanımlı KDV tipinin ayni veya KDV %18 olması gerekmektedir. Kart tipinizi öğrenmek için MultiPay mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Kartınızla MultiGift Shop’a girmekte problem yaşıyorsanız veya ödeme özelliğinin aktif olduğunu düşünüyor ancak kart numaranız ile sisteme giremiyorsanız bizlere iletişim@multinet.com.tr mail adresinden veya 444 87 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

​​MultiGift kartınızın arkasında bulunan 3 haneli numara sizin CVV kodunuzdur. Alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız gerekir. Şayet kartınızın arkasında bu numara yer almıyorsa ceptelefonunuzun son 3 hanesi sizin CVV kodunuzdur. Bu kodu alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

​Alışverişinizi rahatça yapabilmek ve kalan MultiGift bakiyenizi görüntüleyebilmek için; Multinet mobil uygulaması MultiPay’I indirebilirsiniz. MultiPay üzerinde geçmişte yaptığınız harcamaları ve kalan bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Bunun için izleyeceğiniz adımlar;

  • Mobil uygulama dükkanınızdan MultiPay’I indirin.
  • MultiGİft kartınızı MultiPay’e tanımlayın. Nasıl tanımlama yapabileceğiniz ile ilgili detayara videodan ulaşabilirsiniz.
  • MultiPay’e girerek “Cüzdan” sekmesinden kart bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

​Mücbir sebepler dışında, onaylanan siparişlerinizin gönderimi 2-7 iş günü ( Cumartesi -Pazar , Resmi Tatil , Bayram Tatilleri hariç ) içerisinde gerçekleşmektedir. Kargo firmaları sadece iş günlerinde teslimat yapmaktadır. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Kargolarınız hafta içi 09:00 – 19:00 saatleri arasında adresinize teslim edilecektir.

​​Evet. Ürünlerimiz, distribütörlerin belirlediği süre boyunca garanti altındadır

Ürün iadesi için 0850 259 8736 numaralı Müşteri Hizmetleri ile veya info@multigift.erhas.net adresinde talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Daha sonra alacağınız iade numarası ile birlikte ürününüzü satıcı kargo şirketi, anlaşmalı kodu ile iade etmeniz gerekmektedir. İade süresi elinize ulaştığından itibaren 14 gündür. Müşteri hizmetleri ürünü teslim aldıktan ve kontrollerini yaptıktan sonra, orijinal ambalajının bozulmamış, paket üzeri bant, etiket ile kapatılmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile onay verecektir.

​Ürün iadesinde kargo kodunuzu alarak, ürünlerinizi ücretsiz iade edebilirsiniz.

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

  • Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
  • Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır.
  • Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.
  • İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Bu mesajı aldıysanız MultiGift kartınıza ücret iadesi yapılmış demektir.

Mesafeli Satış Sözleşmesine göre internetten veya mobilden satın alınan bir ürünü iade etme süresi 14 gündür. 14 günlük süre ürünü teslim aldığınız gün başlar ve ilgili süreçte iade edilemeyen ürünler için iade hakkı geçersiz olacaktır.

Yukarı Çık